Автор: Максим Розенко
Дата: 19/04/21 20:06
 
К. Симчук, В. Лецкан та О. Шафаренко (Фото: ХК Сокіл)
Київський “Сокол” після 6-річної перерви тріумфально повернувся у вітчизняній елітний дивізіон, де пробився до фінальної серії плей-оф. Ми розпитали віце-президента клуба В'ячеслава Лецкана з чим пов’язаний несподіваний зліт “Сокола”, який клуб має бюджет і яке завдання перед командою Олега Шафаренка стоїть у фінальній серії.

Пане В'ячеславе, яка ваша зона відповідальності в “Соколі” і хто вам взагалі запропонував долучитися до цього проекту?

Моя зона відповідальності - основні процеси життєдіяльності клубу. А долучитися до проекту запропонував керівник ДЮСШ “Сокол” Костянтин Симчук. Розмова відбулася в червні минулого року. Костянтин розповів про плани заявити команду в УХЛ, за яку б виступали вихованці школи. Я зі свого боку запропонував трохи інший вектор розвитку. Адже при виступах молодіжним складом були б неминучі болісні поразки. Чого точно не заслуговує бренд “Сокола”, який є культовим для столиці України. Сказав, що готовий посприяти відродженню “Сокола”. Але, на моє переконання, варто посилити склад. Щоб був сплав досвіду та молодості. Щоб команда була конкурентоспроможна на рівні УХЛ. До цього в підсумку і прийшли.

Давайте розбиратися. “Сокіл” є муніципальним клубом?

ДЮСШ “Сокол” є муніципальною школою. КМДА надає двом школам - ДЮСШ “Сокіл” та ДЮСШ “Крижинка” ідентичну фінансову допомогу. Це тренування, відрядження та амуніція для членів ДЮСШ. Це фінансування дозволило запустити проект “Сокола”. А для подальшого забезпечення дорослої команди ми вже повинні були самі знаходити спонсорів та партнерів.

Хто займався пошуком спонсорів?

Костянтин Симчук привів компанію “СанАгро Україна”. Один з керівників компанії Дмитро Тихомиров був однокласником Кості, сам займався хоккеем. Власне, компанія і до цього підтримувала школу “Сокола”. Цікавий кейс - компанія Cooper&Hunter. Її співласник Марат Терчієв живе у Флориді, але є колишнім киянином. Марат, дізнавшись про відродження “Соколу”, запропонував свою підтримку. Основним же спонсором команди є моя юридична компанія “Європейський правовий захист”. Також серед наших спонсорів компанії “Фокстрот”, Errea та Swift. Дві останні допомагають зі спортивним екіпіруванням. Всім нашим партнерам ми дуже вдячні!

Який бюджет було сформовано на початку сезону?

Думали вкластися в 7,5-8 мільйонів гривень. За моєю оцінкою це був приблизно шостий-сьомий бюджет серед команд УХЛ. Але посилення складу і, відповідно. збільшення зарплатної відомості, оренда житла хлопцям, які не є киянами, приведення спорткомплексу АТЕК в більш-менш належний стан - ці статті значно збільшили нашу витратну частину.

Давайте далі з цифрами. Скільки “Соколу” коштувало “навести марафет” в АТЕК?

Інвестували близько 1,3 мільйони гривень. Частину коштів керівництво спорткомплексу нам повинно повернути. Ми надали свого роду аванс на запуск арени. Також витратили кошти на закупку табло, звуку, оформлення реклами на бортах і льоді.

До якої позначки дійшов бюджет “Соколу” в підсумку?

14-15 мільйонів гривень. Тобто ми його збільшили вдвічі. На 55-60 відсотків цей бюджет покриваю я особисто. Пішов на цей крок, щоб “Сокіл” гідно виглядав в УХЛ. За моєю оцінкою, ми десь четверті по зарплатної відомості серед клубів ліги. У нас невеликі контракти і бонуси, але вони сплачується вчасно. У “Сокола” немає заборгованостей

Які були завдання на сезон?

Спочатку вийти в півфінал. В грудні ми побачили, що можемо боротися і за вихід в фінальну серію. Прийняли рішення посилити склад. Зараз стоїть завдання виграти фінальну серію плей-оф. Це цікавий виклик. Впевнений, що у нас перспективна команда. Зараз середній вік гравців “Соколу” складає 22 роки.

Максим Розенко (ХК Сокіл, 19.04.2021)
Теги: сокіл
 
1.   Ilya   19/04/21 20:10    

Пи...т, и даже не заикается! X-(

КМДА надає двом школам - ДЮСШ “Сокіл” та ДЮСШ “Крижинка” ідентичну фінансову допомогу.

Не надо очень глубоко копать, чтобы доказать что это НАГЛАЯ ЛОЖЬ! А если он в таких мелочах врет, то как можно во все остальные байки, которые он тут рассказывает верить?! X-( Бля, как эти все дятлы уже задолбали! X-(


2.   Андрій Ігорович   20/04/21 08:32    

Это один я понял, что они спи@здили из бюджета клуба в два раза больше запланированного вначале сезона?)))


3.   Ilya   20/04/21 21:35    

Нет, он говорит что первоначально планировали играть молодежным составом, а потом он якобы из своего кармана добавил. Но как бы доказательств этому особо нет. Как минимум 10,5 млн. из бюджета на автобус - был чистый экспромт. И если припюсовать прошлогодние(со второго полугодия, даже без автобуса) 10 млн. + где-то 8 млн. из бюджета этого года то получается больше 14-15 млн. про которые он говорит. Но там по идее что-то на школу все-таки пошло, но по-любому я не вижу здесь ихних даже 7-8 млн. Максимум на что они тут раскошелились - 1-2 млн. Но все равно платежки никто не покажет, а вот по бюджетнам тратам зафиксировано все вплоть до копейки...
--------------------------------
Ну и еще один аргумент, что там не все сладко: как минимум руководство клуба с якобы многомиллионным частным бюджетом побрезговало бы осваивать по 10 тыс. из горбюджета на проживание-питание! А они не брезгуют! И на это им ответить точно нечего!


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.089 секунди