Автор: ВДЗ
Дата: 24/10/13 16:19
 
Проект тренувальної арени (Мал. Храбро)
Державне Підприємство «Льодові арени» підвело підсумки низки тендерів, спрямованих на будівництво об'єктів, призначених для проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.
Зокрема, переможцем торгів з будівництва тренувального комплексу для підготовки національної збірної команди по вул. Керченське шосе у Феодосії названо донецьке ТОВ «Торнадо СКВ», з яким 18 жовтня 2013 року й було підписано договір. Вартість робіт становитиме 135 млн. 371 тис. 601 грн. 60 коп. (з ПДВ). Терміном закінчення будівництва тренувального комплексу зазначається грудень 2014 року.
Також оголошені результати торгів з будівництва тренувальних баз з баскетболу у Львові, Макіївці та у Харкові, які будуються за типовим проектом. Так генеральним підрядником спорудження тренувальної бази на проспекті Червоної Калини у Львові стала київська Корпорація «Альтіс-Холдинг», таку ж саму базу у Макіївці за адресою вул. Державіна, б.2 збудує донецьке ТОВ «Данка», а у Харкові на проспекті Маршала Жукова, 2 Б - харківське ТОВ «ГрандБудУкраїна». Угоди з усіма трьома переможцями було підписано 18 жовтня, а суми договорів дорівнюють 54 млн. 768 тис. 339 грн. (з ПДВ), 55 млн. 894 тис. 487 грн. (з ПДВ) та 55 млн. 187 тис. 922 грн. (з ПДВ) відповідно. Терміном закінчення будівництва усіх трьох баз є листопад 2014 року.
Зазначимо, що ТОВ «Данка» приймало участь у будівництві Льодової арени у Луганську в якості субпідрядника.
Також оприлюднено акцепт пропозиції коонкурсних торгів будівництва тренувальної баскетбольної бази по вул. Академіка Заболотного 44 у Одесі. Переможцем цього тендеру визначено ТОВ «МК-Буд Лтд». Вартість акцептованоі пропозиції становить 54 млн. 603 тис. грн. (з ПДВ).
Нагадаємо, що згідно прийнятого Кабінетом Міністрів України рішення визначено перелік об'єктів до чемпіонату Європи з баскетболу, будівництво та реконструкція яких фінансуються за рахунок бюджетних коштів. Зокрема, на проектування та будівництво тренувальних баз у Донецькій, Одеській, Львівській та Харківскій областях у 2013 році спрямовано по 13,5 млн. грн., а на проектування та будівництво тренувального комплексу для підготовки національної збірної команди у Автономній республіці Крим - 31,17 млн. грн.

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди