Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Як повідомляли "Вікна", нещодавно льодова арена протягом трьох діб уже була позбавлена електропостачання за борги перед енергетиками. Проте 14 жовтня у Калуші відбулася зустріч за участі міського голови Ігоря Насалика, заступника міністра молоді і спорту Мирослава Дутчака, генерального директора центральної дирекції льодових споруд Бориса Бибика, голови ОДА Миколи Палійчука, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайла Клима. На ній було знайдено порозуміння і вихід із ситуації, який, здавалося б, задовольняє всіх та відкриває шляхи фінансування Льодового палацу. Так, Міністерство вирішило передати споруду в управління області. При цьому вона залишається державною власністю. Тож міський і обласний бюджети зможуть фінансувати льодову арену порівну.
Очевидно, процес передачі затягнувся, а льодова арена знову має проблеми із електропостачанням. Так, на сесії міської ради у вівторок депутат Василь Питлик (фракція "Наша Україна", депгрупа "За Калуш") повідомив: спортивна споруда уже за кілька днів знову залишиться без електропостачання. І апелював до міського голови: треба, щоб вирішили проблему на рівні Києва. Однак міський голова Ігор Насалик повідомив: він уже безліч разів телефонував "нагору", щоб попередити відключення електроенергії. "Я не позичатиму очі у сірка і не дзвонитиму ще раз, — повідомив міський голова. — Можливо, це пришвидшить процес передачі льодової арени в управління області".
Між тим, як повідомили "Вікнам" у Калуському РЕМ, льодова арена у вівторок о 10.30 була позбавлена електропостачання. Причина — борг перед енергетиками за два місяці у сумі 71 тис. гривень. Коли льодова арена нещодавно перебувала без світла протягом трьох діб, було проплачено 30 тис. гривень, і завдяки домовленості між головою ОДА та ВАТ "Прикарпаттяобленерго" електропостачання у спортивній споруді поновили. Тепер Льодовий палац ім. Степана Бандери може врятувати або погашення боргів, або ж нова домовленість.

Джерело: Вікна online
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ю. Павленко (Фото: Мінсім’ямолодьспорт)
Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко ініціює проведення в Україні турніру з хокею серед шкільних та дворових команд, на зразок популярних змагань «Золота шайба», які проводилися понад 20 років тому на теренах колишнього СРСР.
Цю пропозицію Юрій Павленко висловив на засіданні Організаційного комітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою, яке відбулося 23 жовтня 2009 року в Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Міністр наголосив на необхідності популяризації хокею серед дітей та молоді, як командного виду спорту, який не тільки зміцнює фізичну підготовку, здоров’я, а й розвиває почуття колективізму, товариськості. За словами Юрія Павленка, ці змагання сприятимуть формуванню резерву для професійних хокейних команд країни і дадуть потужний імпульс для розвитку цього виду спорту загалом.
«Своєю участю у масових змаганнях серед шкільних та дворових команд діти можуть підтримати національну збірну з хокею. Цей вид спорту в нашій країні здобуде ще більшу популярність», - зазначив Юрій Павленко.
Міністр зазначив, що до проведення такого турніру з хокею потрібно долучитися місцевим органам влади та регіональним центрам «Спорт для всіх».
Як відзначив Міністр, хокей в Україні набуває стрімкого розвитку. Кількість учасників національного чемпіонату щороку зростає.
«Цього сезону в національній першості змагаються 15 команд. Це найвищий показник за всю історію чемпіонатів України», - зазначив Юрій Павленко.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: павленко

Засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею (Фото: ФХУ)
23 жовтня відбулось засідання Оргкомітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою під головуванням Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка.

Під час засідання організаційного комітету президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін надав інформацію щодо організації підготовки до святкування 100-річчя українського хокею з шайбою. Зокрема президент Федерації повідомив, що «в рамках підготовки до відзначення столітнього ювілею українського хокею Федерація хокею України провела та збирається провести ряд заходів, спрямованих на підвищення інтересу до спорту, зокрема хокею, серед широких верств населення. Головною перемогою українського хокею в рамках святкування його ювілею стало отримання права на проведення в Україні у березні 2010 року юніорського чемпіонату світу. Міжнародна федерація відзначила роботу нашої держави у розвитку найшвидшої гри в світі і зробила нам такий подарунок до 100-літнього ювілею українського хокею. На превеликий жаль, відсутність сучасної льодової арени не дозволяє провести цей чемпіонат на історичній батьківщині українського хокею – на Львівщині. Тож перший, але, сподіваюсь, далеко не останній, чемпіонат світу в Україні прийматиме Київ. Звичайно, у рік 100-річчя ми маємо провести цей чемпіонат на найвищому рівні. До цього нас зобов’язує і статус претендента на право проведення чемпіонату світу 2015 року».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Емблема Чемпіонату України 2009/10
Бронзовий призер попереднього чемпіонату столичний «АТЕК» не подав свою заявку на участь у 18-му чемпіонаті України. Керівництво команди не пояснило основних причин такого рішення.

Таким чином, «АТЕК» не братиме участь у чемпіонаті України в сезоні 2009/2010. Відповідно до попередніх заявок, шостою командою Дивізіону А став київський «Беркут».


Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: атек, беркут, чу

Юрій Кардашевський (Фото: Суботня пошта)
В інтерв'ю місцевій газеті "Суботня пошта" голова депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Львівської міськради Юрій Кардашевський торкнувся теми побудови Льодового Палацу:

- Чи зрушила з місця справа щодо обіцяного Льодового палацу? Тим паче, зараз у світі бум на фігурне катання. Як загалом із підтримкою цього виду спорту у Львові?

- Проект ще "дихає"... Сподіваємося, що у 2010 р. будуть перші транші з держбюджету на його будівництво. Вже є відведена ділянка під цей проект на вул. Трускавецькій - Пулюя. Щодо фігурного катання, то наразі не зустрічав у Львові фахівців цієї галузі. Можливо, вони є, але не займаються своєю профільною роботою. Однак, коли у місті з'явилась перша штучна льодова арена, ми теж не думали, що хокей зазнає такого піднесення. Та все ж з'явилася хокейна команда і не одна. Певен: в нас буде і фігурне катання! Переживемо вибори, піарзаходи і, напевно, тоді будемо закочувати рукави і працювати.

Джерело: Суботня пошта
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.043 секунди