Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
О. Попов та Б. Колесніков (Фото: Б. Корпусенко, КМДА)
У Києві наступного тижня буде відкритий новий зал льодового стадіону. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Наступного тижня ми відкриваємо льодовий зал, абсолютно новий, побудований недавно. Буде відкрито стадіон, упорядкована центральна частина спортивного міста", - сказав О.Попов.
Нагадаємо, для будівництва критої спортивної арени з штучним льодовим покриттям у Києві був проведений тендер з процедурою закупівлі в одного учасника на 28 млн 37,104 тис. грн.

Джерело: РБК-Україна
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Дмитро Павел (Фото: Чернівецька ОДА)
Проектом Державної цільової програми з розвитку туристичної та спортивної інфраструктури, який нині перебуває на погодженні в Кабінеті Міністрів України, Чернівецькій області передбачено виділити 31 млн. грн. для будівництва та капітального ремонту дитячо-юнацьких спортивних шкіл з зимових видів спорту. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив виконуючий обов’язки начальника управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Дмитро Павел. Зокрема, 24 млн. грн. заплановано виділити з держбюджету, ще 7 млн. грн. – з місцевого бюджету.
За ці кошти планують спорудити льодовий палац, що дасть змогу вивести зимові види спорту на Буковині на новий рівень. Реалізувати програму з розвитку туристичної та спортивної інфраструктури заплановано у два терміни – з 2011 по 2015 та з 2015 по 2022 роки. В межах першого етапу передбачається порічне фінансування, яким заплановане двадцятивідсоткове збільшення щороку. “Ще тиждень тому Чернівецька область не була учасницею цієї програми, – відзначив Дмитро Павел. – Завдяки заходам, проведеним облдержадміністрацією, Буковина може розраховувати на залучення коштів для розбудови спортивної галузі, розвитку зимового відпочинку, а також зимових видів спорту”. Проектом програми передбачено, що інфраструктурні проекти реалізовуватимуть у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Джерело: Чернівецька ОДА
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Як ви ставитеся до того, що більшість хокейних клубів фінансується з місцевих бюджетів?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.079 секунди