Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Геннадий Минаев, городской голова Сум (Фото: О.Демьяненко)
На своей очередной пресс-конференции 19 июня городской голова Геннадий Минаев рассказал о том, как в Сумах плохо и насколько хуже будет.
Главным виновником оказалась глава правительства Юлия Тимошенко, а основным достижением — возможный кредит от ЕБРР на реконструкцию водоканала. Мэр заявил, что город выдержал первый удар кризиса, но есть один раненый – ОАО «Сумыхимпром», сложное финансовое положение которого влияет и на городской бюджет.
Из запланированных на этот год больших строек финансирование получила лишь достройка путепровода по ул. 20 лет Победы. Кабмин выделяет на это 13 млн. грн. А вот ледовый дворец в этом году в Сумах строить не будут. Постановлением Кабмина от 13 мая средства Стабилизационного фонда, предназначавшиеся на дворец, направлены на ликвидацию последствий стихии в Тернопольской и Винницкой областях.

Источник: Данкор
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Сергій Мельник (Фото: Хмельницька міськрада)
24 червня Хмельницька міська рада виділила 25 тисяч квадратних метрів землі для будівництва спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям.
Справа в тому, що є державна програма розвитку хокею в Україні, фінансування якої передбачено в держбюджеті. І Хмельницький – одне з декількох міст країни, яке включено у цю програму, однак з наступного року. Але…в Одесі, яка має побудувати такий комплекс та отримати на це гроші цього року, виникли якісь проблеми з виділенням земельної ділянки. Через ту землю, яку виділила одеська влада, розпочалася судова тяганина. А тому Федерація хокею України звернулася до влади Хмельницького, щоб ті вже в цьому році дали землю, тоді, можливо, фінансування проекту з держбюджету відбудеться вже в цьому році.
25 тисяч квадратних метрів для будівництва планували «дати» наступного року. Але через ймовірність фінансування проекту вже цього року, вирішили виділити земельну ділянку на вулиці Прибузькій, 7/3А зараз, щоб прискорити процес будівництва Льодового палацу. «Ми йдемо по плану, - в розмові з кореспондентом turnir.com.ua розвинув тему міський голова Хмельницького Сергій Мельник. – Плануємо ж звести Палац спорту. Першу чергу робимо за власні кошти, а далі, біля нього, буде друга черга – Льодовий палац, третя – є інвестор на тенісні корти. Реакреаційну зону розбудуємо. А за кошти міського бюджету зробимо лише загальний зал для всіх ігрових видів спорту на 2500-3000 глядачів. Бо більшого бюджет не потягне. Тому розширити Палац спорту можемо лише за рахунок інвесторів».

Джерело: Turnir.com.ua
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.04 секунди