Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
М. Захаров (Фото: ФХУ)
Сьогодні на засіданні виконкому Федерації було призначено нового головного тренера національної збірної команди України. Ним став відомий білоруський фахівець Михайло Захаров.
Кандидатура Михайла Михайловича була вибрана з числа інших претендентів і отримала підтримку у всіх членів виконкому. Рішення щодо призначення Михайла Захарова головним тренером національної збірної команди України було ухвалено всіма членами виконавчого комітету.
Сьогодні ж Михайло Михайлович підписав контракт з Федерацією за принципом «1+». У разі виконання поставленого перед національною збірною завдання – виходу до еліти світового хокею – контракт із білоруським фахівцем за спільної згоди сторін може буде продовжено.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Льодовий палац у Харкові (Фото: Медіапорт)
"Во время последней встречи мы достигли согласия с харьковским городским головой Михаилом Добкиным в вопросе финансирования Ледового дворца", - заявил 1 октября журналистам министр по делам семьи, молодежи, спорта и туризма Юрий Павленко. По его словам, разногласия возникли в вопросе оплаты подключения Ледового дворца к инженерным сетям.
"Требования харьковской власти можно было назвать шантажом", - подчеркнул министр. (Речь идет о заявлениях М.Добкина о том, что "деньги из городского бюджета мэрия выделит, если Ледовый дворец станет коммунальным, а так финансировать дворец следует из госбюджета, ведь здание находится в госсобственности", - "SQ").
По словам Ю.Павленко, коммунальным Ледовый дворец сможет стать только после того, как здание сдадут в эксплуатацию. "Министерство выполнило обязательства еще в конце прошлого года, а строительство завершили в марте этого. Теперь, после последней встречи с мэром, мы достигли согласия в вопросе финансирования, и деньги для подключения электроэнергии в здании уже выделены", - подчеркнул Ю.Павленко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

68 тисяч гривень заборгував Льодовий палац у Калуші на Івано-Франківщині ”Прикарпатобленерго”. 23 вересня електроенергію на ковзанці відключили.

Льодовий палац у Калуші звели у рамках державної програми розвитку хокею в Україні у січні цього року. Його будівництво обійшлося державі у 15 млн грн. Під заклад Калуська міськрада виділила паркову зону.

— Після урочистого відкриття одразу проблеми почалися, — каже начальник управління у справах молоді, сім’ї та спорту Калуської міської ради 47-річний Михайло Клим. — Щомісяця лише за електроенергію палац має сплачувати майже 60 тисяч гривень, щоб утримувати холодильну установку, обігрівати роздягальні й освітлювати льодове поле. Заклад таких грошей заробити не може. Досі ми якось старалися втримувати палац на ходу, але кошти закінчилися. Ми заборгували обленерго великі гроші. Поки що лід не розмерзає, але боїмося, що без електроенергії він за тиждень-два перетвориться на воду. Міністерство у справах молоді і спорту грошей не дає, міністр Павленко мовчить.

45 хв. катання у Льодовому палаці коштували 20 грн для дорослих і 10 грн для дітей віком до 16 років.

Джерело: Газета.ua
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Євген Імас
28 вересня 2009 року колективу працівників Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і державного підприємства «Готель «Спорт» представлено виконуючого обов'язки генерального директора «Готель «Спорт» Євгена Імаса, який призначений відповідним наказом Міністерства від 25 вересня за №419-к.
Євген Вікторович Імас - знаний фахівець у сфері фізичної культури та спорту, доктор економічних наук, професор, випускник Київського інституту фізичної культури та Київського економічного університету. Євген Імас багато років був членом колегії Держкомспорту України. З 2003 року працював першим заступником голови Держкомспорту України у зв’язках з Верховною Радою. З 2004 року — професор кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, з 2005 року — проректор з комплексного розвитку й економічних питань Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Нагороджений Орденом «За заслуги» 3-го (2003 р) і 2-го (2008 р) ступенів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4

Міський голова м. Макіївка О. Мальцев
Как отметил во время прошедшего в среду заседания исполкома городского совета мэр Александр Мальцев, в городе уже занимаются вопросом разработки нового генерального плана Центрального парка культуры и отдыха имени 10-летия Независимости Украины. На эти цели в городском бюджете предусмотрено 150 тыс. грн. В конце этого года – максимум в первом квартале следующего - разработка генплана будет завершена, и уже в 2010 году работы по приведению парка в надлежащий вид должны стартовать. Как отметил Александр Николаевич, в рамках реконструкции парка планируются и строительные работы на соседнем стадионе, которые были приостановлены несколько лет назад.
Новый спортивно-развлекательный комплекс обещает макеевчанам немало открытий. По словам мэра, уже сегодня, несмотря на кризисное время, у города есть предложения по строительству Ледового дворца. Кроме того, инвесторы готовы финансировать возведение в Центральном парке Макеевки современнейшего парка аттракционов.

Источник: Макеевский рабочий
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.055 секунди