Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого заявки на ЧМ-2014
На звание страны-хозяйки мирового хоккейного первенства 2015 года осталось всего два претендента: Чехия и Украина. Вопрос о месте проведения чемпионата решится на конгрессе Международной хоккейной федерации, который пройдет в мае будущего года в Кёльне. Принимая во внимание тот факт, что сборная Украины ныне играет во второй лиге, шансы чешской стороны рассматриваются специалистами как более предпочтительные.


Источник: Радио Прага
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Теги: фху, чс-2014

На сессии краматорского городского совета 23 сентября принято положительное решение по выбору участка для крытой ледовой площадки. Каток, а с ним и другие спортивные сооружения, планируется построить в парке им. Пушкина, рядом с троллейбусным кольцом - там, где раньше была спортивная площадка.
По информации начальника земельного отдела Елены Козловой, решением сессии ориентировочно определено место и целевое назначение участка. Далее, на заседании градсовета, будут утверждаться площадь и рабочий проект отвода земельного участка.

Источник: Восточный проект
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Як розповіли «Малакаві» у «Прикарпаттіобленерго», міський голова Калуша Ігор Насалик попросив відтермінувати строки відключення світла льодовому палацу ім. Степана Бандери та завірив, що найближчим часом заборгованість, що складає близько 31 тисячі гривень, буде погашена.
Яким чином ліквідують заборгованість, наразі, не відомо. Прес-секретар губернатора Прикарпаття Ігор Марковський каже, що обласна влада не зможе допомогти коштами, адже калуська льодова арена знаходиться на балансі Міністерства спорту, от вони і мають фінансувати об’єкт.
Як повідомлялося раніше, ВАТ «Прикарпатттяобленерго» надіслало на адресу господарів Льодового Палацу повідомлення-попередження про припинення подачі електроенергії до арени, якщо дирекція льодового палацу ім. Степана Бандери не вишукає кошти та до 17 вересня не погасить існуючу заборгованість за спожиту електроенергію.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХРБ
Команды детско-юношеской спортивной школы «Сокол-Киев» 1994 и 1995 г.р. отозвали свою заявку на участие и сняты с соревнований в Открытом первенстве Республики Беларусь по хоккею среди юношей 1994 и 1995 г.р. в сезоне 2009-2010 годов.
Календари игр не изменяются, все игры с командами Сокол-Киев аннулируются.

Отдел по проведению соревнований ФХРБ

Источник: ФХРБ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Хокей у обласному центрі Волині розвивається. Про це 10 вересня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та тризму розповів підприємець, президент Федерації хокею Волині Юрій Савчук, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Юрій Савчук хоче збудувати на місці тимчасового постійний льодовий майданчик у Луцьку. Він розповів, що у обласному центрі вже є дві хокейні команди. До двохсот дітей навчаються цьому виду спорту. «Ми маємо вже сьогодні відділення хокею при четвертій ДЮСШ. Три тренерських ставки... Уже дітей тренуємо», – зазначив пан Савчук. На його думку, ковзанка має згодом перейти у власність області чи міста, оскільки з 2010 року починає діяти державна соціальна програма розвитку хокею. Крім того, готується відповідна програма і на обласному рівні.
За словами підприємця, луцька ковзанка здатна приймати до 1,5 тисячі відвідувачів. Голова постійної комісії Ігор Гузь та інші депутати зазначили, що підтримують такі починання.

Джерело: Волинські новини
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.043 секунди