Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Герб Києва
Столична влада активно взялася за розвиток спортивного життя міста. Поява нових льодових майданчиків та спортивних комплексів значно впливає на позитивне ставлення молоді до спорту. Зокрема районні спортивні заклади, яких стає дедалі більше, сприяють розвитку спортивного потенціалу у дітей та підлітків міста.
Так, на виконання Державної цільової програми «Хокей України» та ряду нормативних документів Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державне підприємство «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» проводить роботи з будівництва нового сучасного критого спортивного майданчика зі штучним льодом у місті Києві на вул. Міста Шалетт, 6, що у Дніпровському районі. У нову будівлю для проведення тренувань будуть переведені дитячі спортивні школи та збірні команди України, які нині займаються на ДП «Крижинка».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький (Фото: Львівська газета)
На виконання Указу Президента «Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку» Львівська ОДА в межах проекту «Олімпійська надія - 2022» розробляє концепцію підтримки олімпійського руху в Україні та розвитку спорту вищих досягнень. Про це повідомив після робочої наради заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький.
Згідно з робочими матеріалами розробників концепції, основні споруди будуть розташовані у Львові та Сколівському районі. «Проектанти пропонують спорудити у Львові п’ять льодових палаців для тренувань та проведення змагань із ковзанярського спорту, фігурного катання, хокею та шорт треку, – розповів Володимир Губицький. – А на базі Сколівського району планують розвиток спортивної інфраструктури для занять біатлоном, гірськолижним спортом, лижними гонками, сноубордом, фрістайлом та лижним двоборством. Крім цього, консультанти радять розмістити у лісі між Львовом та Винниками комплекс для занять стрибками з трампліну, бобслеєм та санним спортом».
За його словами, крім будівництва виключно спортивних об’єктів, концепція передбачає також розвиток Славського як гірськолижного курорту. Тут, зокрема, планується оновлення обладнання на горі Тростян, ремонт автомобільної дороги до селища та будівництво нового залізничного вокзалу.

Джерело: Львівська ОДА
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Р. Сафіуллін (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
Льодовий палац "Крижинка" буде знесено до ЄВРО-2012. Про це сьогодні на прес-конференції сказав міністр у справах сім’ї, молоді ті спорту Равіль Сафіуллін, передає кореспондент ІМК.
"Територія льодового плацу "Крижинка" потрапила у зону гостинності УЄФА, тому його знесуть. Але це не станеться до тих пір, поки не буде збудований аналогічний льодовий палац у місті Києві", - сказав міністр.
Також міністр додав, що при будівництві нового льодового палацу на його території буде побудовано спортивний майданчик за програмою розвитку масового спорту в Україні.

Джерело: ІМК
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект катка в Краматорске (Новости Краматорска)
Для управления строящимся ледовым катком создали новое предприятие.
Согласно решению депутатов, КП «Мост» совместно с ЗАО «Контрол Глобал Украина» должно создать новое предприятие для обслуживания строящейся ледовой арены. Над названием предприятия голову ломать не стали: так же, как и каток, оно будет называться «КрамГлобалАрена». Уставной фонд предприятия будет составлять 1000 гривен, из которых 50% должно внести коммунальное предприятие.
Напомним, что в настоящий момент в краматорском парке им. Пушкина ведется строительство ледовой арены, которое финансируется компанией «Контрол Глобал». Закончить строительство планируется в ноябре этого года. Ну, а в следующем году над ледовой ареной планируется возвести надувную кровлю.

Источник: Новости Краматорска
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання Кабінету Міністрів України 18.08.2010 (Фото: КМУ)
Кабінет Міністрів України призначив відповідальним за проектування та будівництво в Україні спортивних споруд зі штучним льодовим покриттям Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року замість Міністерства з питань сім'ї, молоді та спорту України.
Ці зміни закріплено згідно з постановою уряду № 810 від 11 серпня 2010, що передбачають внесення змін до Державної цільової соціальної програми "Хокей України".
Згідно з цим документом уряд вніс зміни до постанови № 412 від 9 червня 2010 року, відповідно до яких у 2010 році кошти зі Стабілізаційного фонду на будівництво льодових палаців виділятиме Нацагентство з Євро-2012, а не Міністерство з питань сім'ї, молоді та спорту.
Держпрограма "Хокей України", в рамках якої в 2008-2012 роках в Україні має бути побудовано 30 спортивних споруд зі штучним льодом для хокею, затверджена згідно з постановою уряду (№ 1194) від 3 жовтня 2007 року.
У поточному році на реалізацію програми "Хокей України" зі стабілізаційного фонду держбюджету заплановано виділити 150 млн грн.

Джерело: Інтерфакс-Україна
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.079 секунди