Автор: Prozorro
Дата: 07/12/16 12:04
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 10 по 31 грудня 2016 року льодову арену у м. Києві.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке запропонувало ковзанку, розташовану за адресою вул. Л. Гавро 4-г. 57 годин оренди Льодової арени коштували 124 тис. 830 грн., тобто 2190 грн. за годину. Договір на надання послуг з оренди льоду має бути підписаний до 9 грудня.
У той же день, 6 грудня, ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» оголосила про ще одну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має забезпечити з 21 по 31 грудня 2016 року 47,5 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 105 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 15 грудня.
За умовами закупівлі льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, яка повинна бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря.
Зазначимо, що у вересні поточного року ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» проводила тендер з оренди льодової арени для тренувань вихованців ДЮСШ у жовтні-грудні 2016 року загальним обсягом 360 годин. Переможцем, як й у закупівлі від 25 листопада, також було визначено ТОВ «Дивосвіт-Плюс», з пропозицією 2190 грн. за годину.
Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Приватна організація ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками зазначені Громадська організація «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович. ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має статутний капітал розміром 10 млн. 430 тис. грн., його співзасновниками є: Бєлоцька Анна Олександрівна, кіпрська компанія Бенефісіал Інвестментс Лімітед (Beneficial Investments Limited), м. Нікосія, та Тимофєєв Сергій Олександрович. Зазначимо, що Сергій Тимофєєв з квітня 2015 року очолює Громадську раду при Міністерстві молоді та спорту України. У 2013-2014 роках С. Тимофєєв входив до громадської ради при КМДА.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди