Автор: Урядовий портал
Дата: 23/12/16 22:52
 
Засідання Оргкомітету ЧС-2017 (Фото: Facebook)
Під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні ІА. У засіданні також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації хокею Анатолій Брезвін, тренер національної збірної команди Олександр Савицький, а також представники міністерств та відомств.
У своєму виступі В’ячеслав Кириленко зазначив, що майбутній спортивний турнір у столиці має стати яскравою і помітною подією не лише для хокейного світу, а й загалом для всієї країни.
«Вперше за 10 років українська збірна має шанси повернутися до еліти світового хокею. Це спортивне завдання і хокеїсти в цьому зацікавлені як ніхто інший. Завдання влади - разом із Федерацією хокею підготувати на належному рівні проведення чемпіонату», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.
В’ячеслав Кириленко також повідомив, що у бюджеті на наступний рік передбачено 45 млн гривень на ремонт Палацу спорту, де проходитимуть матчі чемпіонату.
Учасники засідання обговорили актуальні питання розробки та прийняття необхідних нормативно-правових актів, забезпечення трансляції матчів чемпіонату, охорони та безпеки громадського порядку, створення фан-зон у столиці та інших містах. Окремо торкнулися питання важливості висвітлення хокейного турніру у засобах масової інформації і залучення якнайбільшої кількості глядачів. За прогнозами Міністерства молоді та спорту і Федерації хокею, матчі чемпіонату світу у Києві відвідають близько 50 тисяч уболівальників.
Нагадаємо, чемпіонат світу з хокею у дивізіоні ІА проходитиме в Київському Палаці спорту з 21 по 29 квітня 2017 року. Окрім України за перемогу в чемпіонаті змагатимуться національні збірні Польщі, Угорщини, Австрії, Казахстану та Південної Кореї. Дві команди-переможниці потраплять до світової хокейної еліти.

Джерело: Урядовий портал  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.026 секунди