Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ХК «Беркут»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Беркут» звернулось до суду з позовом до Асоціації «Професійна хокейна ліга» та Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України» про визнання недійсними рішень наглядової ради ПХЛ від 10.12.2012р., від 26.12.2012р., від 18.02.2013р., від 21.02.2013р.; визнання недійсним рішення Генерального директора ПХЛ, оформленого листом №801 від 22.02.2013р.; зобов'язання ПХЛ допустити до участі хокейний клуб «Беркут» у чемпіонаті України з хокею з шайбою - Чемпіонату Професійної хокейної ліги сезону 2012-2013 року та зобов'язання визначити переможця, призерів чемпіонату, результати проведених ігор у чемпіонаті України з хокею з шайбою - Чемпіонату Професійної хокейної ліги сезону 2012-2013 року за участі хокейного клубу «Беркут».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  6
Містить документ
Теги: беркут, чу

В. Корж (Фото: ТРК Київ)
До Дня Києва завершиться основний етап реконструкції легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності, що на просп. Павла Тичини, 18. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив заступник голови КМДА Віктор Корж.
Він також зауважив, що на часі завершення реконструкції будівлі Льодового палацу дитячо-юнацького навчально-спортивного центру профспілок міста Києва «Авангард», що на вул. Мельникова, 46-А. Крім того, протягом 2013 року передбачено будівництво 95 універсальних, комплексних та футбольних спортивних майданчиків.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Едгарс Бунцис презентує Кальміус Арену (Фото: ХК Донбас)
У будівництво донецької «Кальміус Арени», де пройдуть поєдинки Євробаскету-2015, буде інвестовано 60 мільйонів євро.
Про це сказав під час презентації проекту спортспоруди гендиректор ХК «Донбас» Едгар Бунцис, передає кореспондент Укрінформу.
«Інвестиції в будівництво становитимуть 60 мільйонів євро», - відмітив Бунцис.
Разом з тим, як додав президент хокейного клубу, народний депутат Борис Колесніков, 25 відсотків цієї суми - «живі гроші», а 75 - кредит, який виплатить клуб.
Будівництво нової арени почнеться в квітні цього року і буде закінчено, як планується, в лютому 2015 р. перед початком в Україні чемпіонату Європи з баскетболу. Максимальне заповнення арени становитиме 16 тис. глядачів, загальна площа - майже 30 тис. кв. м. Об'єкт буде мати форму букви «D», що символізує Донецьк і Донбас.
У ході презентації Бунцис підкреслив бегетофункціональність нового комплексу, де зможуть проходити не тільки турніри з баскетболу і хокею, але і змагання з тенісу, боксу, а також концерти.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Засідання Кабінету Міністрів України 06.03.2013 (Фото: КМУ)
Уряд визначив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури та організаційних заходів на 2013 рік з підготовки та проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів прийнято на засіданні 11 березня 2013 року.
Таким чином, врегульовано питання використання бюджетних коштів для виконання заходів з підготовки та проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Кошти, зокрема, будуть виділені на проектування та реконструкцію будівлі Палацу спорту в Києві, Універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у Дніпропетровську, а також проектування та будівництво тренувальних баз у м. Києві, Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Львівській, Харківській областях.

Джерело: Урядовий портал
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

А. Малин (Фото: Думская)
У одесского губернатора заморозили проект строительства суперарены на базе Дворца спорта. Об этом сообщил вице-губернатор Александр Малин.
Как сообщил чиновник в эксклюзивном комментарии Репортеру, здание разрушать не будут, а реконструируют.
«Мы готовили Дворец спорта под строительство арены до того момента, пока не прозвучало официальное заявление господина Коломойского, что он будет строить на принадлежащей ему земле новый Дворец спорта», - отметил А. Малин.
Заместитель Э. Матвийчука добавил, что при таких обстоятельствах колоссальное бюджетное финансирование тратить на «старый» Дворец спорта на проспекте Шевченко бессмысленно.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.06 секунди