Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Лого ФХУ
Після розгляду клопотання команд-учасниць 19-го чемпіонату України з хокею про внесення змін до п. 2 ст. 14 Спортивного регламенту, Федерація хокею України ухвалила рішення щодо задоволення цього клопотання. Таким чином, п. 2 ст. 14 Спортивного регламенту буде викладений в наступній редакції: «Команди зобов'язані розпочинати всі матчі у робочі дні не раніше 18:00 та не пізніше 21:00 за київським часом, але за обопільної згоди команд, що беруть участь у матчі, – з 13:00 до 21:00, у вихідні та святкові дні – не раніше 14:00 та не пізніше 16:30 за київським часом».
Ця норма регламенту вступає в силу з 13 жовтня 2010 року.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: поділ, фху, чу

А. Лукьянченко
Во времена Советского Союза в 80-х годах прошлого века в Донецке существовала довольно приличная школа хоккея. Тренировались юные спортсмены на льду во дворце спорта «Дружба». Именно здесь начинал свои первые шаги, ставший впоследствии известным российским хоккеистом, обладателем Кубка Стэнли НХЛ Олег Твердовский. После развала СССР стало не до этого вида спорта — лед в «Дружбе» был демонтирован. После недавней реконструкции во дворце спорта привели в порядок паркет, на котором сейчас проводит баскетбольные матчи БК «Донецк». Однако теперь снова обсуждают возможность строительства в «Дружбе» ледяного поля. В минувшую пятницу, 8 октября представители Федерации хоккея Украины провели своеобразную «разведку», осмотрев дворец спорта.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Делегація IIHF у Палаці спорту (Фото: ФХУ)
Україна в 2011 році достойно проведе Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед юніорів та Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед чоловіків у Дивізіоні 1. Для цього держава докладає всіх зусиль, а Україна доведе спроможність приймати в 2016 році Чемпіонат світу з хокею у вищому дивізіоні. На цьому наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін на зустрічі із заступником генерального секретаря Міжнародної федерації хокею (IIHF) паном Ханнесом Едерером, що відбулася сьогодні, 7 жовтня 2010 року, в приміщенні Міністерства країни у справах сім’ї, молоді та спорту.
Участь у зустрічі також взяли заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Вадим Сисюк, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.
Делегація Міжнародної федерації хокею на чолі з Ханнесом Едерером прибула в Україну для ознайомлення з перебігом підготовки нашої держави до проведення навесні наступного року двох престижних турнірів з хокею.
Равіль Сафіуллін повідомив іноземних гостей, що за минулі роки було здано до експлуатації чотири льодові палаци – в Донецьку, Калуші (Івано-Франківська область), Харкові та Херсоні.
«Сьогодні розпочалися роботи з побудови ще 12 льодових арен в Україні», - зазначив Равіль Сафіуллін. При цьому він додав, що в Україні з метою проведення чемпіонатів світу у Топ-Дивізіоні та зимових Олімпійських Ігор будуть збудовані сучасні льодові палаци на 15 тисяч глядачів, згідно вимог Міжнародної федерації хокею.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Р. Сафіуллін та В. Янукович на засіданні Громадської гуманітарної ради (Фото: АП України)
Під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулося засідання Громадської гуманітарної ради.
На порядку денному – розвиток в Україні фізичної культури і спорту в контексті формування здорового способу життя. Це, за словами Глави держави, – надзвичайно актуальне питання. Більше того, воно є безумовним стратегічним пріоритетом державної політики. «Адже сучасний стан здоров’я населення України є незадовільним і вимагає рішучих та скоординованих дій усіх гілок влади й громадськості», – наголосив у своєму вступному слові Президент.
Глава держави висловився за доцільність збільшення частки державного замовлення на телевізійні програми соціальної спрямованості.
«Наше завдання – формування «народу, що веде здоровий спосіб життя», – підкреслив Президент, звернувши окрему увагу на необхідність повернення престижності самому поняттю «спорт» та переосмислення тавлення до власного здоров’я.
Глава держави нагадав, що у 2011 році Україна прийматиме два чемпіонати світу з хокею: серед юніорів та з хокею з шайбою. Україна взяла зобов’язання реалізації амбітного проекту Євро-2012, а в перспективі – робота задля можливості проведення зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор 2022 року в Карпатах.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  1

Засідання Кабінету Міністрів України 09.06.2010 (Фото: КМУ)
Правительство возложило на Национальное агентство по вопросам подготовки и проведения в Украине финальной части чемпионата Европы по футболу 2012 года (Нацагентство по Евро-2012) функции подготовки и реализации инфраструктурных проектов к другим международным спортивным событиям.
Это закреплено постановлением Кабинета министров (№871) от 15 сентября 2010 года.
Таким образом, ведомство переименовано в Национальное агентство по вопросам подготовки и проведения в Украине финальной части чемпионата Европы по футболу 2012 года и реализации инфраструктурных проектов (Укревроинфрапроект).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.121 секунди