Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Сергій Левцов (Фото: ФХУ)
Срібний призер останнього чемпіонату України – ХК «Беркут» - змінює свою назву. Чутки про це ходили все міжсезоння і ось тепер перший віце-президент клубу Сергій Левцов офіційно заявив про створення нового хокейного бренду. В наступному чемпіонаті України виступатиме ХК «Поділ» (м. Київ).

Київський «Беркут» змінює свою назву. Звідки виникла ідея створення нового бренду?

«Беркут» змінює свою назву. В новому сезоні команда носитиме назву хокейний клуб «Поділ» (м. Київ). Звідки виникла ця назва? Команда виступатиме за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та Федерації хокею міста Києва. ХК «Поділ» стане вершиною хокейної піраміди. В програмі соціально-економічного розвитку Подільського району заплановане будівництво спортивного льодового комплексу за адресою вул. Фрунзе, 99 (біля стадіону «Спартак»). На це планується виділити 20 мільйонів гривень. На базі цього комплексу буде створено ДЮСШ. Наразі ми погоджуємо документи з київською владою. У нас є підтримка з боку Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в особі Сисюка Вадима Миколайовича. Тобто ми з усіх сторін намагаємося прискорити цей процес.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов (Фото: Київська мiська влада)
З приходом у столичну мерію нового керівництва жоден об'єкт не буде збудовано з порушенням будь-яких норм.
Про це на прес-конференції у п'ятницю заявив перший заступник голови КМДА Олександр Попов, відповідаючи на питання щодо будівництва льодового стадіону на місці дитячого спортмайданчика на Дарниці.
"У Києві з того часу, як назначений новий архітектор міста і як почали працювати нові заступники КМДА, не буде збудовано з порушення технічних, санітарних, архітектурних та інших норм жодного об'єкту", - сказав він.
Відповідаючи на питання, чи зупинить місто будівництво, яке місцеві мешканці називають незаконним і проти якого протестують, Попов сказав:
"Хочу задати вам питання: новий, сучасний об'єкт, де є можливість займатись льодовими видами спорту дітям, перш за все, - це погано чи добре? Ви бачили той майданчик? Якби ми будували там, наприклад, торговий центр чи розважальний? А так для дітей, для людей це робимо і маємо подібну ситуацію".

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Президент ХК «Компаньйон-Нафтогаз» М. Гришин (Фото: ФХУ)
- У минулому сезоні у команди не було фінансування, і тому ми не взяли участь у чемпіонаті України. У цьому році все налагодилося і ми раді, що знову зіграємо в національній першості. Зараз вже більше двох тижнів «Компаньон-Нафтогаз» тренується в броварському «Терміналі» - ведемо підготовку до нового сезону.

Де Ви плануєте проводити свої домашні ігри?
У Києві на ЛК «Авангард» (Мельникова, 46).

Хто буде головним тренером команди?

У нас буде тандем головний тренерів - Беневельскій-Аліпов.

Можете назвати склад ХК «Компаньон-Нафтогаз»?
Склад команди поки формується - все скоро побачите в заявці.

Яке завдання стоїть перед командою на сезон-2010/11?
Плануємо потрапити до трійки призерів чемпіонату України.

Який бюджет команди в цьому сезоні?
Бюджет клубу дозволив у цьому сезоні заявиться нам в чемпіонат України, але надалі плануємо паралельне участь «Компаньона-Нафтогаз» і в закордонних хокейних лігах. Для цього ми хочемо побудувати свій Льодовий Палац. Зараз займаємося цим питанням.

Можна дізнатися місце його будівництва?

З місцем визначилися, але озвучувати його поки що не буду. Коли підпишемо всі необхідні документи, тоді й зберемо прес-конференцію.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Геннадий Хохлов, начальник управления по делам физической культуры и спорта Харьковской облгосадминистрации (Фото: Status quo)
Центр олимпийской подготовки по зимним видам спорта планируется построить в Харькове. Об этом в интервью ИА "Status Quo" сообщил начальник управления по делам физической культуры и спорта Главного управления по делам семьи, молодежи и спорта Харьковской облгосадминистрации Геннадий Хохлов.
"Он будет называться Украинский восточный центр олимпийской подготовки по зимним видам спорта. Мы рассчитываем, что на первом этапе в нем будут отделения лыжных гонок и биатлона, далее планируем открыть отделения горнолыжных видов спорта – это непосредственно горные лыжи, а также сноубординг. Ведем предметные разговоры об открытии здесь же отделения фристайла. Есть "наполеоновские" планы построить трамплин и начать подготовку прыгунов, в том числе и женщин", - отметил Г.Хохлов.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Мінмолодьспорт
Керівники підприємств, установ, закладів та організацій, віднесених до сфери управління Міністерства, попереджені про персональну відповідальність щодо забезпечення своєчасної виплати зарплати працівникам підприємств, установ, закладів віднесених до сфери управління Міністерства. Відповідне попередження зроблене на підставі Наказу Міністерства від 15.07.2010 за № 2273.
Наказом також доручено вжити вичерпних заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам та погашення у термін до 1 жовтня 2010 року заборгованості із її виплати і недопущення виникнення такої заборгованості в майбутньому.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.092 секунди