Автор: Київська міська рада
Дата: 11/12/18 12:38
 
Проект спорткомплексу на Тростянецькій (Мал: А2 ПРОЕКТ)
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили міську цільову Програму «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки.
Згідно з документом, у столиці з’явиться багатофункціональний спортивний комплекс з льодовою ареною та басейном. Його планують побудувати на вулиці Тростянецькій, 60. А за адресою Ягідна, 2 – звести лижно-ролерну трасу для біатлону КДЮСШ №15.
Зазначимо, що цього року Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА провів тендер за предметом «Містобудівний розрахунок та предпроектні роботи по об’єкту «Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною та басейном на вул. Тростянецькій, 60». Переможцем стало Товариство з обмеженою відповідальністю «А2 ПРОЕКТ» з пропозицією 756 тис. грн. Згідно проекту програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки заплановано витратити на будівництво спорткомплексу на Тростянецькій, 60 у 2019 році - 3,5 млн. грн. бюджетних коштів та 5,9 млн. грн. з інших джерел, у 2020 році - 3,7 млн. грн. з бюджету м. Києва та 39,02 млн. грн. з інших джерел, та у 2021 році 42 млн. грн. виключно за рахунок інших джерел. Джерела цих інших джерел в документі не вказані.
Також пропонується протягом наступних трьох років провести реконструкцію спортивних комплексів «Стадіон «Старт», «Русанівець», легкоатлетичного манежу на Тичини, 18, а також стадіону на Алма-Атинській, 60.
У рамках цільової програми, будуть створені умови для реабілітації, занять фізичною культурою для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та соціально-незахищених верств населення. Передбачено заходи, спрямовані на оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги. Планується також відкриття технічно обладнаної локації для проведення літніх наметових дитячих таборів в рекреаційній зоні Києва.
«Місто планує збільшити фінансування даної Програми на наступні 3 роки. Якщо у 2016-2018 роках виділялося 2,1 мільярда гривень на реалізацію спортивних та молодіжних заходів, змагань, оновлення матеріально-технічної бази закладів, які реалізують політику у сфері молоді, тощо, то уже на 2019-2021 роки пропонується сума у майже 3,3 мільярда гривень. 2,8 мільярди – з бюджету міста, решта – кошти інших джерел», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.
Завдяки реалізації аналогічної Програми в 2016-2018 роках, столиці вдалося здійснити капремонт спортивних залів, футбольних полів, залів для настільного тенісу. І серед найважливішого: провести фінал Ліги чемпіонів УЄФА, чемпіонат світу з хокею, міжнародні турніри зі спортивної гімнастики. А ще – поліпшити житлові умови кращим спортсменам столиці. Куплено 7 однокімнатних та 2 двокімнатні квартири.
Цільову програму «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки мають розглянути на одному із засідань Київради.

Джерело: Київська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди