Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ до 2007 року
20 жовтня 2005 року новообрана Рада федерації хокею України зібралася на своє перше засідання, на якому були вирішені кадрові питання. На виконання рішень V звітно-виборчої Конференції, а також, відповідно до вимог чинного Статуту та подання Президента федерації Омельченка О.О. щодо формування персонального складу Виконавчого комітету федерації, призначення Генерального секретаря та Голів комітетів, Рада федерації хокею України постановила:

1. Затвердити на період до 2008 року членами Виконавчого комітету федерації хокею України з наданням повноважень відповідно до чинного Статуту наступних 9 осіб:

* ОМЕЛЬЧЕНКА Олександра Олександровича
* РОМАШКО Володимира Івановича
* ГЛУЩЕНКА Дмитра Михайловича
* МОЛЛЕРА Олега Валерійовича
* НАЙДУ Анатолія Івановича
* БОРОДЕНКА Володимира Володимировича
* КОВАЛЯ Сергія Анатолійовича
* ОМЕЛЬЧЕНКА Олександра Олександровича - мол.
* ФАДЄЄВА Василя Митрофановича

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: коваль, фху

ЛСК "Авангард"
После того, как хоккейный клуб "Сокол" получил факс о возможной дисквалификации из Открытого чемпионата Белоруссии в связи с тем, что киевская команда проводит домашние матчи в спорткомплексе "Авангард", а не во Дворце спорта, болельщики едва не пришли в ужас.
За комментариями корреспондент "Команды" Юрий Данилов обратился к директору "Сокола" Василию Фадееву.

— Я встречался с президентом ФХРБ Владимиром Наумовым. После беседы было принято решение о том, что в "Авангарде" мы можем принимать соперников до Нового года. Но если и после этого не исправим ситуацию, то вместо "Сокола" будет выступать ХК "Жлобин". Впрочем, два с лишним месяца у нас еще есть.

— Как обстоят дела с постройкой нового катка рядом с "Авангардом?

— Это вопрос не ко мне, а к президенту Федерации. Но насколько мне известно, на следующий год в смете сумма на постройку учтена. Пока будем продолжать играть в Открытом чемпионате Белоруссии, а в дальнейшем, надеюсь, и с руководством Дворца спорта договоримся.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Лого ФХУ до 2007 року
12 жовтня у Залі засідань Київської міської Ради профспілок України відбулася V звітно-виборча Конференція федерації хокею, яка підвела підсумки своєї роботи за період з жовтня 2001 по жовтень 2005 рр. та намітила основні напрямки своєї діяльності на строк до 2008 року.

У роботи Конференції прийняли участь 46 з 47 обраних делегатів від обласних осередків та колективних членів ФХУ. Мандатна комісія Конференції перевірила легітимність прав усіх делегатів, та, згідно Статуту, визнала правомочність її проведення. Серед почесних гостей Конференції присутніми на ній були Міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Олексійович ПАВЛЕНКО, завідуючий сектором Секретаріату Кабміну України Василь Павлович КАРЛЕНКО, начальник Головного управління по фізичний культурі та спорту київської міської держадміністрації Ростислав Володимирович КАРАНДЄЄВ.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ до 2007 року
Івано-франківський осередок Федерації хокею України надіслав до Виконкому ФХУ офіційний протокол зборів на якому було прийняте рішення про висування діючого Президента ФХУ, Київського міського Голову та Голову київської міської держадміністрації Олександра Олександровича Омельченка кандидатом у Президенти ФХУ на наступний термін.
Таким чином, за посаду Президента ФХУ, обрання якого відбудеться на V звітно-виборчій Конференції ФХУ, посперечаються два представники з однієї сім'ї - батько та син Омельченко.


Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Вчера Федерация хоккея Украины направила в адрес канадской хоккейной Ассоциации подписанное Соглашение об условиях пребывания канадской делегации в Украине. Согласно этому документу окончательно определены сроки проведения товарищеских матчей между национальными сборными Канады и Украины - матчи пройдут в киевском Дворце Спорта 2 и 3 сентября.
1 сентября канадская делегация прибывает в Украину из Белоруссии, где накануне, 30 и 31 августа, проведёт спарринги с подопечными Глена Хэнлона. Отъезд североамериканцев из Киева запланирован на 4 сентября.
Федерация хоккея Украины в настоящее время прорабатывает ряд организационных вопросов, связанных с проведением товарищеских матчей, в том числе и ведёт переговоры с возможным генеральным спонсором предстоящего праздника хоккея в Киеве.
ФХУ также сообщает средствам массовой информации о том, что организация работы их представителей во время проведения спаррингов (места в ложе прессы, допуск на послематчевые пресс-конференции и в смешанную зону) будет осуществляться только по предварительной аккредитации. Номер факса и адрес электронной почты, на которые представители СМИ смогут направить свои заявки на аккредитацию, будут доведены позднее.

Источник: УХА
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.042 секунди