Про це під час засідання колегії повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький
Автор: Сумська ОДА
Дата: 23/09/21 07:26
 
Колегія Сумської ОДА (Фото: Сумська ОДА)
«Здорова нація сьогодні в пріоритеті Президента України Володимира Зеленського, тому наразі вже створено по всій області 30 активних парків і я дякую всім громадам, які активно включилися в цей процес. Крім того, у планах Президента України – розбудова у як мінімум половині областей у наступному році льодових арен, – розповів голова облдержадміністрації. – Сьогодні зранку я спілкувався з головою Федерації хокею України Геннадієм Зубком (так в оригіналі - прим. ред.) і ми домовилися, що у 2022 році спільно плануємо будівництво льодової арени в Сумах».

За словами Дмитра Живицького, це вже не просто плани, а конкретна робота. Адже вже сьогодні Федерація хокею України розробляє типовий проект для майбутніх арен, щоб кожна громада не витрачала кошти на ці проекти. Це буде модульна конструкція, де жителі області зможуть займатися різноманітними льодовими видами спорту – фігурним катанням, хокеєм тощо.

«Разом із міською радою шукатимемо земельну ділянку для цієї арени. І будемо звертатися до Президента України, Кабінету Міністрів, щоб виділили співфінансування з державного бюджету на будівництво льодової арени в Сумах, – зазначив голова облдержадміністрації. – Крім того, ми об’єднуємо зусилля з міською владою, народними депутатами щодо створення на наступний рік в місті Суми урбан-парку. У цьому парку можна буде займатись на роликах, скейті, велосипеди, паркур, воркаут. Крім того, за один-два роки у нас у кожній громаді мають з’явитися парки відпочинку».

Сумська обласна державна адміністрація, 22.09.2021
 
1.   Ilya   23/09/21 07:50    

А чем им земля в парке Кожедуба не устаивает, где так феерически капсулу закапывали? Интересно, капсула еще совсем не заржавела? Или ее давно на металлолом сдали? Ну когда уже в Уголовный кодекс добавят статью, по которой за пи.добольство растрел дают?! X-( А то уже не первый десяток лет языками мелят, а ответственности никакой! X-(
Ну и интересный оборот про то что ФХУ в поте лица разрабатывает проект ледовой арены. В результате окажется что новый проект будет как 2 капли воды походить на "синий сарайчик" от WM-Україна. А под это дело тихо спишут несколько десятков млн. Ну и у меня даже есть сомнения что и WM-Україна сама этот проект разрабатывала, а не сперла откуда-то...


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди