Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Вчера стало известно, что в «Соколе» началось погашение задолженности по зарплате. Тем не менее, как рассказал в разговоре с корреспондентом «СЭ» первый вице-президент киевлян Сергей Кораблев, это пока не та сумма, которая была обещана в субботу:
- Выплаты по зарплате наконец-то начались. Нам удалось сохранить состав, кроме тех игроков, которые уже перешли в другие клубы. До старта полуфинального раунда Континентального кубка (27 ноября) игрокам обещана ликвидация всей задолженности.
Напомним, что из-за финансовой нестабильности «Сокол» в начале ноября покинул целый ряд игроков - защитники Юрий Наваренко, Дмитрий Толкунов и Олег Благой, центрфорварды Артем Гниденко и Сергей Харченко.
Вчера же вечером киевляне выехали в Латвию, где им предстоит провести два календарных матча против лиепайского «Металургса» и рижского «Динамо-Юниорс».

Источник: «Спорт-Экспресс в Украине»/ХК Сокол
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Напередодні оголошення карантину депутати Вінницької міської ради встигли проголосувати на черговій сесії за передачу у власність міста ще одного відомчого дитсадка, будівництво коммунального льодового палацу у парку Дружби народів, муніципальну пільгу на опалення для городян і ще багато чого. Адже у порядку денному було 57 питань.
Крім приватних льодових палаців у Вінниці появиться і комунальний у парку Дружби народів. Каток будуватиме ДП «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд». Відповідним рішенням на відведеній території обумовлено максимальне збереження зелених насаджень, благоустрій та додаткове озеленення.
У міському льодовому палаці передбачаються як секції з фігурного катання та хокею, так і заняття школярів на уроках фізкультури.

Джерело: Місто
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Звернення Голови федерації хокею в Івано-Франківській області до Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту, Президента та Прем'єр-міністра України

Шановні Юрій Олексійович, Віктор Андрійович, Юлія Володимирівна!

Складається одне враження: „ Кому і для чого цей Льодовий палац побудований? " Дають, як шоколад дітям - поїжте трішки, а потім побачимо. Вже не перший раз звертаємось до Вас з проблемою Льодового палацу ім. Степана Бандери в м. Калуш Івано-Франківської області. 15 жовтня 2009 року в приміщенні міської ради відбулось засідання за участю: голови обласної державної адміністрації Палійчука Миколи Васильовича, заступника міністра спорту Дутчака Мирослава Васильовича, заступника начальника управління спорту області Вінтоняка Тараса, а також міського голови м. Калуш Насалика Ігоря Степановича. Із високої трибуни в телекамери та засобам масової інформації керівник області дає слово, що Льодовий палац на кінець буде працювати в нормальному, стабільному режимі. Молодь і діти зможуть займатись спортом. Але не так сталось, як усім обіцялось. 26 жовтня 2009 року було відключено енергопостачання. До яких пір будуть мучити батьків, які ведуть тих маленьких дітей на тренування, вже соромно перед ними. Скільки коштів державних витрачено і все даремно - це просто жах. Вишліть державну комісію, тому що до нікого неможливо достукатись, щоб нас почули. А може краще порізати на металолом цей палац?! На сміх людям, всій Європі та цілому світу!

З повагою до Вас Голова федерації хокею, в Івано-Франківській області, Я. Я. Дорош

Джерело: Львівський хокей
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Як повідомляли "Вікна", нещодавно льодова арена протягом трьох діб уже була позбавлена електропостачання за борги перед енергетиками. Проте 14 жовтня у Калуші відбулася зустріч за участі міського голови Ігоря Насалика, заступника міністра молоді і спорту Мирослава Дутчака, генерального директора центральної дирекції льодових споруд Бориса Бибика, голови ОДА Миколи Палійчука, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайла Клима. На ній було знайдено порозуміння і вихід із ситуації, який, здавалося б, задовольняє всіх та відкриває шляхи фінансування Льодового палацу. Так, Міністерство вирішило передати споруду в управління області. При цьому вона залишається державною власністю. Тож міський і обласний бюджети зможуть фінансувати льодову арену порівну.
Очевидно, процес передачі затягнувся, а льодова арена знову має проблеми із електропостачанням. Так, на сесії міської ради у вівторок депутат Василь Питлик (фракція "Наша Україна", депгрупа "За Калуш") повідомив: спортивна споруда уже за кілька днів знову залишиться без електропостачання. І апелював до міського голови: треба, щоб вирішили проблему на рівні Києва. Однак міський голова Ігор Насалик повідомив: він уже безліч разів телефонував "нагору", щоб попередити відключення електроенергії. "Я не позичатиму очі у сірка і не дзвонитиму ще раз, — повідомив міський голова. — Можливо, це пришвидшить процес передачі льодової арени в управління області".
Між тим, як повідомили "Вікнам" у Калуському РЕМ, льодова арена у вівторок о 10.30 була позбавлена електропостачання. Причина — борг перед енергетиками за два місяці у сумі 71 тис. гривень. Коли льодова арена нещодавно перебувала без світла протягом трьох діб, було проплачено 30 тис. гривень, і завдяки домовленості між головою ОДА та ВАТ "Прикарпаттяобленерго" електропостачання у спортивній споруді поновили. Тепер Льодовий палац ім. Степана Бандери може врятувати або погашення боргів, або ж нова домовленість.

Джерело: Вікна online
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Ю. Павленко (Фото: Мінсім’ямолодьспорт)
Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко ініціює проведення в Україні турніру з хокею серед шкільних та дворових команд, на зразок популярних змагань «Золота шайба», які проводилися понад 20 років тому на теренах колишнього СРСР.
Цю пропозицію Юрій Павленко висловив на засіданні Організаційного комітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою, яке відбулося 23 жовтня 2009 року в Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Міністр наголосив на необхідності популяризації хокею серед дітей та молоді, як командного виду спорту, який не тільки зміцнює фізичну підготовку, здоров’я, а й розвиває почуття колективізму, товариськості. За словами Юрія Павленка, ці змагання сприятимуть формуванню резерву для професійних хокейних команд країни і дадуть потужний імпульс для розвитку цього виду спорту загалом.
«Своєю участю у масових змаганнях серед шкільних та дворових команд діти можуть підтримати національну збірну з хокею. Цей вид спорту в нашій країні здобуде ще більшу популярність», - зазначив Юрій Павленко.
Міністр зазначив, що до проведення такого турніру з хокею потрібно долучитися місцевим органам влади та регіональним центрам «Спорт для всіх».
Як відзначив Міністр, хокей в Україні набуває стрімкого розвитку. Кількість учасників національного чемпіонату щороку зростає.
«Цього сезону в національній першості змагаються 15 команд. Це найвищий показник за всю історію чемпіонатів України», - зазначив Юрій Павленко.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: павленко

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.058 секунди