Автор: ВДЗ
Дата: 07/06/13 13:16
 
УВСП «Метеор» (Фото: В городе)
ДП «Льодові арени» оголосило про здійснення державної закупівлі за предметом «роботи з проектування та реконструкції будівлі Універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у м.Дніпропетровську». Тендер відбудеться 8 липня 2013 року.
Проектні роботи та подальше будівництво буде фінансуватися за кошти державного бюджету України. Згідно документації конкурсних торгів більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладена в Технічному завданні, що надається учасникам на електронних носіях. Отримати цю інформацію можливо у офісі замовника за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе, 40, 2 поверх, юридичний відділ.
Терміном виконання робіт зазначено липень 2013 року - грудень 2014 року.
Нагадаємо, що у березні 2013 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні визначив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури та організаційних заходів на 2013 рік з підготовки та проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Згідно прийнятого рішення визначено, що на проектування та реконструкцію будівлі універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у Дніпропетровську в цьому році буде спрямовано 72,4 млн грн. Загалом на реконструкцію СК «Метеор» до 2015 року передбачено виділити 200 млн грн.
Згідно з іншим розпорядженням Кабміну, від 29 травня 2013 року, уряд поклав функції замовника робіт з проектування, реконструкції будівлі УВСП «Метеор», який знаходиться на балансі ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова», на державне підприємство «Льодові арени».

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.026 секунди