Автор: Prozorro
Дата: 21/10/19 20:21
 
Льодова арена ВДНГ
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Правобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Крижинка». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переможцем було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена ВДНГ». За 282 години оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена ВДНГ» отримає 846 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3000 грн.
Нагадаємо, що минулого тижня за аналогічною процедурою ЦБ ДЮСШ орендувало 125 годин послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Лівобережних районів м. Києва ДЮСШ «Крижинка» у Приватного підприємства «Бранч», яке надає послуги Льодовової арени «Термінал» у Броварах, вартістю 400 тис. грн.
Зазначимо також, що разом з цим ЦБ ДЮСШ орендувала лід за такою ж переговорною процедурою також у ТОВ «Льодова арена ВДНГ» та ПП «Бранч» для учнів Правобережних та Лівобережних районів м. Києва школи з фігурного катання «Лідер» на загальну суму 1 млн. 900 тис. грн.

Джерело: Prozorro  
1.   Андрій Ігорович   22/10/19 15:50    

Лёд в Терминале, сопоставим по цене с дутышем... как минимум занимательно...


2.   Ilya   23/10/19 12:39    

Только не надо преувеличивать! Терминал все-таки на 200 грн.(!) дороже! :P Хотя я реально не понимаю за что такие деньги платят. Тимофеев в свое время аргументировал что мол комомуналка дорогая. Но у этих вроде и оборудоание новое, энергоэкономное, да и вообще они по пьяни свой договор с самой ВДНХ засветили, в котором говорится что комуналка обходится им 20 тыс. в месяц (то есть фактически 7 часов аренды), а все остальное - эта чистая прибыль. B) Никогда не видел более прибыльного бизнеса чем этот. Не покидает ощущение что я в жизни занимаюсь чем-то не тем... ;) И никакие антикоррупционные органы не заинтересуются: куда это огромные миллионы из киевского бюджета утекают! :/


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди