Автор: 112
Дата: 06/02/20 07:04
 
К. Сімчук на мітингу (Фото: 112)
Учні школи "Сокіл" та їхні батьки прийшли під Офіс президента з вимогою не віддавати спортивний комплекс "Авангард" в оренду приватному благодійному фонду і продовжувати реконструкцію, яка триває вже 10 років.
"Були великі надії на цей рік, що вже фінансування запуститься, і з вересня цього року ми вже вийдемо на льодову арену. Фінансування було закладено в держбюджеті-2018, але другий транш був зупинений за цих дивних схем передання землі в оренду. Це база підготовки не тільки хокеїстів, а й баскетболістів і гімнастів, це база олімпійського резерву. Невже нашій країні не потрібні майбутні олімпійські чемпіони?" – наголосила Ольга, мама хокеїста школи "Сокіл".
Зараз дітям доводиться щодня на 6:00 їхати на ВДНГ, однак каток там часто непридатний для тренувань, а тим паче для змагань.
"Зараз діти займаються на ВДНГ, там побудований тимчасовий каток, знову ж таки нашими батьками. Приватний каток. На жаль, ані льоду, ані часу, ані місця не вистачає. Роздягалень не вистачає", – розповів директор школи "Сокіл Київ" Костянтин Симчук.
Зазначимо, що в столиці зараз немає професійної льодової арени, бо в хокейній школі "Сокіл" чекають на зворотний зв'язок від президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо що у квітні 2019 року ДП "СК "Авангард" провело закупівлю за предметом "Капітальний ремонт будівлі Льодового палацу Державного підприємства "Спортивний комплекс "Авангард". Переможцем торгів було визначене ТОВ "Навігаторспецбуд" з пропозицією 87 млн. 300 тис. грн.. 4 липня 2019 року ТОВ "Навігаторспецбуд" отримало попередню оплату за ремонт у розмірі 30% від загальної вартості робіт (26 млн. 190 тис. грн.). Згідно підписаного договору ремонтні роботи повинні були закінчитися у жовтні минулого року, але досі ремонт льодового палацу "Авангард" не завершено. За п. 4.2 договору між ДП "СК "Авангард" та ТОВ "Навігаторспецбуд" "замовник робить проміжні платежі підряднику за виконані роботи на підставі актів виконаних робіт форми КБ-2в, № КБ-3 підписаних уповноваженими представниками сторін. Оплата може проводитись на підставі проміжних актів виконаниж робіт". Про обсяг виконаних робіт наразі нічого не відомо. Також учасники акції не пояснили яким чином завершення ремонту Льодового палацу залежить від можливої оренди енергоблоку спорткомплексу.

Джерело: 112

Відео по темі:
  
1.   Странник   07/02/20 20:55    

Судя по видео, которое показыват ледовую площадку, за 26 миллионов просто вынесли мусор после рабочих WM-Украина. Печально.. Изменились только дети и родители, которые свято верят в разводняк старых персонажей.


2.   Ilya   08/02/20 09:53    

Во-во! У меня аналогичные впечатления. Если сравнить с видео после предыдущей "реконструкции" то разницы абсолютно не видно. Да и сам Костик (если прислушаться к тексту) про реконструкцию ничего не говорит (а говорит только про закупленую Замбони и борта). Честь и хвала им что не все деньги украли (как предыдущие товарищи), а хоть что-то закупили. Но как по мне то сначала нужно завершить ремонт, а уж затем все это закупать. Видно с ремонтом что-то пошло не так, поэтому они в срочном порядке это все и купили. Так что виноваты они с Навигаторспецбудом, но нет они нашли козла отпущения в виде энергоблок-фонд Бабий Яр, и опять громче всех кричат "держите вора"! Я вот честно говоря не могу понять этот сеанс массового психоза который они нагнетают: при чем тут здание энергоблока к реконструкции ледового дворца? Насколько я помню (можно найти видео) они про эти Нью-Васюки говорили только после завершения реконструкции Ледового (я сразу сказал что это полный бред, но флаг им в руки, только пусть сначала Ледовый достроят "за 3 месяца"!) X-(
_________________________________________________________________________
И еще. Добавил ответ от бывшего Министерства Чибиреву (кстати тоже вопрос: чего они все дыры дедушкой затыкают: вон директором новой школы стал Костик, а главой тендерного комитета все равно Чибирев остался...)? Так вот я изначально посчитал это письмо неинформативным, но сейчас оно четко показывает что Константин Николаевич нагло ВРЕТ что финансирование им после выборов урезали! В документе (от конца октября) четко прописано что в бюджете 87 млн. предусмотрены, вы только выполненые работы покажите! X-(


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди