Автор: ВДЗ
Дата: 30/10/12 11:45
 
БВУФК
Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Броварське вище училище фізичної культури» підвів підсумки відкритих торгів на закупівлю послуг з експлуатації спортивних споруд (льодове поле та прилеглі приміщення) для проведення навчально-тренувальної роботи, протягом жовтня – грудня 2012 року, загальною кількістю 130 годин.
Переможцем закупівлі визначене ТОВ «Агенція спортивних розваг» (директор Смулянський Д.О.), яке запропонувало ковзанку спорткомплексу «АТЕК». Вартість їхньої пропозиції дорівнювала 199 999 грн. та 80 коп. Договір на надання послуг з оренди льоду підписаний 23 жовтня. Єдиним конкурентом ТОВ «Агенція спортивних розваг» у тендері було ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (директор Тимофєєв С.О.), яке має ліцензію на проведення господарської діяльності з організації та проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту на ковзанці по вулиці Лайоша Гавро, 4-г. Але пропозиція ТОВ «Дивосвіт-Плюс» виявилася дорожчою, вона становила 201 500 грн.
Слід зазначити, що нещодавно інше підприємство, директором якого є Дмитро Смулянський (ТОВ «Спортивний клуб «Олімп») виграло тендер на надання послуг з оренди льодового поля, яке проводила ГО «Київська міська федерація хокею». Вартість послуги склала 937 300 грн. за 721 годину. А конкурентом у торгах також було ТОВ «Дивосвіт-Плюс».

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: атек,  бровари 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди