Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого РВУФК
Республіканське вище училище фізичної культури Міносвіти і науки України підвело підсумки тендеру за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (послуги з експлуатації льодової арени)». Торги були відмінені з формулюванням: «На участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій».
Протокол розкриття пропозицій наразі не оприлюднено. Слід зазначити, що це вже друга невдала спроба РВУФК орендувати льодову арену. Минулого разу закупівля була відмінена з аналогічної причини, тоді на участь у тендері претендувало тільки Приватне підприємство «ЕксФорс», яке запропонувало 640 годин оренди льодової арени за 760 тис. грн.

Джерело: Вісник державних закупівель
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: київ

Проект реконструкції ЛСК "Авангард"
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду розглянула апеляційні скарги Підприємства «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард», Товариства з обмеженою відповідальністю «WM-Україна» на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 травня 2013 року у справі за адміністративним позовом Державної фінансової інспекції в м. Києві до Підприємства «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард».
Постановою Окружного адміністративного суду від 24 травня 2013 року позов ДФІ до ДЮУСЦП «Авангард» про зобов'язання вжити заходи щодо притягнення до матеріальної та дисциплінарної відповідальності осіб, винних у допущених порушенням; відновити в бухгалтерському обліку Підприємства дебіторську заборгованість за TOB «WM-Україна» в сумі 12000000,0 грн. та провести претензійно-позовну роботу по погашенню TOB «WM-Україна» цієї дебіторської заборгованості, забезпечити повернення обладнання Підприємству або забезпечити відшкодування нанесеної матеріальної шкоди в сумі 14982800,0 грн. у визначеному чинним законодавством порядку було задоволено повністю.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить документ
Теги: авангард

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.024 секунди