Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХРБ
Команды детско-юношеской спортивной школы «Сокол-Киев» 1994 и 1995 г.р. отозвали свою заявку на участие и сняты с соревнований в Открытом первенстве Республики Беларусь по хоккею среди юношей 1994 и 1995 г.р. в сезоне 2009-2010 годов.
Календари игр не изменяются, все игры с командами Сокол-Киев аннулируются.

Отдел по проведению соревнований ФХРБ

Источник: ФХРБ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Хокей у обласному центрі Волині розвивається. Про це 10 вересня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та тризму розповів підприємець, президент Федерації хокею Волині Юрій Савчук, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Юрій Савчук хоче збудувати на місці тимчасового постійний льодовий майданчик у Луцьку. Він розповів, що у обласному центрі вже є дві хокейні команди. До двохсот дітей навчаються цьому виду спорту. «Ми маємо вже сьогодні відділення хокею при четвертій ДЮСШ. Три тренерських ставки... Уже дітей тренуємо», – зазначив пан Савчук. На його думку, ковзанка має згодом перейти у власність області чи міста, оскільки з 2010 року починає діяти державна соціальна програма розвитку хокею. Крім того, готується відповідна програма і на обласному рівні.
За словами підприємця, луцька ковзанка здатна приймати до 1,5 тисячі відвідувачів. Голова постійної комісії Ігор Гузь та інші депутати зазначили, що підтримують такі починання.

Джерело: Волинські новини
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Калуський льодовий палац продовжує свою роботу.
Про це повідомив Олександр Челядин, заступник мера Калуша.
Правда, за його словами, є проблеми із фінансуванням об’єкту, адже Міністерство спорту ніяк не може визначитися кому передати на баланс палац, і при цьому не виділяє жодної копійки на його утримання.
«Калуський палац можна передати на баланс області, або на баланс міста Калуша, але поки що цього не зроблено. Є проблеми із оплатою енергоносіїв, бо якщо за них не заплатити, то світло відімкнуть і на місці палацу буде велике озеро», — сказав Олександр Челядин.
Що до зарплат працівників палацу, то Олександр Челядин каже, що вони самі собі її заробляють, оскільки продають абонементи на відвідання закладу.

Джерело: Малакава
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.048 секунди