Автор: ВДЗ
Дата: 13/03/16 12:59
 
Лого ХШ Київ (Мал.: ХШ Київ)
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту» оголосила про здійснення державної закупівлі послуг, пов'язаних з використанням спортивних споруд, а саме оренди льодового поля для занять хокеєм з шайбою. Тендер відбудеться 14 квітня 2016 року у офісі КДЮСШ «Школа спорту» за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 46. Очікувана вартість закупівлі становить 700 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів, переможець має забезпечити протягом травня-грудня 2016 року умови для тренувань та проведення змагань учнів КДЮСШ «Школа спорту» загальною кількістю 336 годин (по 42 години щомісяця, з травня по грудень включно). Час проведення навчально – тренувального процесу у понеділок-п’ятницю та у неділю переважно з 16:30 до 18:00, а в суботу з 08:45 до 09:15.
За умовами закупівлі льодовий майданчик повинен мати площу не менше 26 х 56 м², бути обладнаний комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства, норм та правил для гри в хокей. Льодовий майданчик повинен бути облаштований для проведення матчів (передбачені місця для суддівської бригади, тощо). В прилеглих приміщеннях мають міститися душові, роздягальні, медпункт та ін.
Зазначимо, що наприкінці 2015 року КДЮСШ «Школа спорту» намагалась провести аукціони на послуги з оренди льодового поля через систему електронних закупівель, але в цих закупівлях виявило бажання взяти участь тільки ТОВ «СК «Олімп».
Нагадаємо, що КДЮСШ «Школа спорту» була заснована Київською міськрадою у липні 2014 року шляхом зміни найменування Дитячо-юнацька спортивна школа «Школа боротьби» на Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту». Засновником «Школи боротьби» є колишній депутат Київської міської ради, голова постiйної комiсiї Київради VII скликання з питань сім’ї, молоді та спорту Віталій Даниленко.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: київ 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди