Автор: Prozorro
Дата: 09/08/17 11:40
 
Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» здійснила державну закупівлю на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у вересні-листопаді 2017 року 310 годин оренди льодової арени у м. Києві.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 744 тис. грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме київському міському бюджету 2400 грн. Для участі у торгах традиційно крім ТОВ «Дивосвіт-Плюс» зареєсрувалось лише ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке протягом останніх років неодмінно бере участь у тендерах разом з ТОВ «Дивосвіт-Плюс», з пропозицією 747 тис. 100 грн. За підсумками аукціону первісні пропозиції, як завжди, залишилися незмінними.
Згідно протоколу засідання комітету з конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (серед яких знову була довідка про те, що учасника протягом останніх 3-х років не було притягнуто до відповідальності за порушення норм закону «Про захист економічної корупції» (?!!!)), дійшов висновку що підстави відхилення тендерної пропозиції згідно Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні й одноголосно прийняв рішення про намір укласти договір.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має статутний фонд розміром 10 млн. 430 тис. грн.. 7 червня 2017 року відбулись чергові зміни у складі співзасновників ТОВ: замість Тимофєєва Сергія Олександровича власником 10% статутного капіталу у розмірі 1 млн. 43 тис. грн. стала Тимофєєва Лілія Володимирівна. Крім цього на посаду директора ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яку до останього часу обіймав С. Тимофєєв, призначено Белінського Сергія Миколайовича.
Нагадаємо, що нещодавно Сергія Тимофєєва було призначено на посаду начальника Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.
Зазначимо, що спортивно-оздоровчий комплекс на вул. Йорданський (кол. Л. Гавро), 4-г було здано в експлуатацію у 2009 році. Вартість будівництва ковзанки разом з тенісними кортами та автостоянкою становила близко 2,7 млн. грн. У період з лютого 2016 року по травень 2017 року підприємство за свої послуги тільки з київського міського бюджету отримало більш ніж 5,6 млн. грн.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди