Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

Від імені багатомільйонної армії вболівальників українського хокею, до Вас звертається група шанувальників цієї найшвидшої й однієї з найвидовищніших спортивних ігор.
Ми живемо не тільки в Україні, участь в обговоренні цього листа взяли вболівальники зі США, Швеції, Росії, Бєларусі, Франції, Австралії, Канади. Нас об'єднала любов до хокею й тривога за його стан в Україні.
Минув черговий Чемпіонат світу, який проходив у Латвії. Наша збірна знову виборола місце, що гарантує участь в наступній світовій першості. Багато з країн, де культивується хокей і проводяться повноцінні чемпіонати, можуть лише мріяти про такий результат. Український хокей має давні і добрі традиції. Львівські команди ще в 20-30-і роки минулого сторіччя перемагали і посідали призові місця в Чемпіонаті Польщі, ужгородський "Спартак" був серед перших команд, хто виборював першість СРСР. Наші серця і досі гріють досягнення київського "Сокола".
В останні роки на хокей звертають увагу вкрай рідко - головним чином, після того, коли збірна України знову здійснила маленький подвиг – у черговий раз залишилася у вищому ешелоні світового хокею. Так, рік тому зі збірною зустрічався Міністр України в справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко і тодішній Віце-прем’єр-міністр Микола Томенко. На цій зустрічі було дано багато обіцянок щодо розвитку хокею, але за рік справа не зрушилася з місця.
Звертаємося до Вас також, щоб Ви звернули увагу на ситуацію, яка склалася у Федерації Хокею України. Довгі роки вона існувала за гроші з київського міського бюджету, що виділялися тодішнім Київським Міським Головою Олександром Омельченком, який за сумісництвом є Президентом Федерації Хокею України. Але, після того, як влада в Києві змінилася, Федерація Хокею України опинилися на межі банкрутства, бо люди які стоять біля керма Федерації, за роки її існування так і не навчилися керувати, а вміють тільки розподіляти кошти.
Але перш за все, українському хокею потрібні не грошові вливання з бюджету, а увага з боку влади. Як заради спортивних успіхів, що зміцнюють авторитет держави, так і задля морального і фізичного здоров'я підростаючого покоління - майбутнього нації. Перш ніж написати Вам, ми всебічно обговорили цю проблему на сайті вболівальників українського хокею (sokol.kiev.ua), після чого сформулювали наші основні пропозиції:
1. Необхідно дати експертну оцінку діяльності ФХУ при нинішньому керівництві, із залученням незалежних фахівців;
2. До початку нового сезону затвердити проект Програми розвитку українського хокею на тривалу перспективу (включаючи дитячий, юнацький, аматорський і професійний хокей);
3. Сприяти будівництву хокейних майданчиків (від облаштування звичайних "коробок" і майданчиків зі штучним льодом до критих полів і сучасних палаців спорту) в усіх регіонах України, передбачивши податкові пільги, сприяння у відведенні земельних ділянок на місцях та дотації для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що працюватимуть з юними хокеїстами.
4. Поєднати державне фінансування хокею зі сприянням залученню коштів від недержавних інституцій;
5. Розглядати хокей не лише як спортивне видовище та елемент здорового способу життя, а і як зефективний засіб підтримки авторитету держави у світі.
Ми щиро сподіваємося, що Ви не залишите улюблену гру мільйонів напризволяще і допоможете вивести Український хокей на той рівень, котрого він насправді заслуговує.

З глибокою повагою,
вболівальники українського хокею, гравці, спортивні журналісти.

Джерело: Гнєздо
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Концепція забудови Льодового стадіону (Рендер: Архюніон)
19 травня 2006 року міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко представив Концепцію будівництва олімпійської бази льодових видів спорту «Олімпійське селище».
Компанія «Укрсоцбудінвест» пройшла відбір Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на будівництво олімпійської бази льодових видів спорту «Олімпійське селище».
Зокрема, олімпійська база льодових видів спорту «Олімпійське селище» увійшла до переліку спортивних об’єктів України, які будуть повністю реконструйовані.
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту планує створення ряду сучасних олімпійських центрів, призначених для повноцінної підготовки та проведення міжнародних змагань найвищого рівня.
«Олімпійське селище» буде включати криту арену льодових видів спорту, багатофункціональний спортивний комплекс, торгівельно-розважальний центр та необхідну інфраструктуру.
На території «Олімпійського селища» передбачається, також, спорудження будівлі «Європейського Молодіжного Центру» - виконавчого органу Ради Європи, що відповідає за реалізацію молодіжної політики.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Один из двух украинских легионеров НХЛ нападающий Алексей Поникаровский из "Торонто" дал согласие выступить за сборную своей страны на чемпионате мира в Риге. Об этом вчера генеральный менеджер сборной Украины Василий Фадеев сообщил корреспонденту "СЭ" Александру Шапиро. На другого своего энхаэловца, Руслана Федотенко из "Тампы", руководство сборной фактически не рассчитывает, так как его клуб поведет борьбу за Кубок Стэнли.
Что касается украинской команды, то она собралась в Киеве и приступила к тренировкам. Пока в сборной около 40 игроков, среди которых выступающие в России вратарь Симчук ("Металлург" Mг), защитники Завальнюк ("Сибирь") и Срюбко (ХК МВД), а также нападающие Шахрайчук ("Динамо"), Варламов ("Сибирь"), Михнов ("Лада") и Доника ("Нефтяник" А). Кроме того, со сборной тренируется травмированный защитник Люткевич, который надеется на быстрое восстановление и горит желанием поехать в Ригу.

Источник: Спорт-Экспресс
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В конце апреля сборная Канады прибудет в Минск на акклиматизационный и тренировочный сбор перед чемпионатом мира, который стартует 5 мая в Риге. В программе пребывания родоначальников хоккея значится и товарищеский матч с национальной командой Беларуси.
Напомним, что приглашение готовиться к первенству планеты в Беларуси поступило “кленовым листьям” прошлым летом, однако аналогичное предложение последовало и из Киева. Окончательный же выбор в пользу Минска представители Канады сделали во время молодежного (U-20) чемпионата мира в дивизионе 1, который принимала белорусская столица в минувшем декабре.

Источник: Прессбол
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Палац спорту (Фото з архіву)
19 спортивних закладів Києва отримали статус баз олімпійської та паралімпійської підготовки. Такий перелік затверджений постановою Кабінету Міністрів від 18 січня 2006 року.
Отож відтепер базами підготовки вважаються: державний олімпійський навчально-спортивний центр, НСК „Олімпійський”, центральна навчально-тренувальна база з ковзанярського спорту “Льодовий стадіон”, льодово-тренувальна ковзанка “Крижинка”, мале державне підприємство “Тенісні корти”, навчально-спортивна база “Атлет”, Національний університет фізичного виховання і спорту, Центр художньої гімнастики “Школа Дерюгіних”, спортивний комплекс Головного управління з фізичної культури та спорту, навчально-тренувальний центр “Буревісник”, Республіканське вище училище фізичної культури, ЗАТ “Київський палац спорту”, підприємство дитячо-юнацького навчально-спортивного центру профспілок “Авангард”, Будинок фізичної культури та спорту “Динамо”, навчально-спортивна база олімпійської підготовки “Святошин”, гірськолижний спортивний комплекс “Протасів Яр”, навчально-спортивний центр з водних видів спорту “Славутич”, плавальний басейн “Палац підводного спорту”, плавальний басейн Центрального спортивного клубу Збройних Сил.

Джерело: Офiцiйний веб-портал Київської мiської влади
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.045 секунди