Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
PZHL (Изображение PZHL)
Польский союз хоккея на льду сообщает, что в офис Союза поступила просьба хоккейного клуба из Львова принять участие в польском чемпионате, но на данный момент переговоры пока не проводились.
В связи с тем, что расписание игр Польской хоккейной лиги и I лиги сезона 2014/15 уже утверждены и в связи с тем, что старт сезона в этих лигах намечен на ближайшее время, шанс присоединиться к соревнованиям у клуба из Львова малы. Тем не менее, к концу недели, после консультаций с президентом PZHL Дэвидом Хвалкой (Dawid Chwałka), спортивным директором PZHL Томашем Рутковски (Tomasz Rutkowski) и главным тренером сборной Польши Яцеком Плахтой (Jacek Płachta), во Львов будет отправлено письмо, содержащее уточняющие вопросы. Должны будут уточнены ключевые аспекты, которые не упоминаются в заявке львовского клуба. Решения по этому поводу будут приняты после 21 сентября, когда делегация PZHL вернется с конгресса Международной федерации хоккея, на котором состоятся консультации с представителями Федерации хоккея Украины. Также возможное участие львовского клуба в чемпионате Польши будет обсуждено с польскими клубами.

Источник: Polski Związek Hokeja na Lodzie
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: львів, чу

Лого XSport
На засіданні Національної ради 4 вересня ухвалено рішення про призначення позапланової перевірки ТОВ «ТОТВЕЛЬД» (логотип «ХSPORT») у зв’язку з виявленими ознаками порушення компанією вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
Моніторинг мовлення телеканалу, проведений 19 серпня, зафіксував збільшення ліцензіатом частки програм іноземного виробництва, зменшення обсягу програм національного виробництва і спортивних трансляцій майже вдвічі. Крім того, зафіксовано не передбачені ліцензією розважально-музичні передачі.
З метою перевірки виконання мовником умов ліцензії та дотримання ним програмної концепції телеканалу «ХSPORT» призначено позапланову перевірку.

Джерело: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: телеканал

Льодовий стадіон у Києві
3 вересня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 р. №1697».
Документом передбачено виключити з розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 р. № 1697 "Про реорганізацію державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту" позицію - державне підприємство "Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту "Льодовий стадіон".
Розпорядження має на меті зупинити розпочату в 2010 році реорганізацію державного підприємства "Льодовий стадіон" (шляхом приєднання до державного підприємства "Об'єднання спортивно-господарських споруд") та відновити його діяльність як самостійного суб'єкта господарювання.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Брифінг О. Семерака (Фото: Укрінформ)
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням повернув у державну власність Льодовий палац у Києві.
Про сказав Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак за підсумками засідання Уряду 3 вересня.
Як зазначив Остап Семерак, у 2010-2013 роках були спроби його тіньової приватизації. «Але Генпрокуратура в судах добилася, щоб Льодовий палац було повернуто державі. Сьогодні рішенням Уряду палац передано на баланс Міністерства молоді та спорту», – додав урядовець.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документМістить відео
Теги: авангард

Лого ФХУ
Після консультацій зі спеціалістами Міжнародної федерації хокею, а також керівниками національних асоціацій Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі виконавчий комітет Федерації хокею України прийняв рішення щодо відкликання заявки України на організацію та проведення чемпіонату світу з хокею 2015 року.
«Нажаль, ми не можемо бути повністю захищеними від того, що політичне напруження в країні не стане на заваді для іноземних гостей та вболівальників, які захочуть відвідати свято хокею у Донецьку. Для нас є пріоритетом, щоб разом з МФХ, а також нашими колегами із Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі в існуючих умовах було знайдене правильне рішення, яке б задовольнило всіх – від учасників та комерційних партнерів змагання до рядових вболівальників. Для цього ми робимо перший крок і заявляємо про відкликання наших попередніх обов’язків щодо організації чемпіонату в Україні», – повідомив Анатолій Брезвін.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.039 секунди