Автор: ВДЗ
Дата: 03/07/12 10:10
 
Лого НУДПСУ
Національний університет державної податкової служби України оголосив про здійснення державної закупівлі за предметом "Проектно-вишукувальні роботи на об'єкт "Будівництво спортивної споруди зі штучним льодом та багаторівневим паркінгом у місті Ірпінь, вулиця Північна, 79–Г". Тендер відбудеться 1 серпня 2012 року.
Проектно-вишукувальні роботи та подальше будівництво буде фінансуватися за державні кошти. Згідно документації конкурсних торгів планується спорудження комплексу, який містить льодове поле розміром 30 x 60 м для спортивних змагань з хокею, трибуни для глядачів, роздягальні для команд, буфет, каси, зону прокату, службові та технічні приміщення. Також передбачається будівництво багаторівневого паркінгу. Орієнтована площа забудови складає 0,6 га. Кількість поверхів спортивної споруди, кількість глядацьких місць та розміри паркінгу мають бути визначені проектом.
Роботи складаються з двох стадій: стадія "П" та "Робоча документація". Кінцевим терміном поставки зазначено 31 грудня 2012 року.
Слід нагадати, що ще у липні 2007 року президент Київської обласної Федерації хокею Віталій Федянін на своїй прес-конференції розповідав про наміри Академії державної податкової служби побудувати ковзанку у Ірпені.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди