Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
УВСП «Метеор» (Фото: В городе)
На Дніпропетровщині активно ведеться підготовка до чемпіонату Євробаскет-2015. В кінці травня 2013 року Президент України Віктор Янукович, Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул та голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков заклали капсулу з посланням нащадкам у фундамент багатофункціональної арени, яка будується до Євробаскету-2015 у Дніпропетровську. Зараз розпочалась широкомасштабна реконструкція другого об’єкту – СК «Метеор». Про це повідомив керівник регіону Дмитро Колєсніков.
На проектування та реконструкцію будівлі універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор», який знаходиться у Дніпропетровську, Уряд в цьому році спрямував 72,4 млн грн. Загалом на реконструкцію СК «Метеор» до 2015 року передбачено виділити 200 млн грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Лого ХК «Леви»
Майбутнє львівського хокейного клубу «Леви» є невизначеним, повідомила прес-секретар головного спонсора клубу, Львівського автобусного заводу, Оксана Горак.
Коментуючи інтерв’ю окремих гравців команди, які розповіли про заборгованість по зарплаті за останній сезон і відсутність планів щодо майбутнього, Оксана Горак пояснила, що співвласниками клубу є власник ЛАЗу Ігор Чуркін і Маркіян Лубківський. Ігор Чуркін, за її словами, взяв на себе зобов’язання з усіх головних витрат, зокрема – зарплати і забезпечення команди, і намагався їх виконувати. Інші співвласники натомість не виконали своїх зобов’язань щодо пошуку спонсорів, будівництва арени, тощо, наголосила Оксана Горак.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1
Містить документ
Теги: львів, чу

Реконструкція "Авангарду" триває...
Окружний адміністративний суд міста Києва вирішив у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Державної фінансової інспекції в місті Києві до Підприємства «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард».
Дослідивши наявні матеріали справи, суд встановив, що Держфінінспекцією в м. Києві відповідно до Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції на III квартал 2012 року проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності ДЮУСЦП «Авангард», в тому числі щодо використання коштів, виділених відповідно до Державної цільової соціальної програми «Хокей України», якою встановлено ряд порушень та недоліків, що відображені в акті ревізії від 22.11.2012 № 04-30/2191.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4
Містить документ
Теги: авангард

Палац спорту (Фото: Open.Ua)
Державне Підприємство «Льодові арени» підвело підсумки торгів за предметом «роботи з проектування та капітального ремонту (друга черга) будівлі Палацу спорту в м.Києві». Переможцем названо ТОВ «Донбасінформзв’я-зоксервіс», з яким 29 травня 2013 року й було підписано договір. Вартість робіт становитиме 192 млн. 498 тис. грн. Терміном закінчення реконструкції Палацу спорту зазначається жовтень 2014 року.
Згідно протоколу розкриття пропозицій, конкуренцію «Донбасінформзв’я-зоксервісу» у тендері складали Приватне акціонерне товариство «Аеробуд», м. Київ, з пропозицією 194 млн. 742 тис. грн. та ТОВ «ІСК Трансекспо», м. Київ, яке запропонувало свої послуги за 193 млн. 908 тис. грн.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

М. Азаров зустрівся з делегацією ФХУ (Фото: Урядовий портал)
Вихованець київської хокейної школи «Сокіл» Костянтин Касянчук нинішнього сезону у складі московського «Динамо» став володарем головного призу Континентальної хокейної ліги – Кубка Гагаріна. Він став першим українським хокеїстом, який отримав найпрестижніший хокейний трофей усієї Європи.
З цієї нагоди у Колонній залі КМДА відбулася урочиста зустріч з видатним спортсменом. На власні очі побачити кумира та зробити пам’ятне фото прийшли і юні хокеїсти – вихованці спортивних шкіл столиці.
«Уперше в історії українського хокею киянин, вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Сокіл», виборов один із найпрестижніших хокейних нагород – Кубок Гагаріна. Завдяки Костянтинові ми сьогодні можемо бути впевнені в тому, що київський та український хокей має майбутнє. Адже саме герої спорту прославляють країну та є гідним прикладом для покоління, що підростає», – зазначив Віктор Корж.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3
Теги: азаров, корж

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.057 секунди