Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
А. Сердюков (Фото: Сxid.info)
В ближайшие дни в Луганске решают вопрос с подключением электроэнергии к Ледовому дворцу.
Об этом сегодня на брифинге заявил начальник управления по делам молодежи и спорта Луганского горсовета Алексей Сердюков, отвечая на вопрос корреспондента «Луганск.Комментарии».
«Действительно, единственный вопрос, который на сегодня еще не решен — это подключение электроэнергии. Но уже есть договоренность с ЛЭО, и в ближайшие дни этот вопрос будет закрыт», - отметил Сердюков.
Он добавил, что дворец будет открыт в первой половине февраля. Определенная категория детей в нем будет заниматься бесплатно.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

В. Деркач (Фото: АТВ)
Появился инвестор, который планирует уже в нынешнем году не только начать строительство, но и закончить его.
Как сообщил «Новостнику» капитан хоккейного клуба «Одесса» Виктор Деркач, известно даже место будущего строительства.
- Оно расположено буквально в 1-2 километрах от черты города в районе поселка Таирова, - говорит спортсмен. - Инвестор серьезный, он заинтересован именно в хоккее, и если не возникнет проволочек, то уже в нынешнем году ледовый дворец будет построен.
Напомним, что в настоящий момент в Одессе нет ни одного места, где можно играть в классический хоккей. К примеру, знаменитая «Льдинка» имеет лед нестандартного размера и предназначена для фигурного катания.

Источник: Новостник
Категорія: Новини  |  Коментарі:  2

М. Азаров (Фото: Урядовий портал)
Уряд має намір і далі докладати максимум зусиль для відродження хокею в Україні. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.
«За останній час в країні з'явилося багато хокейних майданчиків. Ми і далі будемо докладати зусиль по відродженню хокею», - заявив Микола Азаров.
Він нагадав, що днями привітав хокейний клуб «Донбас» із завоюванням вперше в нашій історії європейського Континентального кубка. Він привітав також усіх українських вболівальників. «Я був дуже радий дізнатися про велику перемогу нашого хокейного клубу. Радий не тільки за те, що Україна показала себе гідно, але й тому, що кілька років тому був біля витоків відродження нашого хокею», - заявив Микола Азаров.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Теги: азаров

В. Янукович (Фото: АПУ)
Президент України Віктор Янукович привітав керівництво хокейного клубу «Донбас», гравців, тренерів та вболівальників зі здобуттям уперше в історії вітчизняного хокею Континентального кубку з хокею сезону 2012/13.
«Ваш успіх - яскраве спортивне досягнення українського хокею з шайбою. Приємно відзначити, що у суперфіналі ви продемонстрували злагоджену командну гру та високий професіоналізм», - йдеться у вітанні Глави держави.
Віктор Янукович побажав керівництву хокейного клубу, гравцям і тренерам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових здобутків в ім'я України.
Джерело: Офiцiйне представництво Президента України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Строительство Ледовой арены в Севастополе (Фото: CIT)
Управління капітального будівництва Севастопольської міськдержадміністрації підвело підсумки відкритих торгів на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Інженерні мережі для функціонування критої спортивної споруди з штучним льодовим покриттям по вул. Загородна балка, 1». Переможцем визначене севастопільське Мале приватне підприємство «Бутан». Договір з переможцем тендеру було підписано 2 січня 2013 р. Вартість будівництва комунікацій становитиме 2 млн. 115 тис. 687 грн. та 72 коп..

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.071 секунди