Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Геннадий Хохлов, начальник управления по делам физической культуры и спорта Харьковской облгосадминистрации (Фото: Status quo)
Центр олимпийской подготовки по зимним видам спорта планируется построить в Харькове. Об этом в интервью ИА "Status Quo" сообщил начальник управления по делам физической культуры и спорта Главного управления по делам семьи, молодежи и спорта Харьковской облгосадминистрации Геннадий Хохлов.
"Он будет называться Украинский восточный центр олимпийской подготовки по зимним видам спорта. Мы рассчитываем, что на первом этапе в нем будут отделения лыжных гонок и биатлона, далее планируем открыть отделения горнолыжных видов спорта – это непосредственно горные лыжи, а также сноубординг. Ведем предметные разговоры об открытии здесь же отделения фристайла. Есть "наполеоновские" планы построить трамплин и начать подготовку прыгунов, в том числе и женщин", - отметил Г.Хохлов.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Мінмолодьспорт
Керівники підприємств, установ, закладів та організацій, віднесених до сфери управління Міністерства, попереджені про персональну відповідальність щодо забезпечення своєчасної виплати зарплати працівникам підприємств, установ, закладів віднесених до сфери управління Міністерства. Відповідне попередження зроблене на підставі Наказу Міністерства від 15.07.2010 за № 2273.
Наказом також доручено вжити вичерпних заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам та погашення у термін до 1 жовтня 2010 року заборгованості із її виплати і недопущення виникнення такої заборгованості в майбутньому.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Паркан на вул. Шалетт (Фото: СТБ)
Працівники міліції діяли у рамках службових повноважень під час інциденту, викликаного будівництвом льодового комплексу в Дарницькому районі столиці. Про це заявив в.о. начальника Відділу зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у м.Києві Володимир Дмитренко, передає кореспондент Укрінформу.
Представник столичної міліції поінформував, що вчора у Дарницькому районі Києва, де заплановано будівництво нового льодового комплексу для фігуристів, стався інцидент за участю жителів району. "На основі оформленої проектної документації, зокрема, дозволу на підготовчі роботи, виданого 27 серпня КМДА, будівельники почали рити траншею. Це викликало протести у мешканців будинків, які розташовані поруч, тому екскаватор припинив роботу й поїхав. Люди стали засипати траншею лопатами", - розповів В.Дмитренко.
Він зазначив, що міліція не втручалася у ситуацію до того часу, поки один з членів ініціативної групи не став "ображати правоохоронців, провокуючи конфлікт".
Чоловіка було затримано, незабаром суд розгляне питання щодо його покарання.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  4

Засідання Кабінету Міністрів України 18.08.2010 (Фото: КМУ)
Правительство создало государственное предприятие "Объединение спортивно-хозяйственных сооружений", ставшее правопреемником госпредприятий "Гостиница "Спорт", "Ледово-тренировочный каток "Льдинка", "Теннисные корты", "Учебно-спортивная база "Атлет", "Центральная учебно-тренировочная база ледового спорта "Ледовый стадион" и "Олимпийский учебно-спортивный центр" (все - Киев).
Это закреплено распоряжением Кабинета министров (№1697-р) от 18 августа 2010 года.
ГП "Объединение спортивно-хозяйственных сооружений" получит в постоянное пользование земельные участки, закрепленные за указанными ГП, кроме участков "Ледово-тренировочного катка "Льдинка", "Теннисных кортов" и "Гостиницы "Спорт", которые в июле были переданы в постоянное пользование ГП "Национальный спортивный комплекс "Олимпийский" (Киев).

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Нарада керівників хокейних команд України (Фото: ФХУ)
27 серпня в офісі Федерації хокею України відбулася робоча нарада керівників хокейних команд України, які мають намір в наступному сезоні виступати в національному чемпіонаті. Участь в нараді взяли керівники ХК «Сокіл» (м. Київ), ХК «Беркут» (м. Київ), ХК «Харків» (м. Харків), ХСК «Білий Барс» (Броварський район), ХК «Донбас» (м. Донецьк), ХК «СДЮСШОР-Ворони» (м. Суми), ХК «Компаньйон» (м. Київ), ХК «Ватра» (м. Івано-Франківськ) та ХК «Патріот» (м. Вінниця).
Учасники наради обговорили проекти регламентних документів чемпіонату, систему проведення змагань та інші організаційні питання. З нового сезону, враховуючи рекомендації Міжнародної федерації хокею, національний чемпіонат регулюватиметься Регламентом чемпіонату України, який визначає основні принципи та засади змагання і приймається на весь Олімпійський цикл (2010-2014 роки), Спортивним регламентом, який регулює систему проведення змагання і приймається на кожен сезон, а також Дисциплінарним регламентом, який визначає види спортивної дисциплінарної відповідальності (покарань) за здійснені порушення.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0
Теги: фху, чу

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.063 секунди