Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
В. Янукович заложил капсулу в фундамент арены в Днепропетровске (Фото: ИА «Городской сайт»)
Сегодня в ходе рабочего визита в Днепропетровскую область Виктор Янукович заложил капсулу в фундамент многофункциональной арены «Евробаскет-2015». Арена будет сдана в эксплуатацию в конце 2014 - начале 2015 года.
«Сегодня мы с вами делаем очередной шаг: закладываем капсулу в строительство многофункционального спортивного комплекса. Этот спортивный комплекс будет сдан в конце 2014 года и на нем начнется подготовка к проведению «Евробаскет-2015», - сказал Президент Украины Виктор Янукович.
Вместе с вице-премьер-министром Александром Вилкулом и губернатором Днепропетровской области Дмитрием Колесниковым Президент торжественно опустил капсулу в фундамент будущей арены. Также на церемонии присутствовал главный инвестор многофункциональной арены «Есвробаскет-2015» Игорь Коломойский. Он пояснил, что уже куплен типовой проект арены, по нему построят объекты в трех областях — Днепропетровской, Львовской и Одесской.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Презентація Харків-Арени (Фото: Інтерфакс)
20 травня в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна", відбулась презентація проекту будівництва "Харків-Арени". У заході взяли участь директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський, Харківський міський голова Геннадій Кернес, президент Федерації баскетболу України Олександр Волков і перший віце-президент ФК "Металіст" Костянтин Пивоваров.
Детально про місце проведення матчів Євробаскету-2015 у Харкові розповів Г. Кернес: "Перш за все, відзначив би правильне розташування місця для будівництва арени. Воно розташоване поряд із старим Палацом спорту і так званим Олімпійським фонтаном, який будувався на честь Олімпіади-80 у Москві. На День міста ми там також плануємо відкрити пам'ятник Володимиру Висоцькому і скалодром. Це місце розташоване у самому центрі міста, за п'ять хвилин пішки від станції метро. Що стосується технічних характеристик, то арена буде невелика. Вона буде розрахована максимум на 7086 місць - при проведенні концертів та інших подібних заходів. Під час проведення баскетбольних матчів її місткість становитиме 6200 місць, під час хокейних ігор - трохи більше 5000 глядацьких місць".

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  10

Проект арены в Киеве (Рис: Бигмир)
Группа компаний DeVision (Киев) приступила к выполнению земельных работ по проекту строительства мультифункциональной спортивно-концертной (МФСК) арены на 20 тыс. посадочных мест в составе многофункционального комплекса (МФК) "Домосфера" по Столичному шоссе в Киеве, инвестиции в которую составят $120 млн. "На строительной площадке, расположенной в Голосеевском районе Киева, на пересечении транспортных артерий Киев, улицы Академика Заболотного и Столичного шоссе, идут активные земельные работы. Строители работают в несколько смен по проекту арены, строящейся к Чемпионату Европы по баскетболу 2015 года", - сообщила агентству "Интерфакс-Украина" представитель группы Катерина Старунская.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

О. Сохар (Фото: П. Довгань)
Орест Сохар залишає посаду генерального продюсера спортивного телеканалу «Хокей». Цю інформацію він підтвердив «Телекритиці».
Він іде з каналу «за спільною домовленістю із засновником» після двох років роботи. «Коли я йшов працювати над проектом, ішла мова про рік, а я пропрацював два. Багато чого вдалося втілити, але деякі моменти не реалізував», - сказав пан Сохар.
Наразі каналом, з його слів, повністю займається голова наглядової ради Юрій Громницький - у минулому прес-секретар Бориса Колеснікова, кінцевого власника каналу.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: телеканал

ОНСЦ «Конча-Заспа» (Фото: УНІАН)
Державне Підприємство Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» підвело підсумки торгів за предметом «Реконструкція ДП «ОНСЦ «Конча-Заспа» з будівництвом нових споруд» (стадія «Ескізний проект»). Переможцем торгів названо ДП «Донецький державний проектний інститут «Донецькпроект», з яким 26 квітня 2013 року й було підписано договір.
Згідно протоколу розкриття пропозицій, пропозиція «Донецькпроекту» становила 5 млн. 158 тис. 239 грн. та 22 коп., а конкуренцію у тендері їм складало ДП «Державний науково – дослідний інститут автоматизованих систем будівництва», м. Київ, яке запропонувало свої послуги за 5 млн. 489 тис. 723 грн. та 20 коп.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.066 секунди