Автор: UA-Футбол
Дата: 04/12/12 16:41
 
Представники українських засобів масової інформації направили відкритого листа на адресу президента країни Віктора Януковича, генерального прокурора Віктор Пшонки, голови КМДА Олександра Попова, президента Федерації хокею Анатолія Брезвіна та президента ХК «Донбасс» Бориса Колесникова, в якому вимагають взяти під контроль розслідування факту загибелі відомого українського журналіста Юрія Данилова.

Кореспондент газети «Команда» Юрій Данилов загинув 11 листопада 2012 року в приміщені київського «Палацу спорту» під час висвітлення Олімпійського кваліфікаційного турніру з хокею.

«На наш погляд, причиною смерті одного з кращих спортивних журналістів країни стала злочинна недбалість керівницва і працівників Палацу спорту», - говориться у відкритому листі представників українських ЗМІ.

“Київський Палац спорту – місце масового скупчення людей в центрі європейської столиці і відповідно тут не має виникати загроз втратити життя. При цьому стан постраждалої людини не може бути виправданням невиконання елементарних норм техніки безпеки. Ведемо до того, що відповідальні особи з Палацу спорту натякають, що Данилов Ю.Ю. був напідпитку. Втім, дозволивши в барах Палацу спорту продаж міцних алкогольних напоїв, керівники споруди тим самим висловлювали свою мовчазну згоду на перебування глядачів під час хокейного матчу в стані алкогольного сп’яніння. Від себе ж зазначимо, що нетверезим Данилов Ю.Ю. не був.

Загибель журналіста Данилова в Київському Палаці спорту набула розголосу в іноземних ЗМІ. Переконані, що цей факт негативно вплинув на імідж України як держави, котра намагається отримати право на проведення на своїй території крупних спортивних змагань. Зокрема в Палаці спорту міста Києва регулярно проводяться міжнародні змагання з хокею, гандболу, баскетболу, вільної боротьби. В 2015-му столичний Палац спорту прийме фінальну частину чемпіонату Європи з баскетболу.

Аби Україна не втратила репутації країни, яка декларує бажання стати постійним організатором великих спортивних форумів, розслідування справи про загибель журналіста Данилова Ю.Ю. має бути максимально відкритим, а винні повинні понести відповідальність згідно з чинним українським законодавством. Наші потенційні гості з-за кордону повинні переконатися, що їздити в Україну, змагатися на її спортивних аренах безпечно для життя, що трагедія в Київському Палаці спорту не є системним явищем і що ті, хто в ній винен, відповіли перед Законом», - відзначається у документі.

Відкритий лист підписали 145 представників українських ЗМІ, в тому числі – журналісти сайту UA-Футбол.

UA-Футбол, 04.12.2012 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди