Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Герб Києва
Київська міська рада на сесії 8 липня передала в постійне користування державному підприємству "Центральна дирекція з управління і реконструкції спортивних споруд" земельну ділянку площею 1,008 га на вулиці Шалетт, 6 в Дніпровському районі для будівництва льодового стадіону.
За ухвалення такого рішення проголосували 74 депутати при мінімально необхідному 61, передають «Українські новини».
Згідно з випискою з технічної документації, нормативна оцінка ділянки складає 6,986 млн. гривень.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів планує побудувати 12 льодових арен до кінця 2010 року.
Постановою 16 червня Кабмін наказав Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту забезпечити до кінця 2010 року завершити будівництво критого катка в м. Києві замість Льодово-тренувального катка "Крижинка" за рахунок коштів, виділених на виконання програми "Хокей України".
На своєму засіданні 9 червня Кабмін вирішив виділити в 2010 році 150 млн. гривень на будівництво спортивних споруд з штучним льодом.

Джерело: proUA
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Засідання Оргкомітету Чемпіонату Світу 2011 р. (Фото: Інтер)
Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков провів відкрите засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків.
Під час засідання обговорювалися питання підготовки спортивної інфраструктури та національної збірної до чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків, який відбудеться в Україні з 17 по 23 квітня 2011 року.
Борис Колесніков повідомив, що базовим місцем проведення чемпіонату визначено Київський Палац спорту: «На підготовку Палацу спорту у нас передбачене відповідне фінансування. Національне агентство з питань підготовки до чемпіонату Європи 2012 року з футболу займатиметься його реконструкцією».
При цьому Віце-прем'єр-міністр зазначив, що Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту разом з Національним агентством з питань підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу до 1 серпня 2010 року повинні розробити і надати Оргкомітету з підготовки та проведення чемпіонату світу з хокею з шайбою план реконструкції Київського Палацу спорту. «Тобто там має бути визначений реальний обсяг робіт, який можна провести до 1 квітня 2011 року. Тому підготуйте такий план, а 1 серпня ми його затвердимо», - заявив Борис Колесніков.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.136 секунди