Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ до 2007 року
Івано-франківський осередок Федерації хокею України надіслав до Виконкому ФХУ офіційний протокол зборів на якому було прийняте рішення про висування діючого Президента ФХУ, Київського міського Голову та Голову київської міської держадміністрації Олександра Олександровича Омельченка кандидатом у Президенти ФХУ на наступний термін.
Таким чином, за посаду Президента ФХУ, обрання якого відбудеться на V звітно-виборчій Конференції ФХУ, посперечаються два представники з однієї сім'ї - батько та син Омельченко.


Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Вчера Федерация хоккея Украины направила в адрес канадской хоккейной Ассоциации подписанное Соглашение об условиях пребывания канадской делегации в Украине. Согласно этому документу окончательно определены сроки проведения товарищеских матчей между национальными сборными Канады и Украины - матчи пройдут в киевском Дворце Спорта 2 и 3 сентября.
1 сентября канадская делегация прибывает в Украину из Белоруссии, где накануне, 30 и 31 августа, проведёт спарринги с подопечными Глена Хэнлона. Отъезд североамериканцев из Киева запланирован на 4 сентября.
Федерация хоккея Украины в настоящее время прорабатывает ряд организационных вопросов, связанных с проведением товарищеских матчей, в том числе и ведёт переговоры с возможным генеральным спонсором предстоящего праздника хоккея в Киеве.
ФХУ также сообщает средствам массовой информации о том, что организация работы их представителей во время проведения спаррингов (места в ложе прессы, допуск на послематчевые пресс-конференции и в смешанную зону) будет осуществляться только по предварительной аккредитации. Номер факса и адрес электронной почты, на которые представители СМИ смогут направить свои заявки на аккредитацию, будут доведены позднее.

Источник: УХА
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Лого ФХУ до 2007 року
26 травня у приміщенні Федерації хокею України по вул. Мельникова, 46 під головуванням першого віце-президента ФХУ Володимира Ромашко відбулося чергове засідання її Президії.
На початку роботи засідання її учасники заслухали інформацію про результати участі збірних команд України у чемпіонатах та першостях світу 2005 р. Після виступів тренерів команд (Олександра Сеуканда - національної, Сергія Лубнина - молодіжної, Івана Правілова - юнацької та Анатолія Найди - ветеранської) та їх обговорення, Президія ФХУ вирішила результати виступу збірних команд у сезоні 2004-05 рр. визнати в цілому задовільними.
Надалі члени Президії розглянули підсумки проведення Всеукраїнських змагань та роботу комітетів федерації за 2004-05 рр. Інформацію про організацію та результати чемпіонату України у вищому та першому дивізіонах, юнацьких першостей у двох вікових групах та хокейного турніру у рамках II Всеукраїнських Зимових Ігор надав генеральний секретар ФХУ Сергій Коваль.
Також Президією федерації були розглянуті та затверджені постанови, прийняті виконкомом федерації за час з проведення останнього засідання Президії, тобто з 1 листопада 2004 до 20 травня 2005 р. та хід їх виконання.
Наостанок було заслухано питання про звітно-виборчу конференцію федерації. Оскільки строк повноважень діючих керівних органів федерації хокею України спливає, Президія ФХУ постановила провести чергову звітно-виборчу Конференцію ФХУ у жовтні місяці 2005 року.

Джерело: ФХУ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Учора збірна України вилетіла з Києва до Інсбрука для участі у чемпіонаті світу серед команд вищого дивізіону. Після п'ятничного ранкового тренування надихнути наших хлопців на виступ в Австрії прийшов заступник мера Києва Володимир Ромашко, який одночасно виконує функції віце-президента Федерації хокею України. Його бесіда з гравцями і тренерами національної команди відбулася за зачиненими дверима. На питання кореспондента «УМ», що цікавого сказав Ромашко, хокеїсти відповідали: «Все, як завжди. Пообіцяли виплатити старі борги, поставили завдання-мінімум — утриматися серед еліти, завдання-максимум — завоювати медалі».

Джерело: Україна Молода
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

В. Шахрайчук (Фото: ХК Динамо)
Нападающий московского "Динамо" Вадим Шахрайчук после переговоров с генеральным менеджером команды Василием Фадеевым согласился поехать в Австрию — и во вторник вышел вместе с прибывшим лишь накануне защитником "Амура" Дмитрием Толкуновым на утреннюю тренировку.
Как сообщалось ранее, Шахрайчук заявлял о возможности выступления в сборной в зависимости от погашения федерацией задолженности за прошлые сезоны.


Источник: СЭ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.074 секунди