Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Віталій Журавський
У столиці з’явиться багатофункціональна спортивна споруда. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський. Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження «Про проектування та будівництво багатофункціональної спортивної споруди на вул. Алма-Атинській, 60». Про це інформує прес-служба КМДА.
Відповідно до розпорядження КМДА, замовником проектування та будівництва багатофункціональної спортивної споруди виступає Головне управління по фізичній культурі та спорту.

«Проектом будівництва багатофункціонального спортивного об’єкту на вул. Алма-Атинській, 60 передбачається спорудження хокейного майданчику з трибунами на 1200 місць, універсальної арени для ігрових видів спорту з трибунами на 1200 місць, зали для тренувань, футбольного поля з синтетичним покриттям (64 м. на 44 м.) з трибунами на 1100 місць та плавального басейну (50 м. на 25 м.) з трибунами на 500 місць», – розповів Віталій Журавський.

За його словами, завершення будівництва спортивної споруди заплановане на 2010-2011 роки.

Джерело: Київська мiська влада
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого заявки на ЧМ-2014
На звание страны-хозяйки мирового хоккейного первенства 2015 года осталось всего два претендента: Чехия и Украина. Вопрос о месте проведения чемпионата решится на конгрессе Международной хоккейной федерации, который пройдет в мае будущего года в Кёльне. Принимая во внимание тот факт, что сборная Украины ныне играет во второй лиге, шансы чешской стороны рассматриваются специалистами как более предпочтительные.


Источник: Радио Прага
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Теги: фху, чс-2014

На сессии краматорского городского совета 23 сентября принято положительное решение по выбору участка для крытой ледовой площадки. Каток, а с ним и другие спортивные сооружения, планируется построить в парке им. Пушкина, рядом с троллейбусным кольцом - там, где раньше была спортивная площадка.
По информации начальника земельного отдела Елены Козловой, решением сессии ориентировочно определено место и целевое назначение участка. Далее, на заседании градсовета, будут утверждаться площадь и рабочий проект отвода земельного участка.

Источник: Восточный проект
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Як розповіли «Малакаві» у «Прикарпаттіобленерго», міський голова Калуша Ігор Насалик попросив відтермінувати строки відключення світла льодовому палацу ім. Степана Бандери та завірив, що найближчим часом заборгованість, що складає близько 31 тисячі гривень, буде погашена.
Яким чином ліквідують заборгованість, наразі, не відомо. Прес-секретар губернатора Прикарпаття Ігор Марковський каже, що обласна влада не зможе допомогти коштами, адже калуська льодова арена знаходиться на балансі Міністерства спорту, от вони і мають фінансувати об’єкт.
Як повідомлялося раніше, ВАТ «Прикарпатттяобленерго» надіслало на адресу господарів Льодового Палацу повідомлення-попередження про припинення подачі електроенергії до арени, якщо дирекція льодового палацу ім. Степана Бандери не вишукає кошти та до 17 вересня не погасить існуючу заборгованість за спожиту електроенергію.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХРБ
Команды детско-юношеской спортивной школы «Сокол-Киев» 1994 и 1995 г.р. отозвали свою заявку на участие и сняты с соревнований в Открытом первенстве Республики Беларусь по хоккею среди юношей 1994 и 1995 г.р. в сезоне 2009-2010 годов.
Календари игр не изменяются, все игры с командами Сокол-Киев аннулируются.

Отдел по проведению соревнований ФХРБ

Источник: ФХРБ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.108 секунди