Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Герб Києва
Киеврада передала в постоянное пользование государственному предприятию «Олимпийский учебно-оздоровительный центр «Конча-Заспа» 10,8 га земли на Столичном шоссе, 19.
За соответствующее решение проголосовали 72 из 84 зарегистрированных в зале депутатов.
Как отмечается в решении, 7,8 га земли переданы для эксплуатации и обслуживания существующих административных и учебно-спортивных корпусов и около 3 га – для размещения плоскостных спортивных сооружений.
Нормативно-денежная оценка земельного участка составляет 32 млн 659 тыс. грн. Размер земельного налога будет составлять соответственно 327 тыс. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Лого ХК «Леви»
Хокейний клуб «Леви» тимчасово призупиняє участь в ПХЛ. Приводом для цього стала незрозуміла ситуація, що склалася у Професійній хокейній лізі, зокрема - невиправдана пауза у чемпіонаті, яка спровокувала напруження у колективі команди «Левів».
Зі свого боку хокейний клуб «Леви» намагався максимально послідовно виконувати усі вимоги ПХЛ. На сьогодні, клубом погашено заборгованість перед ПХЛ. Окрім того, на льодовій арені у місті Новояворівськ було здійснено низку вдосконалень відповідно до вимог чемпіонату – встановлено систему відеогол, проводяться інтернет-трансляції усіх домашніх матчів.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5
Теги: львів, чу

Ппідписання інвестиційного договору (Фото: Київська ОДА)
Сьогодні відбулося урочисте підписання інвестиційного договору між Київською обласною державною адміністрацією та опертором державних лотерей «М.С.Л» на будівництво у місті Богуслав Палацу зимових видів спорту. Угоди засвідчили підписом голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та Генеральний директор ООО «М.С.Л» Євген Власенко.
- Будівництво спортивних об'єктів для нас сьогодні є визначальним пріоритетом. Нещодавно ми відкрили льодовий палац в Білій Церкві, сьогодні укладаємо угоду на будівництво подібного спорткомплексу у Богуславі, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Спорудження стадіону у дещо віддаленому від центру області місті дозволить розвивати спорт у південному регіоні Київщини. Впевнений, що це також сприятиме підняттю спортивного статусу нашої області на якісно новий рівень.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5

Проект льодової арени (Мал. WM-Україна)
ДП «Льодові арени» здійснило процедуру закупівлі в одного учасника за предметом «додаткові будівельні роботи з будівництва спортивних споруд зі штучним льодом у містах Біла Церква, Дружківка, Кривий Ріг та Луганськ». Згідно обгрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника з метою уніфікації, стандартизації, забезпечення сумісності з наявними роботами додаткові будівельні роботи має виконати той самий виконавець робіт, тобто київське ТОВ «ВБК «Центренергобуд», з яким 21 грудня 2012 р. й були підписані договори.
Додаткові будівельні роботи коштують: у Білій Церкві 741 тис. 188 грн. та 2 коп., у Дружківці 713 тис. 600 грн. та 94 коп., у Кривому Розі 417 тис. 585 грн. та 60 коп. та у Луганську 1 млн. 549 тис. 391 грн. та 2 коп.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект арены в Киеве (Рис: Devision)
В первой половине будущего года на Столичном шоссе начнется строительство многофункционального спорткомплекса, который, как ожидается, примет матчи Евробаскета-2015. Помимо баскетбольных поединков благодаря современным технологиям здесь будет возможно проведение соревнований по хоккею, футзалу, гандболу, боксу, теннису, а также турниров по единоборствам, покеру и мотоспорту. Приблизительный бюджет проекта оценивается в 110 миллионов долларов.
Разработкой киевской арены занимается литовско-американская компания, за основу проекта взят каунасская «Жальгирис-Арена» на 17,5 тысяч мест, где, напомним, прошел финал чемпионата Европы-2011.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  15

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.162 секунди