Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
4 жовтня Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко взяв участь у засіданні Виконавчої дирекції Чемпіонату України з хокею Федерації хокею України, щодо старту Чемпіонату України з хокею. На засіданні Виконавчої дирекції України були обговорені проблеми, які стоять зараз перед клубами. В першу чергу це питання браку фінансування, необхідності залучення спонсорських коштів. Також однією з найголовніших проблем є відсутність спортивних споруд зі штучним льодом, які дозволили б займатися хокеєм протягом всього року. Був обговорений проект Державної програми з розвитку фізичної культури і спорту. Програмою передбачається виділення коштів на капітальне будівництво, в тому числі і об’єктів для льодових видів спорту.
Міністр пообіцяв, що Міністерство, яке він очолює, буде сприяти виділенню земель місцевими органами влади для забудівлі під нові спортивні споруди зі штучним льодом.
Довідка: Сьогодні ковзанки зі штучним льодом існують лише у 6 містах України (Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Запоріжжі, Херсоні).
Будівництво одного сучасного палацу льодових видів спорту коштуватиме близько 7 млн. грн. при тому, що цей об’єкт слугуватиме 30-50 років без потреби значних додаткових вкладень.
На ковзанках зі штучним льодом зможуть займатися не лише хокеїсти, а й спортсмени з 3-х інших олімпійських видів спорту: шорт-треку, фігурного катання та ковзанярського спорту.

Джерело: Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

ТРЦ Терминал  (Фото: Интер)
Для развития хоккея в стране нужно строить катки, однако пока государство только намеревается это делать, в Броварах уже сделали бизнесмены. Здесь в день города открылась современная ледовая арена.
Большой светлый зал на 1500 зрителей, с VIP ложей и комментаторской кабиной, а также возможность смотреть игру из ресторанчика. Ну и ультрасовременное табло, с четырьмя экранами, свисает над площадкой...
Эх, на таком бы катке да «Сокол» играл. Но как нам рассказывал главный менеджер команды Василий Фадеев, слишком большая стоимость аренды этого зала — 35 000 гривен за матч. Но тем не менее, будем надеяться, что от наличия в стране хорошего катка в выигрыше останется и украинский хоккей. А пока же броварской лед опробовали ветераны советского и украинского хоккея.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

У четвер так і не відбулася раніше проанансована зустріч Президента України Віктора Ющенка із головним тренером київського "Сокола" Олександром Сеукандом на якій мали бути розглянуті фінансові проблеми клубу, який стоїть на межі зникнення.
Замість Ющенка із Сеукандом зустрічався керівник головної служби гуманітарної політики Адміністрації Президента Маркіян Лубківський. У коментарі сайту "Чемпіон" генеральний менеджер "Сокола" Василь Фадєєв, який також був на даній зустрічі відзначив, що як такої зустрічі з Ющенком не планувалося.
Фадєєв помітив, що Лубківський передав їм слова президента про те, що він підтримує український хокей.
Найближчим часом Лубківський пообіцяв зайнятися проблемами клубу і знайти для команди солідного спонсора, а також зберегти перебуванні команди на бюджеті міста Києва, як це було раніше.
За словами Фадєєва, нині "Сокіл" немає достатнього фінансування з бюджету міста, а для повноцінного функціонування команди та боротьби за призові місця в чемпіонаті Білорусі клубу потрібні 5 млн. гривень на рік.

Джерело: Чемпіон
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

О. Сеуканд (Фото: Інтер)
Першу перемогу в сезоні здобули хокеїсти київського Сокола. Два періоди матчу Відкритого Чемпіонату Бєларусі з Кераміном виявились безгольовими, а у третьому Олександр Панченко закинув єдину і вирішальну шайбу. Незважаючи на заміну голкіпера на шостого польового гравця пробити молодого голкіпера киян Миколу Ворошнова срібний призер минулорічної першості не зміг.
Одразу ж після матчу тренеру соколят Олександру Сеуканду зателефонували з адміністрації Президента України і призначили зустріч з Віктором Ющенком. Обговорюватимуть стан справ в українському хокеї.

Джерело: Інтерспорт
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

О. Омельченко (Фото: Інтер)
У свої 68 років Сан Санич виглядає сповненим сил та бадьорості. Після того, як він залишив будівлю на Хрещатику, він увесь сей час провів у спокійній обстановці й добре відпочив.
О. Омельченко: „Травень – серпень забагато, бо відчув себе дуже кріпким, впевненим, що треба більше активної діяльності, і громадської, і політичної.”
Утім відпочинок не заважав пану Омельченко уважно стежити не лише за політичним, а і за спортивним життям України і ії столиці. Принаймні, коли ми торкнулися теми Арсеналу екс-мер приємно здивував своєю обізнаністю.
О. Омельченко: „Перемогли Таврію на виїзді 3:1, яка сьогодні на 4 місці з 11 очками, перемогли Ворсклу, Полтава, яка в минулому році внічию зіграла з Динамо і Шахтарем.”

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.057 секунди