Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
В. Хрістоєв (Фото: АТН)
Об этом рассказал на пресс-конференции 2 октября директор Департамента по вопросам подготовки и проведения финального турнира чемпионата Европы по футболу 2012 г. и спорта Харьковского горсовета Виктор Христоев.
По словам Виктора Христоева, уже сейчас все коммуникации к дворцу подведены, и осталось только провести работы по благоустройству территории комплекса.
«Рабочие там уже все сделали. Вода подведена. Осталось включить вентиль – и она пойдет. Ливневки сделаны, тепло подведено. Трансформаторы заказаны, и сейчас решается вопрос о выделении дополнительных ассигнований для проведения работ по благоустройству территории», - сказал Христоев.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Засідання виконкому ФХУ (Фото: ФХУ)
Сьогодні на засіданні виконкому Федерації було розглянуто питання проведення чемпіонату України в сезоні 2009/2010 років. Президент «Білого Барсу» Віталій Федянін ознайомив членів виконкому з підсумки засідання робочої групи, яка займалась розглядом питань щодо проведення чемпіонату. «На засіданні робочої групи ми розглядали три формули проведення змагань. Перша – проведення регулярного чемпіонату у чотири кола без серії плей-офф – отримала підтримку більшості команд. Пропозиція «Сокола» щодо проведення регулярного чемпіонату в форматі спарених ігор з подальшим розіграшем медалей у плей-офф так як і пропозиція щодо розіграшу малих золотих медалей за підсумками регулярного чемпіонату і проведення розіграшу Кубку України з метою визначення команди-представника України у Єврокубках підтримки не знайшли. На сьогоднішній день боротися за перемогу у чемпіонаті готові шість команд. Це «Сокіл», «Білий Барс», «АТЕК», ХК «Харків», «Донбас» та ХК «Суми»».
З позицією членів робочої групи не погодився віце-президент Федерації В’ячеслав Завальнюк: «На мою думку, чемпіон має визначатися у іграх плей-офф, як це робиться майже у всіх країнах світу. Плей-офф завжди викликає додатковий інтерес з боку вболівальників. Якщо ми відступимось від цієї практики, то повернемось на 14 років назад у часи початку становлення українського хокею. Не слід також вигадувати «малі» золоті нагороди – призерів чемпіонату має бути лише троє».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, чу

М. Захаров (Фото: ФХУ)
Сьогодні на засіданні виконкому Федерації було призначено нового головного тренера національної збірної команди України. Ним став відомий білоруський фахівець Михайло Захаров.
Кандидатура Михайла Михайловича була вибрана з числа інших претендентів і отримала підтримку у всіх членів виконкому. Рішення щодо призначення Михайла Захарова головним тренером національної збірної команди України було ухвалено всіма членами виконавчого комітету.
Сьогодні ж Михайло Михайлович підписав контракт з Федерацією за принципом «1+». У разі виконання поставленого перед національною збірною завдання – виходу до еліти світового хокею – контракт із білоруським фахівцем за спільної згоди сторін може буде продовжено.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Льодовий палац у Харкові (Фото: Медіапорт)
"Во время последней встречи мы достигли согласия с харьковским городским головой Михаилом Добкиным в вопросе финансирования Ледового дворца", - заявил 1 октября журналистам министр по делам семьи, молодежи, спорта и туризма Юрий Павленко. По его словам, разногласия возникли в вопросе оплаты подключения Ледового дворца к инженерным сетям.
"Требования харьковской власти можно было назвать шантажом", - подчеркнул министр. (Речь идет о заявлениях М.Добкина о том, что "деньги из городского бюджета мэрия выделит, если Ледовый дворец станет коммунальным, а так финансировать дворец следует из госбюджета, ведь здание находится в госсобственности", - "SQ").
По словам Ю.Павленко, коммунальным Ледовый дворец сможет стать только после того, как здание сдадут в эксплуатацию. "Министерство выполнило обязательства еще в конце прошлого года, а строительство завершили в марте этого. Теперь, после последней встречи с мэром, мы достигли согласия в вопросе финансирования, и деньги для подключения электроэнергии в здании уже выделены", - подчеркнул Ю.Павленко.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

68 тисяч гривень заборгував Льодовий палац у Калуші на Івано-Франківщині ”Прикарпатобленерго”. 23 вересня електроенергію на ковзанці відключили.

Льодовий палац у Калуші звели у рамках державної програми розвитку хокею в Україні у січні цього року. Його будівництво обійшлося державі у 15 млн грн. Під заклад Калуська міськрада виділила паркову зону.

— Після урочистого відкриття одразу проблеми почалися, — каже начальник управління у справах молоді, сім’ї та спорту Калуської міської ради 47-річний Михайло Клим. — Щомісяця лише за електроенергію палац має сплачувати майже 60 тисяч гривень, щоб утримувати холодильну установку, обігрівати роздягальні й освітлювати льодове поле. Заклад таких грошей заробити не може. Досі ми якось старалися втримувати палац на ходу, але кошти закінчилися. Ми заборгували обленерго великі гроші. Поки що лід не розмерзає, але боїмося, що без електроенергії він за тиждень-два перетвориться на воду. Міністерство у справах молоді і спорту грошей не дає, міністр Павленко мовчить.

45 хв. катання у Льодовому палаці коштували 20 грн для дорослих і 10 грн для дітей віком до 16 років.

Джерело: Газета.ua
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.051 секунди