Автор: Судова влада України
Дата: 20/11/16 12:07
 
Лого ХЕЛ №2 (Мал.: ХЕЛ)
Суддя Господарського суду міста Києва Сівакова В.В., розглянувши позовну заяву Державного підприємства "Палац спорту" до Громадської Спілки "Хокейна Екстра Ліга України" про стягнення заборгованості 2 млн. 338 тис. 754 грн. та 15 коп. визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та ухвалила порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду. Розгляд справи призначено на 24 листопада 2016 року о 10:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал №8.
Крім цього, суддя Господарського суду Грєхова О.А., розглянувши іншу позовну заяву ДП "Палац спорту" до ГС "Хокейна Екстра Ліга України" про стягнення 168 тис. 6 грн. 8 коп. також визнала подані матеріали достатніми для прийняття позову до розгляду та призначила судове засідання на 12 грудня 2016 року о 10:00 год. у залі №22.
За ще однією ухвалою, яку винесла суддя Літвінова М.Є. Господарський суд м. Києва 5 грудня 2016 року розгляне позов ДП "Палац спорту" до Громадської організації "Хокейна Екстра Ліга" про стягнення 1 млн. 81 тис. 556 грн. та 45 коп. Засідання почнеться о 10:40 у приміщенні Господарського суду міста Києва, зал №2.
Слід зазначити, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ГС "Хокейна Екстра Ліга України" була зареєстрована 20 листопада 2015 року. Співзасновниками її стали Громадська організація "Хокейна Екстра Ліга", ТОВ "ХК "Дженералз" та Благодійна Організація "Міжнародний Благодійний Фонд "Чемпіони Майбутнього". Посаду керівника ГС "Хокейна Екстра Ліга України" обіймає Заводовський Станіслав Вікторович.
У свою чергу співзасовниками БО "МБФ "Чемпіони Майбутнього", створеного 5 жовтня 2015 року, стали фізичні особи: Давидов Денис Анатолійович, Заводовський Станіслав Вікторович та Лобановський Денис Володимирович. Денис Давидов та Денис Лобановський є також власниками ТОВ "ХК "Дженералз". Крім них співласниками "Дженералз" зазначені також Ткаченко Сергій Олександрович та Іванов Ігор Іванович. ГО "ХЕЛ" зареєстровано у квітні 2015 року. Її засновниками були Рачков В.П. та Пристромко О.О.
Нагадаємо також, що у липні поточного року Міністр молоді та спорту України Ігорь Жданов заявляв про те, що організатори чемпіонату України з хокею заборгували ДП "Палац спорту" 3 млн. грн.

Джерело: Судова влада України  
1.   Ilya   20/11/16 12:31    

Не могу отказать себе в удовольствии процитировать самого себя более чем полугодичной давности: >:) >:) >:)

Оказывается что ХОКЕЙНА ЕКСТРА ЛІГА размножается почкованием. В ноябре в дополнение к ГО "ХОКЕЙНА ЕКСТРА ЛІГА" про которую говорилось выше, была зарегистрирована ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ХОКЕЙНА ЕКСТРА ЛІГА УКРАЇНИ". Зачем им это надо было мы поймем, как обычно, через некоторое время. Хорошо что как минимум обошлось без кипрских офшоров, как это было с Соколом.


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.033 секунди