Автор: Prozorro
Дата: 15/11/17 11:22
 
Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у користування у листопаді - грудні 2017 року льодову арену у м. Києві.
Оскільки на участь у тендері зареєструвався один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке запропонувало ковзанку, розташовану за адресою вул. Йорданська 4-г. 67 годин оренди Льодової арени коштувала 160 тис. 800 грн., тобто 2400 грн. за годину.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має статутний фонд розміром 10 млн. 430 тис. грн.. 7 червня 2017 року відбулись чергові зміни у складі співзасновників ТОВ: замість Тимофєєва Сергія Олександровича власником 10% статутного капіталу у розмірі 1 млн. 43 тис. грн. стала Тимофєєва Лілія Володимирівна. Крім цього на посаду директора ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яку до цього обіймав С. Тимофєєв, призначено Белінського Сергія Миколайовича. Нагадаємо, що у липні поточного року Сергія Тимофєєва було призначено на посаду начальника Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.
Зазначимо, що спортивно-оздоровчий комплекс на вул. Йорданський (кол. Л. Гавро), 4-г було здано в експлуатацію у 2009 році. Вартість будівництва ковзанки разом з тенісними кортами та автостоянкою становила близко 2,7 млн. грн. У період з вересня 2015 року по жовтень 2017 року підприємство за свої послуги тільки з київського міського бюджету отримало майже 8 млн. грн. (з яких майже 4 млн. грн. виключно за рахунок бюджетних призначень ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ»).

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди