Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Открытие катка в Ильичевске (Фото: Глас)
Самый большой в Украине ледовый каток под открытым небом, площадью 1 тыс. 400 кв. метров, открылся в городе Ильичевске Одесской области. Такой подарок сделало горожанам ООО «Шоу» при поддержке администрации города в канун новогодних праздников.
Открытый ледовый каток в Ильичевске будет работать всю зиму. Лед способен стоять даже при температуре в +15 градусов. При необходимости его смогут накрыть специальным куполом.
Средняя вместимость ледовой площадки до 200 человек и размеры 56 на 26 позволяют приравнять его к рангу крупных катков Украины и уж точно самого крупного в Одесской области.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Ю. Загородний (Фото: ПХЛ)
Як повідомив генеральний директор Професіональної хокейної ліги Юрій Загородній, Матч зірок ПХЛ, який мав відбутися 20 січня 2013 року, переноситься на більш пізній термін.
Справа у тому, що під Матч зірок у календарі чемпіонату було зроблено паузу, яку зараз буде використано для догравання матчів, що не відбулися. Що ж до голосування за учасників Матчу зірок ПХЛ, то його строки будуть збільшені.
Про остаточну дату проведення Матчу зірок буде повідомлено пізніше.


Джерело: ПХЛ
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Открытие Ледовой арены в Симферополе(Фото: Верховная Рада Крыма)
28 декабря Председатель Верховной Рады АРК Владимир Константинов принял участие в торжественном открытии круглогодичного Ледового дворца в г. Симферополе. Такой прекрасный подарок к Новому году подготовила симферопольцам фирма «Консоль». С этого знаменательного события начнет свою активную жизнь один из лучших торгово-офисных центров Крыма - «Гагаринский», расположенный на ул. Толстого. В мероприятии также участвовали члены Президиума и депутаты парламента автономии, министр образования и науки, молодежи и спорта АРК Наталья Гончарова, Симферопольский городской голова Виктор Агеев, генеральный директор сети клубов «Консоль-спорт» Олег Кушнир, горожане.
Поздравляя присутствующих с долгожданным событием в жизни крымчан, спикер отметил, что теперь на полуострове появилась полноценная площадка для игры в хоккей и занятий фигурным катанием.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Лого ХК «Леви»
Хокейний клуб «Леви» вітає рішення Професійної хокейної ліги, в основі якого було прийнято пропозиції львівського клубу. Зокрема, за ініціативи «Левів», усім клубам в ПХЛ буде компенсовано додаткові витрати, які були здійснені для забезпечення життєдіяльності ліги. Планується, що відповідна компенсація повинна надійти після остаточного завершення переговорного процесу між керівництвом Професійної хокейної ліги та спонсорами.
Окрім того, буде переглянуто графік внесків у Професійну хокейну лігу. Також, львівський клуб виступив з питанням гострої потреби будівництва льодової арени у місті Львові. В результаті, Професійною хокейною лігою було підготовлене спеціальне звернення до уряду України щодо необхідності будівництва у найкоротші терміни льодової арени до 1,5 тис. місць з розташуванням її у місті Львові.
У зв’язку з вище наведеними гарантіями Професійної хокейної ліги хокейний клуб "Леви" розглядає можливість подальшої участі в чемпіонаті ПХЛ.

Джерело: ХК «Леви»
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

Ю. Загородній (Фото: Хокей)
Чемпіонат Професіональної хокейної ліги відновлює свою роботу. Відповідне рішення було прийняте на засіданні наглядової ради ліги, яке відбулося 26 грудня у Києві.
"На засіданні наглядової ради було прийняте конструктивно-професійне рішення: чемпіонат Професіональної хокейної ліги продовжується. Розмова йшла про те, що кожен клуб має дотримуватися дисципліни в усьому, в тому числі регламенту, "статуту партії". Після обговорення всі питання вирішені", — заявив у коментарі телеканалу "Хокей" генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.
За його словами, 28 грудня вже точно відбудеться матч між "Беркутом" та "Компаньйон-Нафтогазом". Ігри ж, які були раніше скасовані Суддівсько-дисциплінарним комітетом ПХЛ, мають відбутися протягом січня.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.054 секунди