Автор: Prozorro
Дата: 31/01/20 15:53
 
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Нещодавно створена Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для проведення учбово-тренувальної роботи ДЮСШ з хокею «Сокіл». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. У листі-обгрунтуванні директора ДЮСШ з хокею «Сокіл» К. Симчука зазначено що в Києві є 2 льодові арени придатні для проведення навчально-тренувальних занять: КП «Спортивний комплекс» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Льодова арена ВДНГ», але КП «Спортивний комплекс» не може надати 47 годин на тиждень у зв'язку зі щільним графиком занять, тому було прийнято рішення про застосування переговорної процедури.
У зв'язку з вищевикладеним переговори було проведено з Товариством з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ». За 1096 годин оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» отримає 3 млн. 288 тис. грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3000 грн.

Зазначимо, що за наданою Департаментом молоді і спорту КМДА інформацією у бюджеті 2020 року передбачені видатки для ДЮСШ з хокею «Сокіл» у розмірі 12 млн. 278 тис. 500 грн., у тому числі 6 млн. 435 тис. грн. на оренду льодового поля. Слід також зазначити що фінансування ДЮСШ «Крижинка» складає 7 млн. 843 тис. грн. при приблизно однаковій кількості учнів.
Нагадаємо, що у лютому 2019 року Киівська міськрада своїм рішенням №168/6824 створила ДЮСШ з хокею «Сокіл». У серпні 2019 року наказом директора Департамента молоді і спорту КМДА В. Гутцайта директором позашкільного навчального закладу дитячо-юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» було призначено Сімчука Костянтина Миколайовича.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди