Автор: ВДЗ
Дата: 25/03/14 12:04
 
Лого РВУФК
Республіканське вище училище фізичної культури Міносвіти і науки України оголосило про застосування процедури закупівлі в одного учасника за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (послуги з експлуатації льодової арени)». Таким чином Приватне підприємство «ЕксФорс» має отримати 700 тис. грн. за надання льодової арени у оренду.
В обгрунтуванні застосування процедури закупівлі в одного учасника причиною застосування такої процедури зазначено, що замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників. РВУФК було двічі (1) (2) проведено процедуру відкритих торгів щодо послуг з експлуатації льодової арени, та обидва рази (1) (2) процедури були відмінені через те, що кожного разу поданно для участі менше двох пропозицій конкурсних торгів.
Зазначимо, що ПП «ЕксФорс» зареєстровано у вересні 2005 року за адресою, яка співпадає з адресою ТРЦ «Термінал» (м. Бровари, вул. Київська 316). Видами діяльності ПП «ЕксФорс» є: функціювання спортивних споруд, організування відпочинку та розваг, діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, а також рекламні послуги. Директором ПП «ЕксФорс» зазначено Ускова Володимира Олександровича.

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди