Цей сайт присвячується пам'яті українського хокею. На ньому зібрані новини, інтерв'ю фахівців та офіційні документи з 90-х років до теперішнього часу, які описують події навколо хокею в Україні. Висновки про внесок кожного ви маєте зробити самостійно...

Нове у розділах:
Нові документи:
Нове на форумах:
Новини:
Г. Кернес (Фото: Харьковский горсовет)
И.о. Харьковского городского головы Геннадий Кернес назвал твердый срок сдачи Ледового дворца, который ранее многократно переносился по независящим от местных властей причинам.
На встрече с сотрудниками и руководством завода «Коммунар» 16 сентября и.о. мэра сообщил, что Ледовый дворец будет торжественно сдан через несколько недель.
Напомним, строительство Ледового дворца в Харькове было начато еще в 2007 году, а в марте 2009 года планировалось уже сдать комплекс в эксплуатацию.
Процесс пуска в эксплуатацию был сопряжен со множественными проблемами. Причем большинство из них носили административный, а не технический характер. Пуск из-за этого многократно переносился.
Дело с мертвой точки сдвинулось только после смены правительства.

Источник: Городской Дозор
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Б. Бибик и С. Глущенко (Фото: Интер)
Киев может обойтись без Ледового стадиона на улице Шаллет. Такую точу зрения высказали активисты борьбы против уплотнительной застройки.
В нескольких сотнях метров от новостройки на улице Жмаченка расположен стадион "Крижинка". Новый каток намерены строить на месте стадиона на котором занимаются физкультурой школьники из трех ближайших школ №№ 183, 204, 258. Также там расположен футбольный стадион и беговые дорожки, которыми пользуются 33 тысячи местных жителей.
Адвокат и активист борьбы против застройки Александр Дядюк полагает, что эта стройка не имеет смысла. По его словам северная часть правого берега и южная левого имеют развитую систему катков. То есть строить их нужно на окраине Печерска или Троещине. Дети из этих районов не имеют ледовых стадионов. Также представитель местной общины заявил, что строительство ведется на Шалетт, только потому, что эта земля не имеет особой коммерческой ценности и риск протестов для частного застройщика слишком велик. "Государству отдали то, что не возможно использовать с коррупционной целью", - отметил Дядюк.

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Герб Києва
Столична влада активно взялася за розвиток спортивного життя міста. Поява нових льодових майданчиків та спортивних комплексів значно впливає на позитивне ставлення молоді до спорту. Зокрема районні спортивні заклади, яких стає дедалі більше, сприяють розвитку спортивного потенціалу у дітей та підлітків міста.
Так, на виконання Державної цільової програми «Хокей України» та ряду нормативних документів Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державне підприємство «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» проводить роботи з будівництва нового сучасного критого спортивного майданчика зі штучним льодом у місті Києві на вул. Міста Шалетт, 6, що у Дніпровському районі. У нову будівлю для проведення тренувань будуть переведені дитячі спортивні школи та збірні команди України, які нині займаються на ДП «Крижинка».

Докладніше ⇒
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький (Фото: Львівська газета)
На виконання Указу Президента «Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку» Львівська ОДА в межах проекту «Олімпійська надія - 2022» розробляє концепцію підтримки олімпійського руху в Україні та розвитку спорту вищих досягнень. Про це повідомив після робочої наради заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький.
Згідно з робочими матеріалами розробників концепції, основні споруди будуть розташовані у Львові та Сколівському районі. «Проектанти пропонують спорудити у Львові п’ять льодових палаців для тренувань та проведення змагань із ковзанярського спорту, фігурного катання, хокею та шорт треку, – розповів Володимир Губицький. – А на базі Сколівського району планують розвиток спортивної інфраструктури для занять біатлоном, гірськолижним спортом, лижними гонками, сноубордом, фрістайлом та лижним двоборством. Крім цього, консультанти радять розмістити у лісі між Львовом та Винниками комплекс для занять стрибками з трампліну, бобслеєм та санним спортом».
За його словами, крім будівництва виключно спортивних об’єктів, концепція передбачає також розвиток Славського як гірськолижного курорту. Тут, зокрема, планується оновлення обладнання на горі Тростян, ремонт автомобільної дороги до селища та будівництво нового залізничного вокзалу.

Джерело: Львівська ОДА
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Р. Сафіуллін (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
Льодовий палац "Крижинка" буде знесено до ЄВРО-2012. Про це сьогодні на прес-конференції сказав міністр у справах сім’ї, молоді ті спорту Равіль Сафіуллін, передає кореспондент ІМК.
"Територія льодового плацу "Крижинка" потрапила у зону гостинності УЄФА, тому його знесуть. Але це не станеться до тих пір, поки не буде збудований аналогічний льодовий палац у місті Києві", - сказав міністр.
Також міністр додав, що при будівництві нового льодового палацу на його території буде побудовано спортивний майданчик за програмою розвитку масового спорту в Україні.

Джерело: ІМК
Категорія: Новини  |  Коментарі:  0

Теги:
Ваш коментар:
Опитування:
Що потрібно для розвитку хокею?

Всі опитування

Онлайн:
Сторінка створена за 0.067 секунди