Автор: Prozorro
Дата: 16/03/17 12:24
 
Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка» загальної кількістю 305 годин.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 732 тис. грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме київському міському бюджету 2400 грн. Нагадаємо, що включно до середини лютого поточного року година льоду у ТОВ «Дивосвіт-Плюс» коштувала 2190 грн.
Для участі у торгах для ДЮСШ «Крижинка» традиційно крім ТОВ «Дивосвіт-Плюс» зареєсрувалось ТОВ «Спортивний клуб «Олімп» з пропозицією 733 тис. 525 грн. За підсумками аукціону, як завжди, первісні пропозиції залишилися незмінними.
Згідно протоколу засідання комітету конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Дивосвіт-Плюс», дійшов до висновку що пропозиція повністю відповідає тендерній документації та Закону «Про публічні закупівлі» та вирішив визнати ТОВ «Дивосвіт-Плюс» переможцем торгів.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має статутний капітал розміром 10 млн. 430 тис. грн., його співзасновниками є: Бєлоцька Анна Олександрівна з часткою у статутному фонді 9 млн. 387 тис. грн. та Тимофєєв Сергій Олександрович з розміром внеску до статутного фонду 1 млн. 43 тис. грн.. Сергій Тимофєєв з квітня 2015 року очолює Громадську раду при Міністерстві молоді та спорту України. У 2013-2014 роках С. Тимофєєв входив до громадської ради при КМДА.
Нагадаємо також, що згідно довідки, наданої заступником директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Трофимовим О.С., обсяги бюджетного фінансування ДЮСШ «Крижинка» на 2017 рік становлять 2 млн. 363 тис. грн.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди