Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Ппідписання інвестиційного договору (Фото: Київська ОДА)
Сьогодні відбулося урочисте підписання інвестиційного договору між Київською обласною державною адміністрацією та опертором державних лотерей «М.С.Л» на будівництво у місті Богуслав Палацу зимових видів спорту. Угоди засвідчили підписом голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та Генеральний директор ООО «М.С.Л» Євген Власенко.
- Будівництво спортивних об'єктів для нас сьогодні є визначальним пріоритетом. Нещодавно ми відкрили льодовий палац в Білій Церкві, сьогодні укладаємо угоду на будівництво подібного спорткомплексу у Богуславі, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Спорудження стадіону у дещо віддаленому від центру області місті дозволить розвивати спорт у південному регіоні Київщини. Впевнений, що це також сприятиме підняттю спортивного статусу нашої області на якісно новий рівень.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  5

Проект льодової арени (Мал. WM-Україна)
ДП «Льодові арени» здійснило процедуру закупівлі в одного учасника за предметом «додаткові будівельні роботи з будівництва спортивних споруд зі штучним льодом у містах Біла Церква, Дружківка, Кривий Ріг та Луганськ». Згідно обгрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника з метою уніфікації, стандартизації, забезпечення сумісності з наявними роботами додаткові будівельні роботи має виконати той самий виконавець робіт, тобто київське ТОВ «ВБК «Центренергобуд», з яким 21 грудня 2012 р. й були підписані договори.
Додаткові будівельні роботи коштують: у Білій Церкві 741 тис. 188 грн. та 2 коп., у Дружківці 713 тис. 600 грн. та 94 коп., у Кривому Розі 417 тис. 585 грн. та 60 коп. та у Луганську 1 млн. 549 тис. 391 грн. та 2 коп.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Проект арены в Киеве (Рис: Devision)
В первой половине будущего года на Столичном шоссе начнется строительство многофункционального спорткомплекса, который, как ожидается, примет матчи Евробаскета-2015. Помимо баскетбольных поединков благодаря современным технологиям здесь будет возможно проведение соревнований по хоккею, футзалу, гандболу, боксу, теннису, а также турниров по единоборствам, покеру и мотоспорту. Приблизительный бюджет проекта оценивается в 110 миллионов долларов.
Разработкой киевской арены занимается литовско-американская компания, за основу проекта взят каунасская «Жальгирис-Арена» на 17,5 тысяч мест, где, напомним, прошел финал чемпионата Европы-2011.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  15

О. Вілкул відкрив Льодовий палац (Фото: Дніпропетровська ОДА)
Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул відкрив сучасну Льодову арену в Кривому Розі.
«Відкриття Льодової арени в Кривому Розі – це справжнє свято та один із найкращих новорічних подарунків жителям Кривого Рогу та області, які подарувала влада в рік восьмидесятиріччя Дніпропетровщини. Новий льодовий комплекс дозволить виховати майбутніх спортивних зірок, які прославлятимуть Кривий Ріг і Дніпропетровщину в Україні та в усьому світі. Обласна влада веде цілеспрямований курс на розвиток зимових видів спорту. Ми вдячні Віце-прем’єр-міністру – Міністру інфраструктури України Борису Колеснікову за підтримку. Наступного року будівництво такої льодової арени планується у Дніпродзержинську», – сказав Олександр Вілкул.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Ю. Загородній (Фото: Хокей)
Матчі чемпіонату Професіональної хокейної ліги, які мали відбутися до 25 грудня, наразі гратися не будуть через невиконання клубами своїх фінансових зобов'язань перед лігою. Про це заявив телеканалу "Хокей" президент ПХЛ Юрій Загородній.
"Наразі лише один клуб, "Білий Барс", виконує статутні норми і рішення загальних зборів ліги. Інші клуби, на жаль, з різних суб'єктивних та об'єктивних причин ці рішення поки не виконують. Судді відмовляються виходити на лід без оплати, тому що на сьогодні заборгованість за виконану роботу складає більше, ніж півтора місяці. Засідання наглядової ради буде 25 грудня, і тоді все буде зрозуміло, що буде відбуватися далі. А поки що буде грати лише "Білий Брас" свої домашні матчі", — пояснив Загородній.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  3

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.102 секунди