Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ до 2007 року
23 липня 2003 року Президія Федерації хокею України на своєму черговому засіданні визнала підсумки участі національної збірної України щодо досягнень, як не відповідаючі загальновизнаним вимогам в період минулого сезону.

Приймаючи до уваги морально-психологічний клімат, який останнім часом склався серед провідних гравців команди, та результати відповідних обговорень, Президія ФХУ вирішила затвердити:
- головним тренером національної збірної Україні з хокею СЕУКАНДА Олександра Юрійовича
- старшим тренером національної збірної Україні з хокею СТЕПАНІЩЕВА Анатолія Миколайовича
- тренером національної збірної Україні з хокею ШИРЯЄВА Валерія Вікторовича;

Старшим тренером юніорської збірної України (вік гравців до 18 років) затвердити ПРАВІЛОВА Івана Миколайовича

Питання стосовно головного тренера молодіжної збірної України (вік гравців до 20 років) не обговорювалося зважаючи на те, що попередній склад тренерського колективу збірної виконав поставлені перед нею завдання.
Головному та старшим тренерам збірних команд України в термін до 20 серпня 2003 року надати до Федерації хокею списки кандидатів.

Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В столице Украины создано ООО "Хоккейный клуб "Сокол-Киев". Соответствующее решение было принято 26 июня на сессии Киевского городского совета.
Согласно решению, 51% уставного фонда клуба принадлежит территориальной общине Киева.
Соучредителями хоккейного клуба также являются Киевское городское спортивное общество профсоюзов "Украина", частное предприятие "Хвиля " и ОАО "Гостиница "Салют".

Источник: MIGNews
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: кмда, сокіл

Молодіжна збірна України з хокею розпочала підготовку до молодіжного чемпіонату світу серед команд першого дивізіону (U-20), який відбудеться з 27-го грудня цього року по 3-є січня наступного у колишній столиці Казахстану - Алма-Ати. Крім господарів майданчику суперниками української молодіжки будуть збірні Італії, Франції, Хорватії і Японії. У вищий дивізіон потрапляє тільки переможець турніру.
За словами головного тренера нашої молодіжної збірної - Сергія Лубніна, перед ним і його підопічними, керівництво Федерації хокею України, поставило завдання мінімум - не вилетіти до нижчого дивізіону, а максимум – вибороти путівку у Вищий. Але виконати задачу максимум буде досить проблематично.
Крім того, не всі кандидати в збірну, на яких розраховував тренерський штаб, прибув до табору команди. Це, насамперед, син головного тренера національної збірної – Анатолій Богданов-молодьший, який грає у Фінляндії, та виступаючий в Угорщині Артем Васюнін. Крім того, Федерація хокею України не змогла оплатити прибуття на збір, кандидатам у збірну України, що виступають у Росії. Тому ставка насамперед буде робитися на хокеїстів виступаючих за ХК "Київ".
Крім того, Сергій Лубнін сказав, що він практично нічого не знає про суперників його команди: "Федерація мені такі відрядження не оплачує, а за власною ініціативою і за особисті засоби їздити я не можу".
Нагадаємо, що на минулому чемпіонаті світу в першому дивізіоні, який проходив у Німеччині, діями збірної України керував Олександр Куликов. Під його керівництвом наша команда зайняла четверте місце.

Источник: Громадське радіо
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: u-20, лубнін, фху

Лого ФХУ до 2007 року
Учора в приміщенні ДЮУСЦП "Авангард" відбулося засідання президії федерації хокею України з наступним порядком денним:

1. Про вибори першого віце-президента ФХУ;
2. Про вибори віце-президента ФХУ;
3. Про етапи підготовки національної збірної команди України до участі у чемпіонаті світу-2003 та міжнародного турніру "Euro Ice Hockey Challenge".
4. Про організацію та проведення у м. Києві 12-15 грудня 2002 року міжнародного турніру "Euro Ice Hockey Challenge".
5. Про хід виконання постанови Президії ФХУ від 26.06.2002 р. "Про основні міжнародні заходи та фінансовий план збірних команд України на 2002/03 рр.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Как стало известно корреспонденту "Команды" Вячеславу Волкову, двукратный чемпион Восточно-Европейской хоккейной лиги киевский "Беркут" исключен президентом Лиги Львом Контаровичем из состава участников стартующего 11 сентября чемпионата ВЕХЛ. Киевляне, давшие на исполкоме Лиги гарантии о том, что сумеют исправить финансовое положение клуба и выйдут на старт чемпионата, так и не удалось сдержать слово. Увы, но фактически распавшийся "Беркут" не сможет представлять Украину и на международной арене -- в Континентальном кубке. Зато по устным заявлениям вице-президента "Беркута" Александра Степаненко команда планирует выйти на старт 11-го чемпионата Украины.

Источник: Команда
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.059 секунди