Автор: Київська міська рада
Дата: 28/02/19 19:01
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Київська міська рада на пленарному засіданні 28 лютого розглянула питання щодо створення дитячо-юнацької школи з хокею «Сокіл» за поданням депутатів Київської міської ради В. Мондриївського та Г. Старостенко.
Рішення було прийнято протягом 50 секунд. Головуючий на засіданні В. Прокопів запитав: чи є необхідність у доповіді та обговоренні цього проекту рішення, чи хтось наполягає? Таких бажаючих не знайшлось, й питання було поставлено на голосування. За проголосував 61 депутат.
Зазначимо, що вже багато років відбуівається фінансування приватної ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з київського міського бюджету. Загалом за період з вересня 2015 року по лютий 2019 року ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» витратила більше 12 млн. грн. бюджетних коштів.
Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками є ГО «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович.

Джерело: Київська міська рада 
Теги: київ,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди