Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Льодова арена КФК "Столиця" (Фото: В. Тарасов)
13 квітня 2007 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж взяв участь в урочистому відкритті Льодової арени КФК «Столиця» на території Державного підприємства ЦУТБ «Льодовий стадіон».
На урочистостях були присутні президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, керівники федерацій з зимових видів спорту та фізкультурно-спортивних товариств. Юних фігуристів, які демонстрували свою майстерність, підтримали бронзові призери XX зимових Олімпійських ігор з фігурного катання Олена Грушина та Руслан Гончаров.
Віктор Корж наголосив на важливості співпраці Міністерства з бізнесовими структурами на користь підтримки здорового способу життя і залучення дітей до занять спортом.
Льодова арена є унікальною спорудою, являє собою оригінальну по формі та дизайну повітряноопорну конструкцію з вентиляцією, опаленням та освітленням, що ні в чому не програє по функціональності капітальному приміщенню. Оболонка куполу є дахом і стінами споруди. Мобільна конструкція, стійка до вітрових, снігових і сейсмічних навантажень, може бути в будь-який час перенесена в інше місце. Розмір льодового поля складає 56 м х 26 м, споруда оснащена хокейними бортами.
Одночасно за годину прокату Льодова арена має змогу прийняти близько 150 бажаючих зайнятися цими чудовими видами спорту.
Це вже друга подібна споруда в місті Києві. Перша відкрилася 12 березня цього року в Святошинському районі на території СК «Наука» (пр-т Вернадського, 32).
«Відкриття Льодової арени – добра справа. Адже і фігурне катання, хокей і шорт-трек є популярними видами, які необхідно і надалі розвивати і популяризувати», - відзначив під час урочистого відкриття Бубка.

Джерело: Міністерство України у справах молоді та спорту
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В. Завальнюк (Фото: ХК Сибирь)
Защитник магнитогорского "Металлурга" и сборной Украины Вячеслав Завальнюк принял решение о завершении своей игровой карьеры.
"У меня есть предложения от ряда клубов суперлиги, но я очень устал играть вдали от дома и своих родных, - сказал в среду Завальнюк корреспонденту "СЭ" Александру Шапиро. - Мне осталось сыграть в финале чемпионата России с "Ак Барсом" и на чемпионате мира в Москве, после чего моя карьера будет завершена. Буду помогать развивать украинский хоккей".

Источник: Спорт-Экспресс
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: завальнюк

Д. Христич
Уславлений український хокеїст Дмитро Христич відправляється за океан, аби від імені Федерації хокею України провести переговори з нашими представниками в НХЛ стосовно їхнього залучення під прапори національної збірної на чемпіонаті світу в Москві, що стартує наприкінці квітня. Колишній гравець збірної України, який упродовж 12 років сам виступав у найсильнішій лізі світу, зустрінеться з Олексієм Понікаровським, Русланом Федотенком, Антоном Бабчуком та їхніми агентами.Джерело: Україна Молода
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Лукьянченко
В Донецке, в микрорайоне Текстильщик, будет построен ледовый дворец. Об этом 27 февраля во время пресс-конференции сообщил городской голова Донецка Александр Лукьянченко.
«Вчера я провел переговоры и подписал рамочный договор с Федерацией хоккея Украины по поводу проектирования и строительства ледового дворца размером 72 на 36 для занятий и для спортивный соревнований по хоккею»,- сказал мэр.
По словам Лукьянченко финансирование строительства ледового дворца будет за счет Федерации хоккея. Он будет построен за два года в самом густонаселенном микрорайоне города.
Официальным партнером Федерации хоккея Украины (ФХУ) стало ЗАО ММЗ «ИСТИЛ (Украина)» (Донецк).
Базисом для начала сотрудничества ФХУ и «ИСТИЛ (Украина)» стал интерес председателя наблюдательного совета донецкого метзавода Мохаммада Захура к спорту и к хоккею в частности, ведь он получал высшее образование в Советском Союзе и помнит, что хоккей в те годы был зимним спортом №1 в стране.

Источник: Новости.dn.ua
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Зустріч В. Януковича з В. Коржем (Фото: Мінсім’ямолодьспорт)
27 лютого 2007 року Прем’єр-міністр Віктор Янукович провів зустріч з Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту Віктором Коржем.
Міністр поінформував Главу Уряду про плани розбудови споруд для занять зимовими видами спорту. Зокрема, найближчим часом заплановано будування чотирьох нових льодових стадіонів у Донецькій, Івано-Франківській, Харківській та Херсонській областях, а також проведення у столиці реконструкції двох льодових стадіонів.
Також, за словами Віктора Коржа, Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту розробляє програму розбудови ста невеликих льодових майданчиків для масових занять спортом. Участь у розробці програми також беруть федерації зимових видів спорту та спортивні організації. Відкриття першого експериментального майданчику заплановано на 8 березня, у м. Києві.
У свою чергу Глава Уряду відзначив важливість відновлення традиції створення для дітей та юнацтва умов для занять масовими видами спорту.
«Оздоровлення дітей через надання їм можливості вільно займатися спортом - це дуже важлива справа, тому що здоров’я дітей є золотим запасом держави, запорукою її успішного майбутнього», - підкреслив Віктор Янукович.

Джерело: Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.058 секунди