Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 10/02/16 12:15
 
Дворец спорта (Фото: ХК Рапид)
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов видав наказ про початок підготовки відкритого і прозорого конкурсу на посаду директора державного підприємства «Спортивний комплекс «Атлет», до якого в рамках реорганізації приєднується Палац спорту.
«Іншими словами, у одного з найбільших спортивних об’єктів України, Київського Палацу спорту, має з’явитися професійний та неупереджений менеджер, позбавлений будь-яких корупційних зв’язків та спокус. Цей управлінець має подати бізнес-план розвитку підприємства. У цьому документі також будуть прописані чіткі завдання і критерії оцінки ефективності діяльності такого керівника. Не буде справлятися, не буде досягати конкретних завдань, значить буде звільнений. Прийде інший більш фаховий керівник», - наголосив Ігор Жданов.
Комісії з проведення конкурсного відбору керівників держпідприємств, що належать до сфери управління Мінмолодьспорту, доручено у місячний термін вижити необхідних заходів для проведення такого конкурсу. Зокрема, підготувати проект оголошення, розробити вимоги до претендентів на посаду директора ДП «Атлет» (Палацу спорту).
За словами Міністра, з метою забезпечення об’єктивності та прозорості відбору претендентів також планується ввести до складу конкурсної комісії представників громадськості і незалежних аудиторських компаній.
«Цей крок спрямований на реалізацію тих спільних принципів на яких ми, як одна урядова команда, домовилися працювати разом з іншими міністрами. Одним із них, зокрема, є виключно прозоре та конкурсне призначення керівників держпідприємств, унеможливлення будь-якого політичного, або корумпованого впливу на їх діяльність», - підкреслив Ігор Жданов.
Слід зазначити, що це не перша реорганізація Палацу спорту протягом останніх років. У липні 2010 року Кабінет міністрів України передав цілісний майновий комплекс Київського палацу спорту до сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, та було утворено Державне підприємство «Палац спорту». У липні 2011 року Кабмін створив Державний концерн «Спортивні арени України», до складу якого було включено Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Державне підприємство «Палац спорту» та Державне підприємство «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у місті Львові». У травні 2013 року Кабінет Міністрів України підпорядкував ДК «Спортивні арени України» Міністерству молоді та спорту. У травні 2014 року Уряд вирішив ліквідувати ДК «Спортивні арени України» у зв’язку з неефективним господарюванням, у зв'язку з чим ДП «Палац спорту» був знову підпорядкований Міністерству молоді та спорту напряму.
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Державне підприємство «Палац Спорту» з 27 лютого 2015 року знаходиться у стані припинення, обов'язки голови комісії з припинення виконував Андрій Анатолійович Комаров, наразі посаду «голови комісії з припинення або ліквідатора» займає Сергій Олексійович Кириченко, який згідно інформації реєстру з 3 лютого 2016 року також виконуює обов*язки директора ДП «СК «Атлет».

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди