Автор: ВДЗ
Дата: 12/12/12 10:30
 
БВУФК
Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Броварське вище училище фізичної культури" оголосило про здійснення державної закупівлі за предметом "Послуги з експлуатації спортивних споруд". Вищезазначена закупівля фінансується за кошти місцевого бюджету. Місцем надання послуги має бути Київська область. Термін поставки: протягом 2013 року. Тендер відбудеться 11 січня 2013 року за адресою замовника: м. Бровари, вул. Шевченка, 21.
Згідно документації конкурсних торгів протягом 2013 року переможець торгів має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення для проведення навчально-тренувальної роботи загальною кількістю 200 годин.
Льодова арена має бути оснащена: роздягальнею з шафами для одягу, кімнатою для заточки ковзанів, душовими та туалетними кімнатами з сушками для рук, тощо. До самого льодового майданчика висуваються наступні вимоги: він повинен мати відповідне освітлення, хокейний борт, захисні скло та сітку, розмітку. Також має бути дотримана якість та температура льоду.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: бровари 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди