Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Проект спорткомплексу у м. Рівне (Мал. Рівненська ОДА)
Питання будівництва сучасної спортшколи у Рівному нарешті зрушило з місця. Обласна рада виділила один мільйон гривень для виконання проектних робіт. Тендер на виготовлення виграв один з рівненських науково-дослідних інститутів. Уже й проект почав розробляти.
— Для визначення генерального проектувальника об’єкта було проведено тендер, — розповідає начальник головного управління з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Михайло Кирийчук. — До участі було запрошено дві проектні організації — Рівненська філія “ДІПРОМІСТО” та ВАТ “КиївЗНДІЕП”. Переможцями стали рівняни. Так сталося не тому, що ми до своїх більш прихильні, а через те, що за ціновою пропозицією їхній проект був більш економічно вигідний. За нього вони захотіли 800 000 гривень, у той час як кияни — 1 800 000 гривень. Рівняни ж запропонували будувати три корпуси спортшколи окремо. Для початку зведемо ігровий зал з можливістю трансформації для проведення шоу-програм. Потім, коли будуть гроші, добудуємо інші корпуси.
Ділянку для будівництва дитячо-юнацької школи вже обрали. Розташована вона у мікрорайоні Ювілейному на вулиці Макарова — між поліклінікою №3 та групою відомих супермаркетів. Нині там чисте поле з людськими городами. Але вже у наступному році будівельники планують звести хоча б коробку спорткомплексу. Передбачено, що ігровий спортивний зал буде з трибуною для глядачів на 3 000 місць. Пізніше зведуть 50-метровий плавальний басейн на десять доріжок. Також не обійдеться і без критої льодової ковзанки. Досвід у будівництві такої сучасної споруди рівняни частково перейняли у білорусів, до яких нещодавно їздили дивитись схожий спорткомплекс. Втім, будувати спортшколу за проектом сусідів у Рівному не будуть.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Чи підтрімуєте ви багатомільйонні витрати на організацію Чемпіонату світу?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.045 секунди