Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
М. Азаров (Фото: Урядовий портал)
Уряд має намір і далі докладати максимум зусиль для відродження хокею в Україні. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.
«За останній час в країні з'явилося багато хокейних майданчиків. Ми і далі будемо докладати зусиль по відродженню хокею», - заявив Микола Азаров.
Він нагадав, що днями привітав хокейний клуб «Донбас» із завоюванням вперше в нашій історії європейського Континентального кубка. Він привітав також усіх українських вболівальників. «Я був дуже радий дізнатися про велику перемогу нашого хокейного клубу. Радий не тільки за те, що Україна показала себе гідно, але й тому, що кілька років тому був біля витоків відродження нашого хокею», - заявив Микола Азаров.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Теги: азаров

В. Янукович (Фото: АПУ)
Президент України Віктор Янукович привітав керівництво хокейного клубу «Донбас», гравців, тренерів та вболівальників зі здобуттям уперше в історії вітчизняного хокею Континентального кубку з хокею сезону 2012/13.
«Ваш успіх - яскраве спортивне досягнення українського хокею з шайбою. Приємно відзначити, що у суперфіналі ви продемонстрували злагоджену командну гру та високий професіоналізм», - йдеться у вітанні Глави держави.
Віктор Янукович побажав керівництву хокейного клубу, гравцям і тренерам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових здобутків в ім'я України.
Джерело: Офiцiйне представництво Президента України
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Строительство Ледовой арены в Севастополе (Фото: CIT)
Управління капітального будівництва Севастопольської міськдержадміністрації підвело підсумки відкритих торгів на виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Інженерні мережі для функціонування критої спортивної споруди з штучним льодовим покриттям по вул. Загородна балка, 1». Переможцем визначене севастопільське Мале приватне підприємство «Бутан». Договір з переможцем тендеру було підписано 2 січня 2013 р. Вартість будівництва комунікацій становитиме 2 млн. 115 тис. 687 грн. та 72 коп..

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

М. Пилавов (Фото: Мир коммунальных услуг)
Переговоры с Луганским энергетическим объединением о подключении к электроэнергии здания Ледового дворца в Луганске проходят безрезультатно. Об этом 3 января в ходе заседания областного штаба по обеспечению стабильного прохождения отопительного периода 2012-2013 гг., организации предупреждения аварий и проведения оперативных восстановительных работ на объектах жизнеобеспечения населения сообщил первый заместитель Луганского городского головы Манолис Пилавов.
М. Пилавов рассказал, что городская власть уже 2 недели ведёт переговоры с Луганским энергетическим объединением о подключении к электроснабжению здания Ледового дворца, а также о подключении к дополнительному электроснабжению Центра административных услуг. Однако, переговоры не принесли результата.

Источник: Остров
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4

Открытие катка в Ильичевске (Фото: Глас)
Самый большой в Украине ледовый каток под открытым небом, площадью 1 тыс. 400 кв. метров, открылся в городе Ильичевске Одесской области. Такой подарок сделало горожанам ООО «Шоу» при поддержке администрации города в канун новогодних праздников.
Открытый ледовый каток в Ильичевске будет работать всю зиму. Лед способен стоять даже при температуре в +15 градусов. При необходимости его смогут накрыть специальным куполом.
Средняя вместимость ледовой площадки до 200 человек и размеры 56 на 26 позволяют приравнять его к рангу крупных катков Украины и уж точно самого крупного в Одесской области.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.051 секунди