Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Прес-конференція А. Брезвіна та В. Третяка (Фото: УНІАН)
30 травня 2007 року відбулася спільна прес-конференція Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктора Коржа, Голови Комітету Державної Думи Російської Федерації з фізичної культури, спорту та у справах молоді, президента федерації хокею Росії Владислава Третяка та Президента федерації хокею України, Голови Державної податкової адміністрації України Анатолія Брезвіна.
“З цього року команда київський “Сокіл” братиме участь у вищій лізі російського хокею», - сказав В.Третяк.
Він зазначив, що планується наступного тижня підписати відповідний договір між федераціями хокею двох країн.
При цьому В.Третяк висловив упевненість, що це сприятливо вплине на розвиток дружніх відносин двох країн, а українському хокею дозволить стати на ступінь вище у світовому хокеї, оскільки російський хокей зараз «на підйомі».
В.Третяк також повідомив, що досягнуті домовленості щодо участі дитячих, юнацьких і молодіжних команд у спільних змаганнях.
У свою чергу, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін відзначив, що участь київського «Сокола» в російському чемпіонаті допоможе українському хокею вийти з кризової ситуації.
Він зазначив, що російські хокейні клуби – найбільш підготовлені порівняно з іншими клубами країн пострадянського простору.
«Було прийнято таке рішення з метою збереження базової команди для національної збірної України», - відзначив А.Брезвін.
За його словами, також є домовленість щодо підготовки тренерських кадрів, методичної підготовки.
Президент Федерації хокею України висловив упевненість, що допомога російських колег сприятиме розвитку українського хокею.
Віктор Корж зазначив, що Міністерство спільно із Федерацією хокею України протягом місяця розпочнуть будівництво спортивних майданчиків для занять льодовими видами спорту в Донецьку, Херсоні, Харкові та Івано-Франківську. І це стане першим кроком до реалізації програми розвитку хокею в Україні.

Джерела: УНІАН, Міністерство України у справах молоді та спорту
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Зустріч В. Януковича з В. Третяком (Фото: Урядовий портал)
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович обіцяє, що уряд підтримуватиме розвиток хокею в Україні.
Як передає кореспондент УНІАН, про це В. Янукович заявив сьогодні під час зустрічі з керівником Федерації хокею Росії, головою Комітету Держдуми РФ з фізкультури, спорту і у справах молоді Владиславом Третяком.
«Ми мріємо, що у нас розвиватиметься хокей, і найближчим часом створюватимемо умови», - сказав В. Янукович.
Прем`єр-міністр також додав, що для розвитку вітчизняного хокею необхідно будувати нові ковзанки, спортивні арени і створювати умови для молоді, яка бажає займатися цим видом спорту.

Джерело: УНІАН
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: янукович

29 травня 2007р. в Києві за участю президента федерації хокею Анатолія Брезвіна відбулося чергове засідання Ради федерації хокею України на якому розглянуті питання:
1. Про результати виступу юніорської (до 18 років) збірної команди України на чемпіонаті світу 2007 року у першому дивізіоні.
2. Про результати виступу національної збірної команди України на чемпіонаті світу 2007 року у м.Москва,Росія.
3. Про концепцію державної програми розвитку хокею з шайбою в Україні на 2008-2012 роки".
В роботі Ради федерації в якості доповідачів взяли участь головний тренер національної збірної команди України Сеуканд Олександр Юрійович, старший тренер юніорської збірної команди України Раміль Раільович Юлдашев та тренер цієї команди Буценко Костянтин Леонідович.Також на засідані були присутніми гравець національної збірної команди В'ячеслав Завальнюк та представники засобів мосової інформації.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: сеуканд, фху

Киевский городской совет решил продать принадлежащие территориальной общине 51% в уставном фонде хоккейного клуба Сокол.
Такое решение Киевсовет принял на сессии в четверг, 24 мая, внеся изменения в программу приватизации коммунального имущества территориальной общины на 2007-2010 года.
Согласно решению, акции Сокола будут проданы на аукционе. По данным клуба, еще 34% его акций принадлежат профсоюзам, а 15% - 2-м физическим лицам.
В феврале Киевсовет решил продать пакеты акций в уставных фондах 18 компаний в 2007-2010 годах.
В ноябре 2006 года Комитет Верховной Рады по вопросам молодежи и спорта призвал Киевский городской совет профинансировать киевские передовые спортивные клубы - баскетбольный клуб Будивельник, гандбольный клуб Спартак, хоккейный клуб Сокол и футбольный клуб Арсенал.

Источник: Корреспондент
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кмда, сокіл

Киевский клуб планирует начать следующий сезон в высшей российской лиге.
– Во время первенства мира в Москве мы обсуждали участие украинского клуба в чемпионате России с Вячеславом Фетисовым и Владиславом Третьяком, – рассказал корреспонденту «Советского спорта» Дмитрию Пономаренко генеральный секретарь Украинской федерации хоккея Сергей Коваль. – На политическом уровне вопрос решен. Есть устный договор о намерениях. Сейчас владельцы ХК «Сокол» подсчитывают, сможет ли наш клуб предоставить финансовые и другие гарантии для участия в первенстве российской высшей лиги. Ответ они дадут до 30 июня. Если он будет положительным, то «Сокол» будет выступать на современной и комфортабельной арене, вмещающей 2000 человек. Замечу: для вас важно, чтобы «Сокол» имел право выхода в суперлигу по спортивному принципу. Кстати, не исключаем, что в будущем количество наших клубов в чемпионатах России увеличится.
– Со следующего сезона, помимо «Казахмыса» (Сатпаев) и «Торпедо» (Усть-Каменогорск), в высшей лиге будет выступать еще один казахстанский клуб – из Астаны, – уточнил вчера специально для «Совспорта» начальник управления ФХР по проведению соревнований Николай Урюпин. – Я слышал, что Латвия также намерена делегировать свою команду в высшую лигу, но никаких документов у нас пока нет. Подобное желание было и у белорусов, однако недавно они отказались. Что касается Украины, то впервые узнал от вас, что «Сокол» хочет играть в первенстве России.

Источник: Советский спорт
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.076 секунди