Автор: Prozorro
Дата: 04/11/16 14:35
 
Лого КМФХ
Громадська організація «Київська міська федерація хокею» оголосила про проведення допорогової закупівлі за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень)». Аукціон буде запланований після 10 листопада 2016 року. Відповідальним за проведення тендеру є голова ГО КМФХ Вінницький Вячеслав Робертович. Очікувана вартість закупівлі: 98 тис. 550 грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення протягом листопада-грудня 2016 року для проведення Відкритого Чемпіонату м. Києва з хокею з шайбою, серед юнаків 2006 року народження загальною кількістю 45 годин.
Льодове поле має бути розміром від 56х26м, відповідати нормам та правилам для гри в хокей, та мати чітку розмітку. Також має бути у наявності табло. Роздягальні для гравців мають бути достатньої площі для розміщення офіційних представників команди і гравців, їх спорядження, устаткована лавками, туалетом і душем із гарячою водою. Роздягальня для суддів також має бути достатньої площі для розміщення головного судді, суддівської бригади та обладнана туалетом і душем із гарячою водою. Освітлення має бути згідно чинного законодавства, норм та правил гри у хокей. Також обов'язкова наявність на арені пункту надання першої медичної допомоги та льодовідновлювальної машини.
Також сьогодні оголошено про дві допорогові закупівлі, які проводить Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту». Згідно першої буде придбано Станцію для тренування кидків, згідно другої 4 комплекта Станції для тренування дриблінгу і передач. Очікувана вартість першої закупівлі становить 99 тис. 500 грн., другої: 70 тис. грн. Аукціон за першою буде оголошений після 9 листопада, другої після 11 листопада.
Нагадаємо, що КДЮСШ «Школа спорту» була заснована Київською міськрадою у липні 2014 року шляхом зміни найменування Дитячо-юнацька спортивна школа «Школа боротьби» на «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту». Засновником «Школи боротьби» є колишній депутат Київської міської ради, голова постiйної комiсiї Київради VII скликання з питань сім’ї, молоді та спорту Віталій Даниленко.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  кмфх 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди