Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею (Фото: ФХУ)
23 жовтня відбулось засідання Оргкомітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою під головуванням Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка.

Під час засідання організаційного комітету президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін надав інформацію щодо організації підготовки до святкування 100-річчя українського хокею з шайбою. Зокрема президент Федерації повідомив, що «в рамках підготовки до відзначення столітнього ювілею українського хокею Федерація хокею України провела та збирається провести ряд заходів, спрямованих на підвищення інтересу до спорту, зокрема хокею, серед широких верств населення. Головною перемогою українського хокею в рамках святкування його ювілею стало отримання права на проведення в Україні у березні 2010 року юніорського чемпіонату світу. Міжнародна федерація відзначила роботу нашої держави у розвитку найшвидшої гри в світі і зробила нам такий подарунок до 100-літнього ювілею українського хокею. На превеликий жаль, відсутність сучасної льодової арени не дозволяє провести цей чемпіонат на історичній батьківщині українського хокею – на Львівщині. Тож перший, але, сподіваюсь, далеко не останній, чемпіонат світу в Україні прийматиме Київ. Звичайно, у рік 100-річчя ми маємо провести цей чемпіонат на найвищому рівні. До цього нас зобов’язує і статус претендента на право проведення чемпіонату світу 2015 року».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Емблема Чемпіонату України 2009/10
Бронзовий призер попереднього чемпіонату столичний «АТЕК» не подав свою заявку на участь у 18-му чемпіонаті України. Керівництво команди не пояснило основних причин такого рішення.

Таким чином, «АТЕК» не братиме участь у чемпіонаті України в сезоні 2009/2010. Відповідно до попередніх заявок, шостою командою Дивізіону А став київський «Беркут».


Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: атек, беркут, чу

Юрій Кардашевський (Фото: Суботня пошта)
В інтерв'ю місцевій газеті "Суботня пошта" голова депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Львівської міськради Юрій Кардашевський торкнувся теми побудови Льодового Палацу:

- Чи зрушила з місця справа щодо обіцяного Льодового палацу? Тим паче, зараз у світі бум на фігурне катання. Як загалом із підтримкою цього виду спорту у Львові?

- Проект ще "дихає"... Сподіваємося, що у 2010 р. будуть перші транші з держбюджету на його будівництво. Вже є відведена ділянка під цей проект на вул. Трускавецькій - Пулюя. Щодо фігурного катання, то наразі не зустрічав у Львові фахівців цієї галузі. Можливо, вони є, але не займаються своєю профільною роботою. Однак, коли у місті з'явилась перша штучна льодова арена, ми теж не думали, що хокей зазнає такого піднесення. Та все ж з'явилася хокейна команда і не одна. Певен: в нас буде і фігурне катання! Переживемо вибори, піарзаходи і, напевно, тоді будемо закочувати рукави і працювати.

Джерело: Суботня пошта
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Прес-конференція Ю. Сапронова (Фото: Спорт.ком.уа)
"Министр по вопросам семьи, молодежи и спорта Юрий Павленко - самый безответственный министр, лжец, который развалил украинский спорт", - заявил 16 октября в пресс-центре информагентства "Status quo" советник президента Федерации тенниса Украины (ФТУ), спонсор женской сборной команды Украины по теннису и президент Харьковского городского благотворительного фонда Юрий Сапронов.
По его словам, Ю.Павленко не выполнил своих обещаний наградить национальную сборную по теннису государственными наградами за успешное выступление в Кубке Федераций. Осталась обещанием и передача ФТУ кортов на Ледовом стадионе, который находится в собственности министерства и эксплуатируется как бизнес-проект. "Там не было и нет возможности тренироваться сборным", - добавил Ю.Сапронов.
"Также громогласные заявления о том, что на новых украинских кортах на Ледовом стадионе будут тренироваться дети, оказались лишь на половину правдой. За 280 грн. в час - забыл добавить министр. Лжет Ю.Павленко и в адрес частных инвесторов, которые вкладывают собственные средства в национальные сборные. Где договор о сотрудничестве Федерации тенниса Украины в строительстве национального теннисного центра, подписанный Ю.Павленко? Его нет", - подчеркнул Ю.Сапронов.
По словам советника президента ФТУ, "недавно в Харькове Ю.Павленко, глядя в глаза журналистам, заявил, что Сапронов требует награды не для спортсменок, а для себя лично, и при этом подчеркнул, что я его шантажирую!". "Хочется честности во взаимоотношениях с властью. К сожалению, со стороны профильного министерства получаем некомпетентность, пустые обещания и вранье", - заявил меценат.
"Если бы мы жили в 19 веке, я с удовольствием наказал бы Павленко на дуэли, если бы сейчас были лихие 90-е, я бы с удовольствием набил бы ему лицо. Да я бы и сейчас набил", - добавил Ю.Сапронов. Харьковский меценат подчеркнул, что спорт в Украине разрушен, но он уверен, что министру не хватит времени (пока он находится на этом посту), чтобы точно так же "разрушить молодежь и семью".

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.05 секунди