Автор: Prozorro
Дата: 23/03/20 20:59
 
Льодова арена ВДНГ
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень для учнів Правобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Крижинка». В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено що якщо замовником було двічі відмінено (1) (2) тендер через відсутність достатньої кількості учасників замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Згідно протоколу засідання тендерного комітету за результатами перевірки наданих документів для підтвердження кваліфікаційних та інших вимог визначено, що всі документи Товариства з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ» надані та визначено що їхня пропозиція відповідає кваліфікаційним критеріям. За 455 годин оренди Льодового майданчика ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» отримає 1 млн. 501 тис. 500 грн. Таким чином година льоду коштуватиме 3300 грн.

Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» створено 20 грудня 2019 року, його співзасновниками є Бурмака Вікторія Петрівна з внеском до статутного капіталу 8 тис. грн. та Остапченко Олена Анатоліївна з внеском 2 тис. грн.. Директором підприємства є Фам Вероніка В'ячеславівна. Зазначимо що ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» було створено на заміну ТОВ «Льодова арена ВДНГ» яке діяло протягом 2018-2019 років. Співзасновником обох ТОВ є Остапченко О.А. Статутний фонд становив 1 млн. грн. Також ТОВ «Льодова арена ВДНГ» в документації до попередніх закупівель надала договір купівлі-продажу спортивного комплексу за 1,4 млн.грн. у ФОП Бурмака В.П. Яким чином Бурмака В.П. стала співвласником спорткомлексу, який вона нібито продала півтора року тому, в тендерній документації не пояснюється.

Слід також зазначити що за інформацією наданою Департаментом молоді і спорту КМДА у бюджеті 2020 року передбачені видатки для ДЮСШ «Крижинка» у розмірі 7 млн. 843 тис. 100 грн., у тому числі 2 млн. 531 тис. 200 грн. на оренду льодового поля. Нагадаємо також що минулого року комунальні школи з фігурного катання та хокею та ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» за подібними процедурами орендували лід у ТОВ «Льодова арена ВДНГ» (1) (2) на загальну суму більше ніж 8 млн. грн. Цьогоріч у ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» за переговорною процедуою вже встигли орендувати ковзанку також ДЮСШ «Лідер», КДЮСШ «Школа спорту» та ДЮСШ з хокею «Сокіл», але договір «Сокола» був розірваний за результатими моніторингу Державної аудиторської служби України, яка знайшла порушення законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі. Наразі ДЮСШ з хокею «Сокіл» проводить повторні процедури закупівлі.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  крижинка 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди