Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Президент провів зустріч з хокеїстами клубу «Донбас» (Фото: Адміністрація Президента)
Президент України Віктор Янукович провів зустріч із гравцями, тренерами і керівництвом хокейного клубу «Донбас», який став володарем Континентального Кубку з хокею.
Глава держави привітав хокеїстів із цією перемогою. «Хочу привітати вас із такою великою перемогою, яку ви принесли Україні, і Україна вперше стала переможцем європейського турніру», - сказав Глава держави під час зустрічі.
Президент зазначив, що нещодавно він вітав чемпіонку світу з шахів Анну Ушеніну - першу українку, яка здобула цей титул з часів незалежності нашої держави. «А вже сьогодні - хокейний клуб «Донбас». Нам, звичайно, це дуже приємно. Ми розуміємо, що ця перемога вам не далася легко. І вам, і тренерам хочу сказати велике спасибі», - зазначив Віктор Янукович.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4

А. Брезвін (Фото: RegioNews)
Сьогодні рано вранці національна збірна команда України взяла курс на Данії, де вже завтра розпочнеться фінальний олімпійський кваліфікаційний турнір. Українська команда розмістилася у готелі «Скандік» у місті Колдінг, що у 40 кілометрах від Войєнса. Сьогодні ж о 18:45 за місцевим часом наша команда розпочне перше тренування на льоду «СЕ Арени».
Завтра до Данії відлітає офіційна делегація Федерації на чолі з президентом Анатолієм Брезвіним. Керівник Федерації зустрінеться з українськими хокеїстами та тренерами до початку першого матчу нашої команди.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  8

База Белого Барса (Фото: ХК Білий Барс)
5 февраля 2013 года у хоккейного клуба «Белый Барс» состоялось новоселье. Команда переехала на базу в Белой Церкви. Хоккеисты расселились в уютном трёхэтажном кирпичном здании недалеко от хоккейной площадки «Ледового стадиона», где проходят тренировки и игры «барсов». Хоккеистам и тренерам на выбор были предоставлены одно-, двух- и трёхместные номера.
Как и в любом новоселье у всех были свои пожелания, ведь команде здесь проводить много времени. Администратор команды переписал все предложения тренеров и хоккеистов. Сейчас в жилых комнатах есть кондиционеры, беспроводный интернет, телевизоры, которые в скором времени все будут заменены на плазменные. На базе «барсов» есть баня, столовая, тренерская комната и другое, что необходимо для нормальной подготовки команды к тренировкам и играм. К концу недели будет оборудована комната отдыха с бильярдом и настольным теннисом. Возле жилого здания в планах команды построить спортивный городок. С белоцерковским АТП согласован путь следования маршрутного такси, которое будет заезжать каждые полчаса на базу и затем следовать в центр города мимо «Ледового стадиона». Команда будет добираться к ледово-спортивному комплексу на своём автобусе.

Источник: ХК «Білий Барс»
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Засідання тренерської ради (Фото: ФХУ)
30 січня в залі засідань Федерації хокею України під головуванням Олександра Кулікова відбулося засідання Тренерської ради. Участь у засіданні взяли тренери хокейних клубів ПХЛ, збірних команд України, президент Федерації Анатолій Брезвін, генеральний секретар Сергій Коваль, а також генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній. Не змогли прибути до Києва лише головні тренери хокейних команд «Донбас-2» (Олег Микульчик) та «Динамо» (Дмитро Якушин).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  6

Р. Каравай (Фото: RegіoNews)
Льодові види входять до переліку зимових видів спорту, які лише останнім часом почали активно розвиватися на Сумщині. Сумська дитячо-юнацька спортивна школа з льодових видів спорту «Чемпіон» розпочала свою роботу 1 січня 2012 року, але за рік встигла досягти помітних результатів.
Як зазначив директор ДЮСШ «Чемпіон» Роман Каравай, на жаль, у розвитку льодових видів спорту наша область відстала майже на 20 років, тому варто докласти чимало зусиль для того, щоб надолужити згаяне.
На думку Романа Каравая, лише за рік роботи ДЮСШ вдалося досягти помітних результатів. Так, уперше на Сумщині було проведено чемпіонат з фігурного катання серед шкіл міста; юні сумські фігуристи взяли участь у відкритому Кубку міста Харкова, де показали досить непогані результати; вихованці ДЮСШ посіли ІІІ місце на чемпіонаті України з шорт-треку; доволі успішно виступають сумські хокеїсти.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Містить відео
Теги: суми

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.049 секунди