Автор: Prozorro
Дата: 19/03/18 18:35
 
Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації здійснила державну закупівлю на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка» загальної кількістю 272 години.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 652 тис. 800 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме київському міському бюджету 2400 грн. Зазначимо, що нещодавно БВУФК орендувала льодову арену ТРЦ «Термінал» ціною 1250 грн. за годину без ПДВ, у той час як згідно розрахунків наданих ТОВ «Дивосвіт-Плюс» тільки комунальні послуги у них коштують більше 1200 грн. за годину без ПДВ.
Для участі у торгах для ДЮСШ «Крижинка» традиційно крім ТОВ «Дивосвіт-Плюс» зареєструвалось ТОВ «Спортивний клуб «Олімп» з пропозицією 653 тис. грн. За підсумками аукціону, як завжди, первісні пропозиції залишилися незмінними. Згідно протоколу засідання комітету конкурсних торгів, комітет розглянув пропозицію та документи надані ТОВ «Дивосвіт-Плюс», дійшов до висновку що пропозиція повністю відповідає тендерній документації та Закону «Про публічні закупівлі» та вирішив визнати ТОВ «Дивосвіт-Плюс» переможцем торгів.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має статутний фонд розміром 10 млн. 430 тис. грн.. 7 червня 2017 року відбулись чергові зміни у складі співзасновників ТОВ: замість Тимофєєва Сергія Олександровича власником 10% статутного капіталу у розмірі 1 млн. 43 тис. грн. стала Тимофєєва Лілія Володимирівна. Крім цього на посаду директора ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яку до цього обіймав С. Тимофєєв, призначено Белінського Сергія Миколайовича. Нагадаємо також, що Сергія Тимофєєва було призначено на посаду начальника Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.
Зазначимо, що спортивно-оздоровчий комплекс на вул. Йорданський (кол. Л. Гавро), 4-г було здано в експлуатацію у 2009 році. Вартість будівництва ковзанки разом з тенісними кортами та автостоянкою становила близко 2,7 млн. грн. У період виключно з липня по грудень 2017 року підприємство за свої послуги тільки з київського міського та державного бюджету отримало більше ніж 2,6 млн. грн.
Разом з цим нагадаємо, що нещодавно подібний тендер з оренди льоду двічи намагалась провести ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ», але їхні закупівлі були відмінені через відсутність конкурсних пропозицій.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  крижинка 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди