Автор: Київська міська рада
Дата: 04/12/19 02:58
 
Ледовый стадион (Фото: Ведомости)
Комісія з питань власності Київської міської ради на своєму засіданні 3 грудня 2019 року розглянула звернення ТОВ «Укрсоцбудінвест» стосовно внесення змін до договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва - Крита спортивна арена на просп. Академіка Глушкова, 9. За резульатами розгляду комісія вирішила доручити департаменту комунальної власності КМДА підготувати проект рішення сесії щодо продовження терміну виконання інвестиційного договору.
Представник ТОВ «Укрсоцбудінвест» Катерина Гермаш пояснила що Крита спортивна арена була придбана у 2010 році. У листопаді 2015 року у договір купівлі-продажу були внесені зміни щодо суми інвестиційного вкладу, а також строку виконання інвестиційних зобов'язань. «Це буде величезний вклад, по-перше до бюджету, а по-друге це визначення європейських стандартів. Компанія бере на себе зобов'язання щодо нового будівництва сучасного, модернізованого, багатофункціонального спортивного комплексу зі зручною інфрастуктурою. Просимо продовжити строк до 26 березня 2030 року.» - заявила К. Гермаш.
Представники Дерартаменту комунальної власності КМДА пояснили що ця земельна ділянка під об'єктом належить Міністерству молоді і спортщу. На сьогодні інвестор не може отримати містобудівну документацію оскільки земля не його.
Голова комісії з питань власності Леонід Антонєнко зазначив що Київрада один раз вже висловилась з цього приводу й підстав його переглядати він не вбачає. «Коли був попередній власник то треба було забрати достроково, а коли власник помінявся то вже з'явилися якісь підстави з якимми треба рахуватись, з попереднім власником не рахувались, забирали, а з цим вже треба розрахуватись, подумати що там в нього відбувається, інша людина прийшла, треба зовсім інши підходи до неї запроваджувати ніж до тієї яка була попередньо. Все зрозуміло...», зазначив Л. Антонєнко. Після прйняття рішення він зауважив: «Просто замечательно как по одному и тому же вопросу одни и те же люди могут совершенно противоположным образом голосовать. Просто вы меня не перестаете удивлять, дорогие мои коллеги! Но это пускай на вашей совести остается.»
Зазначимо що спочатку Господарський суд м. Києва відмовив у задоволенні позову про визнання незаконним рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року, а після зміни власників ТОВ «Укрсоцбудінвест» Київський апеляційний господарський суд скасував це рішення Київської міської ради як незаконне.
Нагадаємо, що на момент прийняття попереднього рішення згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, співзасновниками ТОВ «Укрсоцбудінвест» були ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ», ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» та ТОВ «Олімпік-Інвест», зареєстроване за адресою м. Київ, вул. Глибочицька, 71, та яке вказано у переліку співвласників й ТОВ «ХК «Сокіл Київ». Також слід зазначити, що станом на червень 2015 року єдиним співзасновником ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» була фірма Arrowcrest Limited, м. Нікосія, Кіпр, яка також є серед співзасновників ХК «Сокіл». Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Укрсоцбудінвест» у реєстрі тоді були зазначені: Arrowcrest Limited, Gambit Holding Inc., м. Wilmington, США та Guriless Trading Ltd., м. Лімасол, Кіпр. Народний депутат С.О. Тарута у своїй електроній декларації вказував, що він є власником ТОВ «ХК «Сокіл Київ» та має 1000 акцій Ерроукрест Лімітед.
Наразі співзасновниками ТОВ «Укрсоцбудінвест» є Приватна акціонерна компанія з обмеженою відповідальністю "Стадсіс Аб" (Stadsis Ab, A Private Limited Liability Company), Мальмо, Швеція та Публічне акціонерне товариство "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Рентал" м.Київ. Кінцевим бенефіціарним власником вказаний громадянин Швеції Томс Пер Андерс.

Відео:


Джерело: Київська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.014 секунди