Автор: НГП
Дата: 21/03/18 11:57
 
Місце розташування Льодового палацу у Хмельницькому (Фото: НГП)
Депутати Хмельницької міської ради планують виділити 2,4 млн. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва палацу спорту і льодового палацу, ділянких яких розміщені у центральній частині міста.
Відповідний проект змін до міського бюджету на 2018 рік з’явився на сайті міської ради.
Палац спорту мають звести на вул. Прибузькій, 5/1А на земельній ділянці площею 25,2 тис. кв. м. Прогнозується, цей об’єкт повинен покращити спортивну інфраструктуру підготовки команд з ігрових видів спорту, збільшення кількості дітей та підлітків, які будуть займатися регулярними заняттями фізичною культурою та спортом; дасть можливість місту приймати матчі Єврокубків з футзалу та волейболу.
Будівництво льодового палацу очікується на вул. Прибузькій, 7/3А. Площа земельної ділянки – 25 тис. кв. м. Палац може використовуватися для проведення повноцінних тренувань та виступів хмельницьких спортсменів щорічно і незалежно від погодних умов; місто зможе приймати змагання з хокею, фігурного катання та інших зимових видів спорту.
Виготовлення зазначених проектно-кошторисних документації дасть можливість подати ці об’єкти на співфінансування за рахунок коштів державного бюджету, зазначається у пояснювальній записці до бюджету.
Нагадаємо, що ще у 2009 році Хмельницька міська рада надала ДП "Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд" дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки за адресою вул. Прибузька 7/3А для будівництва нової сучасної критої спортивної споруди із штучним льодовим покриттям.

Джерело: Незалежний громадський портал  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди